Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

masz jakieś doświadczenie z tymi koszulami? ciekawi mnie porównanie z innymi markami w podobnym segmencie cenowym

choć cena jest hmm... niska:)

 

edit: już wiem, doczytałem w wątku z koszulami

 

Nie użytkowałem do tej pory, jednak za 125zł chętnie zobaczyłbym na własne oczy co to jest. Marka wypadła dobrze w teście pana Jana Adamskiego. Skusisz się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Koledzy mam pytanie czy to jedyny wątek zakupów grupowych w klasycznebuty.pl na forum?

 

Właśnie zaczynam przygodę z lepszej jakości butami, przejrzałem wiele stron sklepów w Polsce i UE i zdecydowałem się na zakup butów Berwick 3010 w klasycznebuty. Będę ich potrzebował na ślub w lipcu więc jeszcze sporo czasu, zamierzam śledzić wątek w nadziei na akcję zakupów wspólnych do tego czasu. Wiem że dopiero była, ale może późną wiosną jeszcze coś się wykluje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jutro będę robił zamówienie w CT.

Jeśli, starym zwyczajem ktoś chciałby dołączyć - zapraszam po szczegóły tutaj: 

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/2039-zamówienie-grupowe-charles-tyrwhitt-vol-1-zakończone/?p=108114

 

W związku z incydentem pseudo-dżentelmena z forum, który po zamówieniu przeze mnie i opłaceniu całości nie odebrał koszuli i nie rozliczył się ze mną, uczestnictwo w zamówieniu jest dla osób ze stażem wyższym niż miesiąc i liczbą postów większą niż 50.

Oczywiście brak informacji wymaganych w zamówieniu skutkuje nieuznaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paparazzo, czy jest możliwość zamówienia na zasadzie "jeśli się znajdzie ktoś do pary, to poproszę spodnie z promocji 2 za 70" - przepraszam, jeśli pytam o oczywistość, ale w instrukcji nie jest to jednoznacznie wytłumaczone. Z góry dzięki za wyrozumiałość, ale jeśli dobrze czytam "można również zarezerwować miejsce na liście bez wskazywania konkretnego produktu, należy wówczas podać rodzaj produktu (np. spodnie z oferty 2za70) i liczbę rezerwowanych sztuk", to można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę robił zamówienie w CT.

Jeśli, starym zwyczajem ktoś chciałby dołączyć - zapraszam po szczegóły tutaj: 

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/2039-zamówienie-grupowe-charles-tyrwhitt-vol-1-zakończone/?p=108114

 

W związku z incydentem pseudo-dżentelmena z forum, który po zamówieniu przeze mnie i opłaceniu całości nie odebrał koszuli i nie rozliczył się ze mną, uczestnictwo w zamówieniu jest dla osób ze stażem wyższym niż miesiąc i liczbą postów większą niż 50.

Oczywiście brak informacji wymaganych w zamówieniu skutkuje nieuznaniem 

 

Wchodzę w to. Zamówiłbym 2 koszule:

1) FON0290SKY - 15,5/34/SINGLE CUFF/extra slim

2) FON0580SKY – 15,5/34/SINGLE CUFF/extra slim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lebowski, jeśli jesteś zainteresowany spodniami wyłącznie jeśli znajdzie się ktoś do pary - poproszę o informację takie jak wskazalem z wyraźnym zaznaczeniem że tylko jeśli znajdzie się chętny na drugą pare.

No i oczywiście prośba o w miarę możliwości - rozpropagowanie na forum informacji ze szukamy "do pary".

@Jacho - zaprasza :) ale proszę PW i pełne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Otrzymałem od firmy katalog papierowy z 10dniową ofertą - "welcome back offer".
Czy ktoś byłby będzie chętny do wspólnego zakupu lub zorganizowania zamówienia?
Koszulę w katalogu po 19,95funta + wysyłka z UK + koszt PP.
Chętnie zamówiłbym dosłownie jedną sztukę i zastanawiam się nad spodniami chinos z ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję wspólne zamówienie koszul z Camiceria Olga. Do podziału byłby koszt przesyłki (25 euro przy liczbie od 1 do 5 koszul, 35 euro przy 6 i większej liczbie), poza tym każdy ponosi koszt swojej koszuli zgodnie z cennikiem materiałów i ewentualnie dodatków oraz koszt dostawy w Polsce. Termin złożenia zamówienia to początek marca, zatem jest chwila na zastanowienia na wypróbowaniem. Myślę, że zwłaszcza osoby, które na forum podnoszą kwestię braku dostępności pewnych specyficznych rozmiarów na rynku RTW, mogą na próbę wziąć jedną koszulę, bo cena wyjdzie porównywalna z dobrym RTW (pewnie przy tańszych materiałach wyjdzie trochę taniej niż regularne ceny np. koszul Osovski, a są spore możliwości personalizacji).

 

O zgłoszenia i pytania proszę poprzez PW. Zastrzegam, że w przypadku osób, których w jakiś sposób pozytywnie nie kojarzę z forum czy z realu, mogę wymagać zaliczki, ryczałtowo powiedzmy 100 zł, pod rygorem odrzucenia zgłoszenia. To, kogo pozytywnie kojarzę, jest moją arbitralną decyzją, od której nie służy odwołanie ;-)

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nie podważam sensu robienia zamówienia grupowego, ale Uniqlo EU ma co prawda ceny 15% wyższe, ale koszt dostawy wynosi tylko 4e i realizacja będzie "od ręki". Natomiast wyprzedaże i promocje są niezależne między USA/UK/EU (tak wynika z moich obserwacji), więc może wtedy warto faktycznie kombinować

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenną informację. Szczerze to nawet nie sprawdzałem, tzn. kiedyś porównywałem, i ceny w USA były wyraźnie lepsze, były dwupaki za jeszcze niższą cenę oraz wybór był dużo większy, ale to było miesiące temu. Zatem w tej sytuacji faktycznie warto zamówić w Europie, i chyba ze względu na koszty dostawy nie ma sensu bawić się zbiorowy zakup. Godne odnotowanie, że chyba do Polski koszt dostawy jest najniższy z państw europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.