Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tez na stronie zauwazylem, ze zwiekszyli do 25, bo bylo 20% jeszcze niedawno. Co do rozmiarow to czekam na maila, ale pewnie najlepiej jak zrobimy tak jak mowi Beny.

Koncowa lista wyglada tak:

-xkoziol 2x

-Kuba

-Szego

-Koval 2x

-blekit

-maciato

-Krzysiek_W

-Michal83

-pirat

-TDab

-123

-Dziaku

-Hargin

-werter

-Aron

-gratek

-PantaRhei

-dublekil

-Romek

-a_polo

Dostałem odpowiedz od sklepu:

Our espadrilles are made in Spain and fit true to size but since we want to make 100% sure you get the right size here's what you and your friends can do:

Measure your foot, the easiest way is by placing your foot on a piece of paper, drawing a line at the back of the heel and a line at the longest toe and measure the distance between the 2 lines. Be as precise as you can.

When placing your order on our website, you will find a comment box at checkout, let us know your foot measurement and we'll make sure to get you the right size.

When you first try on your new espadrilles you will find them slightly tight, which is normal since they stretch.

Please find our size chart below for further reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Beny23 ma stopę o długości ok 30 cm i dobre są na niego espadryle, które według tabeli mają długość 28,6 cm, to ja przy rozmiarze standardowym 7UK/41 zaryzykuję espadryle w rozmiarze 40.

 

@Szego

Nie wiem jak będziesz płacił, ale jeżeli kartą kredytową, to podasz nam po jakim kursie było przeliczenie i wtedy przelejemy Ci pieniądze.

 

Jeżeli chcesz pieniądze wcześniej, to można skorzystać z kalkulatorów kursów walut:

https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aron:

Tylko nie liczyłbym na to, że się rozciągną. Kupiłem kiedyś w Barcelonie bardzo fajne espadryle - La Manual Alpargatera. Niestety w moim rozmiarze trochę spadały mi ze stopy, dzień później kupiłem rozmiar mniejsze. Były trochę przyciasne, ale liczyłem na to że nieco się rozbiją. Niestety, nic z tego. Trzymanie przez długi czas na wchodzących "na styk" prawidłach też nic nie dało. I w ten sposób skończyłem z jedną parą za dużych i jedną za małych butów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę więc każdego o wiadomość z linkiem do butow, rozmiarem i jaka bedzie ich cena koncowa w zlotowkach, 25% z codem SPAIN25 od ceny wyjsciowej mnozac przez 4,5 (4,4 zlotego kurs + 0,1 naliczane przez Paypal) oraz miasto z jakiego jestescie. Po poludniu wysle dane do przelewu

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka

Nie pozostaje mi nic innego niż zaryzykować. :) Zamawiając samemu pewnie bym się nie decydował, ale w tym wypadku można. Cena też nie jest za wysoka.

 

@Szego

To była tylko propozycja, nie mam problemu z wcześniejszym przelewem. Jeżeli kurs nagle skoczy, to zrobi się dopłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę więc każdego o wiadomość z linkiem do butow, rozmiarem i jaka bedzie ich cena koncowa w zlotowkach, 25% z codem SPAIN25 od ceny wyjsciowej mnozac przez 4,5 (4,4 zlotego kurs + 0,1 naliczane przez Paypal) oraz miasto z jakiego jestescie. Po poludniu wysle dane do przelewu

 

Przypominam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.