Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

nazbierały się 22 pary, trochę mało...

 

Czekam na decyzję Sklepu w sprawie przedłużenia zapisów do środy.

 

Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, zostaną też doprecyzowane rabat i bonusy, gwoli przekonania niezdecydowanych do zakupu osób.

 

Lecz wstępnie załóżmy, że odpowiedź będzie pozytywna - i proszę się nadal zapisywać.

 

Pozdrawiam, Miro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdyby można bylo założyć oddzielny wątek w sprawie zamówień, par byłoby znacznie więcej ;) ludzie po prostu nie wiedzą :D

Przykład, jeśli teraz byłaby akcja forumowa -50% na buty Yanko to bym nawet o tym nie wiedział. Dlaczego? Bo temat o Yankach nie jest w kręgu moich zainteresowań i nawet do niego nie zaglądam. Podejrzewam ze ten temat też nie należy do najpopularniejszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przed chwilką dostałem listę dostępnych modeli i rozmiarów. NIestety nie jest możliwe przedstawienie wszystkiego co jest na stanie w fabryce.

Ceny będę miał potwierdzone dopiero w poniedziałek. Przy ostanim zamówieniem ceny były między 220 - 240 GBP za parę. 

Proszę w wstępną deklarację. 

 

Marcin Oct15 with SIZES draft.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przed chwilką dostałem listę dostępnych modeli i rozmiarów. NIestety nie jest możliwe przedstawienie wszystkiego co jest na stanie w fabryce.

Ceny będę miał potwierdzone dopiero w poniedziałek. Przy ostanim zamówieniem ceny były między 220 - 240 GBP za parę.

Proszę w wstępną deklarację.

Marcin Oct15 with SIZES draft.pdf

Czesc, wstepnie rezerwuje Hunt Mahogany 8 :) - teraz byloby OK poznanc cene :)

Dzieki i pozdrawiam,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę się dalej zapisywać na Berwicki. Sklep dziś potwierdził, że zamówienie będzie realizowane, jeśli jest ok. 30 par. Mam blisko 30 par na liście, zapisujcie się, żeby choć tę 30 przekroczyć, bo jeśli kilka osób zrezygnuje - to projekt może nie wypalić.

 

Poczekam jeszcze dwa dni - i opublikuję listę do wglądu.

 

Czas oczekiwania na modele, których nie ma na stanie Sklepu - od miesiąca do trzech.

 

Miro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ktoś może ostrzy sobie zęby na ten model http://www.sklep.klasycznebuty.pl/278,berwick-242-derby-boot.htmli dowiadywał się o jego dostępnośći i czy cena przy sprowadzeniu pozostaje taka sama jak na stronie sklepu? I czy sprowadzenie go to 1msc czy 3 :D Bo to jest bardzo zasadniczna różnica,a takie rozbieżność z zakresie mnie nie przekonuje...miesiąc mógłbym poczekać,ale w 3 to się zima zdąży skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące to termin ostateczny, Niestety nie da się powiedzieć na tym etapie, które modele Hiszpanie dostarczą wcześniej.

Ceny takie jak na stronie Sklepu minus rabat 15% plus ewentualne gratisy, których wysokość jeszcze nie jest ustalona.

 

Interesujący Cię model jest najczęściej zamawiany, więc jest szansa, że będzie wcześniej niż za te 3 miesiące.

 

A poza tym za rok jak będzie jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.