Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie dużo fajniej, jeśli rzeczywiście tak nie świeci, to to już mogę nazwać zestawem z charakterem. Nie uszyłbym niczego takiego ani nie polecił nikomu znajomemu do użycia sobie, ale trudniej się w tym przypadku brutalnie nabijać :-)

Fakt, jak phantom dalej będzie szedł w tym kierunku to zupełnie zepsuje zabawę :twisted:

Jeśli utrzyma dynamikę postępów, to za 10 lat Bosz wyda album z jego stylizacjami :-)

Nie podoba mi się. Spodnie imho wyglądają na maksa karykaturalnie. Całość wygląda jak (kolejny) żart i prowokacja, aż dziw uwierzyć, że kolega Phantom wydaje na to pieniądze i ma odwagę wyjść "do ludzi". Oceniłem strój.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phantom, nie dziw się takim reakcjom, bo wpadłeś kiedyś na forum ze zdjęciami w stylu fashion victim, na głosy krytyczne reagowałeś dość nerwowo, zaraz później na swoim blogu zacząłeś się kreować na eksperta współpracującego z bespoke forum i oferującego doradztwo w zakresie zakupów ubraniowych, a jak ktoś zbyt ostro krytykuje (w konwencji forum, sam też kiedyś oberwałem ;) , więc wiem), to nerwowo reagujesz. Swoim zachowaniem sam powodujesz zatem, że poprzeczka jest wyżej :lol: , zresztą Twoje obecne stylizacje są dość kontrowersyjne. Z długością (krótkością raczej) spodni przesadziłeś, ja wszystko rozumiem, ale teraz przeszedłeś na pozycje trend victim. Jak już ktoś napisał, czerwone skarpetki mają zbyt słabe nawiązania w górnej części i przez to za bardzo dominują. Obszycia dziurek - jakoś w pokazywanych zestawach bliżej H&M niż Pitti Uomo, nie wygląda to jak naturalna sprezzatura, tylko jak sprezzatura na siłę . Poza tym generalnie jakoś mam wrażenie, że o ile macaroni w takich bardzo dopasowanych rzeczach wygląda nadal swobodnie, to w Twoim przypadku nie ma lekkości, tylko jakieś takie nadęcie. Może kwestia zdjęć, sztucznego pozowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phantom --> moim zdaniem to tutaj trochę ten krawat mi nie pasuje, chyba lepszy byłby gładki albo z większą ilością czerwieni. Co do reszty to marynarka jest w porządku ;) , chociaż ten ostatni guzik przy rękawie trochę za bardzo "razi po oczach" moim zdaniem. Spodnie tak w sumie też ok ale chyba trochę przykrótkie/za wąskie przy nogawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Krawat ma czerwone elementy, choć jak zauważyłeś, są bardzo subtelne. Spodnie jak prawie wszystkie moje, choć skłaniam się teraz do uszycia spodni z wysokim stanem (ale też przykrótkich). Ostatni guzik to mój pomysł - zawsze można go wymienić, ale na razie mi się podoba. Pozdrawiam i prezentuję dzisiejszy zestaw przed wyjściem z domu.

post-1053-13658921204977_thumb.jpg

post-1053-13658921205235_thumb.jpg

post-1053-1365892120567_thumb.jpg

Więcej zdjęć wieczorem na blogu: www.szafamariusza.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saint benji,

możesz podskoczyć do manu, są fajne kamizelki (nawet z wyłogami), ostatnio kupiliśmy z osobą, z którą byłem na zakupach ciemnoszarą kamizelkę właśnie z klapami, na 3 guziki (niedługo pokażę ją na blogu), cena - 129zł,

@White Haven,

rzeczywiście, marynarkę taliowałem w wakacje i wskutek niewielkiego przybrania na wadze i założenia kamizelki pod nią, materiał przy guziku się lekko marszczy. Materiał marynarki też w tym nie przeszkadza (bawełna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saint benji,

możesz podskoczyć do manu, są fajne kamizelki (nawet z wyłogami), ostatnio kupiliśmy z osobą, z którą byłem na zakupach ciemnoszarą kamizelkę właśnie z klapami, na 3 guziki (niedługo pokażę ją na blogu), cena - 129zł,

@White Haven,

rzeczywiście, marynarkę taliowałem w wakacje i wskutek niewielkiego przybrania na wadze i założenia kamizelki pod nią, materiał przy guziku się lekko marszczy. Materiał marynarki też w tym nie przeszkadza (bawełna).

