Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

A czym ktoś może ostrzy sobie zęby na ten model http://www.sklep.klasycznebuty.pl/278,berwick-242-derby-boot.htmli dowiadywał się o jego dostępnośći i czy cena przy sprowadzeniu pozostaje taka sama jak na stronie sklepu? I czy sprowadzenie go to 1msc czy 3 :D Bo to jest bardzo zasadniczna różnica,a takie rozbieżność z zakresie mnie nie przekonuje...miesiąc mógłbym poczekać,ale w 3 to się zima zdąży skończyć.

Dzisiejszy wpis na fb klasycznebuty.pl:

Śledźcie stronę naszego sklepu, bo już niedługo pojawi się długo wyczekiwana dostawa trzewików marki Berwick. Wśród nich m.in. model 242 derby boots, które widzicie na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wywalczyć najlepsze ceny - jak do tej pory, i są one następujące - wstępnie zamówionych butów:

 

Charles II & Edward II 

Hannover 

Armfield, Hunt, Ramsey 

Moore  

Herring Scott & Drake 

 

Dodatkowo dodatkowe modele w rozm:

 

5.5 - Ramsey, Wilson   and Herrick- wszystkie czarne

6 - 6.5 - proszę o zapytanie na priv jakie konkretnie modele 

7 - Wilson czarne 

8.5 - proszę o kokkretne modele kt was interesują

10.5 - proszę o konkretne modelel

 

W cenniku wcześniej załączonym są loafersy w rozm 7 z Cordovany -  ( regularna cena 800 GBP) - błędu nie widać

 

post-3391-0-80996300-1446578556_thumb.jp

post-3391-0-52032600-1446578557_thumb.jp

 

 

 

Dodatkowo są na stanie trzewiki, kt AS wyprodukował dla J.Crew - większość rozmiarów dostępna. Regularna cena 375 - seconds  z amniej niz połowę

 

Model 1 

 

post-3391-0-53640600-1446578770_thumb.jp

 

Model 2: 

 

post-3391-0-34932600-1446578688_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w chwili obcnaj otrzymałem potwierdzenie zamówienia od następujących osób:

 

Lorenz - Charles II Oak 

Whale Armfield UK7 + prawidła 

Marcin L - Hunt Mahogany UK8  

Tanatos - trzewiki z gładkim noskiem UK 8.5 

Musa Drake 7.5

 

Proki Ramsey Oak UK8 - czekam na potwierdzenie

Zenek Hannover UK 9 

 

Jeżeli coś zapisałem błędnie, lub nie ma kogoś na liście a powinien być to proszę o kontakt.

 

 

Otrzymałem również info co jest jeszcze na stanie, czego jeszcze nie wymieniałem we wcześniejszych wpisach:

 

rozm 5.5 - ramsey, wilson and herrick - czarne

rozm 6 - Moore w espresso, czarnym, 

rozm 6.5 - More cherry, czarne, hunt mahogany, Radwell (sienna /hatch grain), 

rozm 7 - wilson - czarne

rozm 8 Cambridge

rozm 8.5 - Radwell 

rozm 10.5 Cambridge oraz Radwell

 

 

trzewiki w kolorze mahogany (zdjęcie poniżej) za 155 GBP (seconds) lub 180 GBP pierwszy gatunek w rozm  7, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10.5, 11

 

post-3391-0-30543000-1446659108_thumb.jp

 

Potwierdzenia na priv proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja domawiam jeszcze prawidła do tych Huntów :) - choć czytałem w necie, że zdarza się, że AS dostarcza prawidła z tym modelem...?

Tak Marcinie, prawidła dedykowane do kopyta dostaniesz w cenie i za przesyłkę nie zapłacisz (taka wieczna (?) promocja na buty AS ;) ). Niestety jest jeden warunek: musisz kupić buty za "pełną" cenę w którymś ze sklepów np. pediwear. Tutaj, dzięki uprzejmości Marcina (F_D_ B, dostajemy buty za pół ceny lub lepiej, więc....nie wybrzydzajmy.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem na to uwagę, gdy kupowałem na pediwear swoje C & J Islay.

