Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

Panowie,

nazbierały się 22 pary, trochę mało...

Czekam na decyzję Sklepu w sprawie przedłużenia zapisów do środy.

Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, zostaną też doprecyzowane rabat i bonusy, gwoli przekonania niezdecydowanych do zakupu osób.

Lecz wstępnie załóżmy, że odpowiedź będzie pozytywna - i proszę się nadal zapisywać.

Pozdrawiam, Miro :)

Myślę że gdyby można bylo założyć oddzielny wątek w sprawie zamówień, par byłoby znacznie więcej ;) ludzie po prostu nie wiedzą :D

Przykład, jeśli teraz byłaby akcja forumowa -50% na buty Yanko to bym nawet o tym nie wiedział. Dlaczego? Bo temat o Yankach nie jest w kręgu moich zainteresowań i nawet do niego nie zaglądam. Podejrzewam ze ten temat też nie należy do najpopularniejszych ;)

Zgadzam się z wami w pełni. Ale co zrobić - Admini forum takie miejsce wyznaczyli...

I to jest własnie problem, że ten temat tak jak wiele innych dotyczący wspólnych zakupów musi być w tym miejscu, a nie każdy tu zagląda.  :(  Gdyby był osobny to byłby łatwiejszy do wychwycenia.

Proszę się zapisywać. Mamy już blisko 30 par - szanse na realizację zamówienia rosną. W tym tygodniu na pewno zapadnie ostateczna decyzja.

Dopiero przed chwilką dostałem listę dostępnych modeli i rozmiarów. NIestety nie jest możliwe przedstawienie wszystkiego co jest na stanie w fabryce.

Ceny będę miał potwierdzone dopiero w poniedziałek. Przy ostanim zamówieniem ceny były między 220 - 240 GBP za parę. 

Proszę w wstępną deklarację. 

Marcin Oct15 with SIZES draft.pdf

Dopiero przed chwilką dostałem listę dostępnych modeli i rozmiarów. NIestety nie jest możliwe przedstawienie wszystkiego co jest na stanie w fabryce.

Ceny będę miał potwierdzone dopiero w poniedziałek. Przy ostanim zamówieniem ceny były między 220 - 240 GBP za parę.

Proszę w wstępną deklarację.

Marcin Oct15 with SIZES draft.pdf

Czesc, wstepnie rezerwuje Hunt Mahogany 8 :) - teraz byloby OK poznanc cene :)

Dzieki i pozdrawiam,

M

O rozm 6 czy też 6.5 nie pytałem, gdyż nie wpłyneło takie zapytanie. W poniedziałek zapytam.

@Marcin _L - zapisałem na liste. W poniedziałek podam ceny.

Koledzy przesyłajcie rezerwacje  na priv.

M

Dziś spodziewam się otrzymać ceny na buty Alfred Sargent.

Dodatkowo poprosiłem o spis modeli w dodatkowych rozmiarach:

-  UK 5 or 5.5 

-  UK 6 - 6.5
 UK7
- UK8 - Holburn or any Balmoral Boota (not from Herring)
- UK 8.5 
 - UK9
- UK 10.5

Dam znać jak tylko otrzymam odp.
  • Upvote 1

Panowie, proszę się dalej zapisywać na Berwicki. Sklep dziś potwierdził, że zamówienie będzie realizowane, jeśli jest ok. 30 par. Mam blisko 30 par na liście, zapisujcie się, żeby choć tę 30 przekroczyć, bo jeśli kilka osób zrezygnuje - to projekt może nie wypalić.

Poczekam jeszcze dwa dni - i opublikuję listę do wglądu.

Czas oczekiwania na modele, których nie ma na stanie Sklepu - od miesiąca do trzech.

Miro

A czym ktoś może ostrzy sobie zęby na ten model http://www.sklep.klasycznebuty.pl/278,berwick-242-derby-boot.htmli dowiadywał się o jego dostępnośći i czy cena przy sprowadzeniu pozostaje taka sama jak na stronie sklepu? I czy sprowadzenie go to 1msc czy 3 :D Bo to jest bardzo zasadniczna różnica,a takie rozbieżność z zakresie mnie nie przekonuje...miesiąc mógłbym poczekać,ale w 3 to się zima zdąży skończyć.

3 miesiące to termin ostateczny, Niestety nie da się powiedzieć na tym etapie, które modele Hiszpanie dostarczą wcześniej.

Ceny takie jak na stronie Sklepu minus rabat 15% plus ewentualne gratisy, których wysokość jeszcze nie jest ustalona.

Interesujący Cię model jest najczęściej zamawiany, więc jest szansa, że będzie wcześniej niż za te 3 miesiące.

A poza tym za rok jak będzie jak znalazł ;)