Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwól w takim razie że ja Ci wytłumaczę bo chyba naprawdę nie rozumiesz. Podkreślone oznacza że kolega Ernestson, zresztą nie tylko on, uważa iż marynarka jest za krótka.

No i co z tego? Nie rozumiem nawiązania do opinii kolegi Ernestsona, bo nie ona jest tematem rozmowy.

Ja napisałem, że moim zdaniem marynarka wyglądałaby OK bez kamizelki:

Ta marynarka wygląda na taką, że gdyby nie kamizelka leżałaby dobrze, tak jak powinna.

i dostałem bardzo dziwną odpowiedź:

Uważasz że zdjęcie jednego elementu garderoby spowodowałoby że marynarka wydłuży się oraz zwiększy na szerokość o co najmniej jeden rozmiar?

Więc wyjaśniłem o co mi chodzi; ta marynarka jest po prostu za mała by pod nią upychać kamizelkę. Przypuszczam, że gdyby kamizelkę zdjąć układałaby się dobrze:

Rzeczywiście nie rozumiesz o co chodzi? Ta marynarka jest po prostu za mała by pod nią upychać kamizelkę. Przypuszczam, że gdyby kamizelkę zdjąć układałaby się dobrze. Gdyby phantom założył większą marynarkę, prawdopodobnie byłaby za duża by nosić ją bez kamizelki/swetra, natomiast z czymś pod spodem byłaby już OK.

Jak do tego Twoim zdaniem odnosi się opinia kolegi Ernestsona co do długości marynarki? Przecież do niej nie nawiązałem w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nic nie widać, ale już nie mogę Was słuchać (=czytać), o! :P

Dołączona grafika

Co by Ci tu powiedzieć na podstawie takiego zdjęcia hmm... jakoś tak szaro a dołujący listopad już minął :D przynajmniej w moim kalendarzu

edit: nie szaro a ORLO choć znane mi zdjęcia orłów nie potwierdzają ich szarości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by Ci tu powiedzieć na podstawie takiego zdjęcia hmm... jakoś tak szaro a dołujący listopad już minął :D przynajmniej w moim kalendarzu

edit: nie szaro a ORLO choć znane mi zdjęcia orłów nie potwierdzają ich szarości ;)

Przepraszam za OT, ale muszę dać coś w klimacie szarości:

edit: to też mój komentarz do zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well-spotted, Sir! ;) Szkoda, że nie mam takiego szefa... Od rana parę drinków i od razu lepszy humor do pracy :D

Darek Fikus takim szefem był (choć do stroju podchodził z dużym dystansem i luzem, co nie przeszkadzało mu w żadnym stopniu w podbojach, kobiety za nim szalały), ale do drinków już nie. W redakcji mieliśmy barek z alkoholami. Każdy mógł pić kiedy potrzebował. Czasami potrzebowało się cały czas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polska to niekoniecznie drętwy kraj. Dla rozweselenia szarej, mokrej i zimnej aury proponuję bardziej kolorowe zestawy.

Ten koordynowany zestaw w klimatach skandynawskich miałem w użycie w dniu wczorajszym. Potrzebowałem cośkolwiek bardziej "oficjalnego" na spotkanie biznesowe z przedstawicielami szwedzkiej firmy w branży IT.

Wiadomym jest, że w sam raz Dress Code w tej grupie nie jest zbyt popularny, co zresztą potwierdziło się później.

Cały zestaw oparty jest wyłącznie na wełenkach, łącznie z cieniutkim sweterkiem w miejsce koszuli i czerwonym wełnianym krawatem typu knit.

Kamizelka może być używana jako samodzielny element (bez marynarki) - przód i plecy są z tej samej tkaniny i nie ma charakterystycznego ściągającego (modelującego) paska z tyłu.

Beret oczywiście tylko dla potrzeb fotek, w trakcie spotkania bez.

Dołączona grafika

pozdrowienia Vislav

p.s. fotki po kilkugodzinnym spotkaniu przy stole konferencyjnym, spodnie już trochę zmięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Frankenstein & Dr Kilroy - dziękuję. Wygląd skandynawsko-nordycki wynika z faktu, że jestem blondynem w typie nordyckim właśnie. Wełniana marynarka jest produkcji szwedzkiej w charakterystycznej dla nich kolorystyce i dużej kratce. Tak - ma metalowe guziki w kolorze srebrnym, jednak nie błyszczące "lusterka". Są na stopce, a wierzch ma fakturę jakby drapaną. Kamizelka ma również małe metalowe guziczki w matowym kolorze srebra z wytłoczonym wypukłym herbem.

Beret trochę z innej bajki, jednak dopasowuje się do większości zestawów. Chyba nawet jest bardziej uniwersalny w zestawach niż kapelusz, a etyka użytkowania jest prostsza :D

Nawiasem mówiąc (jak długo nie powiem skąd jestem) w Skandynawii zazwyczaj biorą mnie za Holendra, natomiast w Niemczech za Skandynawa.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba zestaw Vislav'a, pokazuje, że można ubrać się kolorowo i ciekawie, a jednocześnie z pewną nutką formalnej elegancji. A co ważniejsze, można spokojnie zakładać wygodne, ale tak wytykane na forum nieprzepisowo szerokie i długie zakończenia różnych kończyn i dalej wyglądać świetnie.

W zestawie Kyle'a bardzo zacnie wyszło połączenie koszuli z marynarką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.