Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie na plus, ja lubię taki "ponury" wygląd, chociaż koszula o dwa tony jaśniejsza i brązowe buty znacznie polepszyłyby wizualny odbiór całości.

Co do "nietypowych" zdjęć autorów to mnie to nie dziwi - sterowanie wizerunkiem może dużą część wręcz śmieszyć, ale przekłada się to na konkretne profity. Nie bez kozery mówi się, że broda dodaje +40% kompetencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście ciemne koszule przestały się podobać, niemniej można takie ciemne stroje traktować jako rodzaj "znaku firmowego" - co kto lubi. Jeśli tak to moim zdaniem dobieranie zestawów z ciemną koszulą jest moim zdaniem trudniejsze. Na przykład w omawianym zestawie, krawat mi kompletnie nie pasuje z 2 powodów - jest jasny i to moim zdaniem wygląda źle + duża, jasna krata odcina się nie tylko od tła krawatu, ale i od koszuli i całego stroju więc wygląda trochę jakbyś miał na sobie nie tyle krawat co samą kratę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arkadyjczyk

Marynarka jest przepiękna, a zestaw interesujący. (Poszukuję takich guzików! Czy ktoś wie gdzie można kupić? <-- pm please!).

Podoba mi się bardziej kiedy szerokość krawata koreluje z szerokością klap. Jeśli już musi być taki śledź (świetnie pasuje teksturą) to rzeczywiście zawiązałbym go subtelniej bo ten węzeł jest cieżki.

Popieram też opinię, że rozpięcie górnego guzika (a już w ogóle zaprasowanie na 2,5) byłoby korzystne.

IMO błękitna koszula dałaby kilka punktów więcej zestawowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy materiał, z jakiego jest wykonana koszula! Wylgada trochę jak oxford, ale niejednorodnie barwiony (?). Napisz coś więcej.

nie ma co przeżywać, bawełniana z Tatuum, ale darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy (czyli eksces Mikołaja :P ). Zresztą źle się nie nosi i jak widać prezentuje się godnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, krawat (i łezka :) ), poszetka no i to lustro na pasku ;). Gdybym to ja był na zdjęciach, to bym się czepił długości rękawów. Jakby tak odrobinę za krótkie względem nadgarstka i button down bym do krawata nie założył, choć tu mi nie przeszkadza. A, że po szóstym małym heinekenie czepiać mi się nie chce, to powiem tylko: +++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość john2bbob

@ Arkadyjczyk

Marynarka jest przepiękna, a zestaw interesujący. (Poszukuję takich guzików! Czy ktoś wie gdzie można kupić? <-- pm please!).

Ponieważ nie mogę jeszcze wysyłać PM (ew poprosiłbym o przerzucenie tego do "Krótkich pytań..."), a może być pomocne dla innych.

4inHand jeżeli chodziło Ci o skórzane guziki to: nie jest to super tanie, wybór jest spory, można płacić paypal-em oraz szybko wysyłają:

http://www.myfabrics.co.uk - kategoria guziory. Możliwe, że przy większym zamówieniu jest jakiś rabat.

Duży plus w stosunku do tego co udało mi się znaleźć na alle... i w internecie to przekrój rozmiarów vs model.

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaki - Twoje zestawy są świetne; pozostają dla mnie niekończącym się źródłem inspiracji. Ale mimo to coś zasugeruję: widziałbym Cię w muszce :).

Dzięki. Aż chce się tworzyć nowe zestawy :)

Przed muszką się bronię. Zakładam tylko do smokingu :) Nie mówię nie, ale jeszcze na nią czas nie nadszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkomiejskie ogarnianie, czyli jak wyjść z domu tylko raz, iść do pracy, na kickboxing, na siłownię, spotkać się z kobietą, cały czas ładnie pachnieć i jeszcze schować gdzieś dokumenty, obiad i ... butelkę whisky do degustacji :P

No brown in town? Eeeee tam :D

Poza wierzchnią kurtką, reszta jest całkiem, całkiem :) zarówno od strony wyglądu, jak i kolorystyki. Nawet blue jeans (nie przepadam) w tym zestawie wyglądają nieźle.

Kurtka niestety do topowych nie należy, w mojej ocenie średnia "ulicy". A gdzie się średnia lokuje, to chyba nie trzeba opisywać.

No i to już jest kwestią gustu, mojego zresztą - szalik widziałbym bardziej zawadiacki.

Ogólnie po zsumowaniu na plus.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.