Na moje nieśmiałe pytanie, czy mogę liczyć jako nowy klient na jakiś

mały rabat ew. dedykowane prawidła w gratisie, dostałem odpowiedź, że owszem- 10 % plus prawidła gratis

do każdej pary butów z wyjątkiem... C & J  :-P (restrykcyjna polityka producenta).

Grzecznie więc zapłaciłem cenę pełną ciesząc się, że mają mój rozmiar "na stanie" (w przypadku butów C & J nie jest to regułą).

Na AS mają dodatkową "promocję" na wysyłkę (jest gratisowa).

http://www.pediwear.co.uk/alfred-sargent.php

Czasami więc warto sobie dokładnie wszystko poobliczać, ponieważ uwzględniając wysoką cenę sklepową (80 GBP) dedykowanych prawideł

może się okazać, że warto kupić buty "normalną drogą" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym butami AS polecam przejrzeć wpisy na str 3 i 4 oraz załącznik na stronie 3, tak mam nadzieję wymieniłem wszystkie modele i rozmiary

Ja zareklamuję te "swoje plain- toe" piękne w swej "trzewikowej" prostocie (wykonane przez AS dla J Crew):

W tej cenie (155 GBP) na pewno WARTO !!!!:

https://www.jcrew.com/pl/mens_category/shoes/boots/PRDOVR~B3008/B3008.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej o tym kopycie możesz powiedzieć? :)

Nic, a nic, kupuję w "ciemno", pod wpływem impulsu wywołanego wpatrywaniem się w ich wizerunek uwieczniony na fotografii, która wyświetliła się wczoraj na moim monitorze :-D. Mniejsza więc o kopyto. Zresztą wychodzę z założenia, że jak na długość dobre to reszta prędzej, czy później się dopasuje  ;)

A serio: Marcin (organizator akcji) chyba zna dobrze to kopyto, więc może się wypowie

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kopyto 87, na kt sa robione AS Cambridge, Hannover oraz  trzewiki z linku podanego przez Tanatos70 oraz ze zdjęcia wyżej.

 

Jest to całkiem obszerne kopyto, patrząc na kopyta AS, jednak nadal całkiem smukłe. Trzewiki AS na tym kopycie wyglądają bardzo zgrabnie. Rozmiarowo  podobnie do tzrewików Yanko, Loake, Cheaney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kopyto 87, na kt sa robione AS Cambridge, Hannover oraz  trzewiki z linku podanego przez Tanatos70 oraz ze zdjęcia wyżej.

 

Jest to całkiem obszerne kopyto, patrząc na kopyta AS, jednak nadal całkiem smukłe. Trzewiki AS na tym kopycie wyglądają bardzo zgrabnie. Rozmiarowo  podobnie do tzrewików Yanko, Loake, Cheaney

ponieważ poważnie zastanawiam się nad kupnem trzewików 2 na kopycie 87, a nie miałem z nim jeszcze do czynienia, dziękuję za te informacje. Starałem się także znaleźć w necie dalsze dane na temat konkretnych wymiarów tego kopyta. Czy któryś z kolegów mógłby tu pomóc? Google staje okoniem. 

 

Drugie pytanie już konkretnie do p.Marcina: czy jest Panu wiadomo coś bliżej o secondowej naturze tych trzewików, tzn. w czym tkwi ich 'urok', zwany także ułomnością? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bratdominik - odnośnie kopyta 87 jest sporo info w necie, jednak często będą to porównania do innych producentów i ich kopyt. Jeżeli masz inne buty np Yanko, Loake, Barker itd - postaram się pomóc.

Butów nie widziałem na żywo, jednak z uzyskanej info, wynika, że są sklasyfikowane jako seconds, gdyż mają widoczną wadę na języku. Jest to przeszycie kt osłabiło skórę, i należy unikać ciągnięcia za jęzor przy wkładaniu butów, gdyż można go urwać. Coś takiego się zdarzyło w sklepie J.Crew i całą partię im cofneli. Ta partia nigdy nie opuściła fabryki. Mój kontakt a AS sprzedał sporo tych butów i wszyscy są b zadowoleni - nikt jęzora nie urwał :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.