Ja mieszkam w Poznaniu, ale dzięki za informacje, że są, u nas też pewnie się coś trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phantom

Marynarkę z H&M kiedyś, o ile dobrze pamiętam, komplementowałem, jednak na tym zdjęciu, zapięta, nie wygląda dobrze. Wygląda na zbyt małą. Jest bardzo krótka - to pewnie Twój wybór stylistyczny - ale ma również za wysoko położone zapięcie ("pod mostkiem"), jest zbyt obcisła i wygląda na o rozmiar za małą i wciśniętą na siłę (efekt "marynarki zdartej z młodszego brata"). W dodatku zaburza proporcje sylwetki. Rozpięta prezentuje się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kamizelka jest świetna, z tym że sam zestaw lepiej prezentowałby się bez kamizelki. Z bardzo prostego powodu: marynarka jest za mała na to, by dokładać tam kamizelkę.

Ta marynarka wygląda na taką, że gdyby nie kamizelka leżałaby dobrze, tak jak powinna.

Proponuje następujące wyjście:

1) Zestawy z tą marynarką nosić bez kamizelki (zestaw byłby bardzo fajny gdyby nie efekt, o którym pisałem wyżej).

2) Do tej konkretnej kamizelki dokupić większą o jeden rozmiar marynarkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi. Jako, że marynarka jest z wieszaka, z punktem zapięcia niewiele już mogę zrobić; mogę natomiast przesunąć guziki o 1 cm. Rozmiar jest ok (widać to np. w ramionach), efekt marynarki "po młodszym bracie" jest wynikiem sierpniowego jej taliowania, jak również (co ważniejsze) przybrania na wadze, o czym wspominałem wcześniej. Teraz wybrałbym marynarkę o 3,4cm dłuższą;

@4inHand,

nie zawsze mam do dyspozycji fotografa, a tym bardziej czas i studio, więc czasem zdjęcia wyglądają średnio - następnym razem postaram się coś z nimi zrobić w PS. Myślę jednak, że widać na tyle dużo, że można pokusić się o ocenę całej kompozycji i jej elementów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że zdjęcie jednego elementu garderoby spowodowałoby że marynarka wydłuży się oraz zwiększy na szerokość o co najmniej jeden rozmiar?

Rzeczywiście nie rozumiesz o co chodzi? Ta marynarka jest po prostu za mała by pod nią upychać kamizelkę. Przypuszczam, że gdyby kamizelkę zdjąć układałaby się dobrze.

Gdyby phantom założył większą marynarkę, prawdopodobnie byłaby za duża by nosić ją bez kamizelki/swetra, natomiast z czymś pod spodem byłaby już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że zdjęcie jednego elementu garderoby spowodowałoby że marynarka wydłuży się oraz zwiększy na szerokość o co najmniej jeden rozmiar?

Rzeczywiście nie rozumiesz o co chodzi? Ta marynarka jest po prostu za mała by pod nią upychać kamizelkę. Przypuszczam, że gdyby kamizelkę zdjąć układałaby się dobrze.

Gdyby phantom założył większą marynarkę, prawdopodobnie byłaby za duża by nosić ją bez kamizelki/swetra, natomiast z czymś pod spodem byłaby już OK.

Pozwól w takim razie że ja Ci wytłumaczę bo chyba naprawdę nie rozumiesz. Podkreślone oznacza że kolega Ernestson, zresztą nie tylko on, uważa iż marynarka jest za krótka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.