Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Hunty dotarły dziś :) Są świetne! Co dziwne - przy tym samym kopycie i rozmiarze są nieco bardziej ciasne w porównaniu z Charlesami II. Dla mnie to super, bo mój rozmiar waha się pomiędzy 7,5 a 8 :)

@Marcin: baaaardzo dziękuję!

Ja widzę różnicę we wszystkich butach na kopycie 724  a mam 4 pary. Różncie są minimlne ale są.

 

Bardzo podobają mi się Twojue AS Hunt - piękny model i kolor!!!

Pozdrawiam

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłyyyy!

Moje Ramsay również bardzo trafione ,a wszystko za sprawą rad Marcina dotyczących rozmiaru.

Jeśli chodzi o nabytek - dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem, czyli dużo bardziej mięsista skóra niż w monkach Yankoorazi idealne dla mnie kopyto. Czy będą wygodne okaże się na jazdach próbnych :) Znalazłem kilka wad, jednak żadna nie jest niepokojąca.

Wielkie dzięki Marcin za organizacje akcji, potrafisz uszczęśliwiać ludzi ;)

1247b0c79422f789263fc593c7a49f67.jpg

6e0aa01eb4dbc485bcb00d4391a81468.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Charles II Oak też są świetne, chociaż inaczej wyobrażałem sobie ten kolor. Co do wad to są w rodzaju takich, jakie powstają góra po trzecim założeniu - raczej mało istotne. Natomiast rewelacyjnie trafiłem z rozmiarem - buty są jak na miarę!  To zdecydowanie najlepiej dopasowane kopyto do moich stóp.

 

Oczywiście wielkie podziękowania dla Marcina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cieszę się, że jesteście zadowoleni!!! Dziękuję wszystkim za udział i zaufanie, gdyż dzięki wszystkim uczestnikom udało uzyskać się tak dobre ceny, dzięki czemu ja również mogłem kupić 2 pary.

Kolory butów różnią się od zdjęć oryginalnych, gdyż seconds nie przechodzą ostatniej fazy upiększania butów w fabryce AS. Ponadto, Herring np. kosmetycznie upiększa buty AS już u siebie. Buty niewykończone mają dużą zaletę, gdyż efekt finalny można uzyskać według własnych preferencji. Oak bez wykończenia wypada bardzo blado, jednak szybko można nadać mu wyrazisty odcień.

Obie pary Radwell nie mają wad, kt są w butach wcześniej kupionych w zamówieniu grupowym - zazdroszczę wam koledzy!. Uważam, że wszystkie buty kupione w tym zamówieniu grupowym są b dobrej jakości.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cieszę się, że jesteście zadowoleni!!! Dziękuję wszystkim za udział i zaufanie, gdyż dzięki wszystkim uczestnikom udało uzyskać się tak dobre ceny, dzięki czemu ja również mogłem kupić 2 pary.

Kolory butów różnią się od zdjęć oryginalnych, gdyż seconds nie przechodzą ostatniej fazy upiększania butów w fabryce AS. Ponadto, Herring np. kosmetycznie upiększa buty AS już u siebie. Buty niewykończone mają dużą zaletę, gdyż efekt finalny można uzyskać według własnych preferencji. Oak bez wykończenia wypada bardzo blado, jednak szybko można nadać mu wyrazisty odcień.

Obie pary Radwell nie mają wad, kt są w butach wcześniej kupionych w zamówieniu grupowym - zazdroszczę wam koledzy!. Uważam, że wszystkie buty kupione w tym zamówieniu grupowym są b dobrej jakości.

Drobny offtop: panie Marcinie, mimo mojego pierwszego doświadczenia zakupu grupowego (po liczbie postów można łatwo wywnioskować, iż nie jestem bardzo tu doświadczony) ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że warto Panu zaufać. Myślę, że jest to kwestia dobrze prowadzonego forum, które siłą rzeczy (i zasad) 'wymusza' pewną kindersztubę, dzięki której wszyscy piękniejmy z butami z Pana zamówienia, radami z postów Kolegów i Koleżanek oraz generalnie uczymy się wzajemnego zaufania - i to na odległość w wielu przypadkach - które jest podstawą wszelkich społeczeństw odnoszących sukcesy. Tutaj Pan przyczynił się do wzmocnienia powyższych tendencji raz jeszcze, za co należą się Panu brawa. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy znajdą się chętne osoby do wspólnego zakupu w ramach multibuy na stronie james button ? Przy 4 koszulach, cena  wynosi 124,75/sztuka. Nigdy nie użytkowałem ich produktów, myślę, że w tej cenie warte spróbowania. Zainteresowanych proszę o PW. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.