Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewam się zainteresowania, ale ogłoszę i tak.

Miałem okazję korespondować z Eric'iem Bogle i powiedział mi, że na koncercie w Dublinie 31. sierpnia, na którym będę, będzie dostępny jego nowy album, z tego by wynikało, że przedpremierowo (jeszcze nie ma daty premiery ustalonej, zresztą pewnie nie będzie ostrzeżeń, tylko nagle się pojawi, ale na swoim blogu twierdził, że raczej przed jego powrotem z Europy we wrześniu nie powinno być). Do tego od razu kupione na koncercie będzie mogło być z autografem. Jeśli kogoś taka perspektywa pociąga, to można się do mnie zgłaszać, żebym kupił dodatkowe egzemplarze. Szkopuł tylko w tym, że cena płyty nie jest jeszcze znana, trochę kupowanie kota w worku. Z drugiej jednak strony, w Polsce jego płyt dostać nie sposób, a jak już jakieś się da, to z zagranicy, z szalonymi kosztami przesyłki, więc oszczędność i tak być powinna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bażant, @Hargin, @Kostek, @Dziaku, @Bacio, @maciato, @whale, @Nowoanglik

 

Mydło skórzane zostało wyprodukowane i jest gotowe do wysyłki :) No i na wstępie muszę wszystkich przeprosić bo niejako wprowadziłem Was w błąd. Cena mydła to 37 zł + 10zł przesyłka + 1zł za priorytet, więc w sumie 48zł. Kiedy ostatnio zamawiałem było troszkę taniej. Nie wiem czy wszystkie ceny się podniosły, czy tutaj cena jest wyższa ze względu na składniki.

 

Prosiłbym, abyście zgłosili się do mnie na pw z potwierdzeniem chęci zakupu tego mydła i wtedy podam szczegóły :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepo napisał:

@Bażant, @Hargin, @Kostek, @Dziaku, @Bacio, @maciato, @whale, @Nowoanglik

 

Mydło skórzane zostało wyprodukowane i jest gotowe do wysyłki :) No i na wstępie muszę wszystkich przeprosić bo niejako wprowadziłem Was w błąd. Cena mydła to 37 zł + 10zł przesyłka + 1zł za priorytet, więc w sumie 48zł. Kiedy ostatnio zamawiałem było troszkę taniej. Nie wiem czy wszystkie ceny się podniosły, czy tutaj cena jest wyższa ze względu na składniki.

 

Prosiłbym, abyście zgłosili się do mnie na pw z potwierdzeniem chęci zakupu tego mydła i wtedy podam szczegóły :)

@Bażant, @Hargin, @Kostek, @Dziaku, @Bacio, @maciato, @whale, @Nowoanglik

 

Znowu pomieszałem, mydło nie jest jeszcze gotowe, ale się robi, będzie gotowe do wysyłki jakoś w przeciągu dwóch tygodni. Najlepiej jednak wpłacać już teraz, żeby wiedział ile dokładnie zrobić mydeł, bo z tego co zrozumiałem na razie jest gotowa baza, którą trzeba teraz odpowiednio "doprawić" i musi ona polażekować jakiś czas, żeby ph trochę spadło. Jako  że twórca mydełka nie przesiaduje na tym forum, ja zbiorę wpłaty, potem przeleję całość i podam Wasze dane do wysyłki. Prosiłbym o zadeklarowanie się do końca poniedziałku :) 

 

Jeżeli ktoś chce dołączyć to piszcie do mnie, zobaczymy czy będzie taka możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś mydło. To co mi się rzuciło w oczy to profesjonalnie wyglądające pudełko :) Co do zapachu - spodziewałem się czegoś innego, ale jest ciekawy. Za to moja dziewczyna jest zachwycona i sama chce używać. Jutro przetestuję w praktyce.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szło, moje doszło w poniedziałek. Też spodziewałem się innego zapachu, ale pachnie ładnie i dość długo się ten zapach utrzymuje. Nie mogę się wypowiedzieć na temat tego jak się pieni póki co, bo mój pędzel widział lepsze czasy i muszę sobie sprawić nowy, ale zarost zmiękcza moim zdaniem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od wczoraj można kupować koszule Osovski & Mr. Vintage w promocji "3 w cenie 2"

https://osovski.pl/Wyjatkowa-okazja-na-zakup-3-koszul-w-cenie-2--news-pol-1470138923.html

Czy jest ktoś zainteresowany wspólnym zakupem. Mnie interesuje jeden model. Cena za koszulę spadnie z 369 zł do 246 zł, więc raczej się opłaca, zwłaszcza, że nie będzie już innych promocji ani przecen.

Chętnych proszę o kontakt. Mam nadzieję, że nie zabraknie rozmiarów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz prywatną wiadomość czy napisać coś w temacie?

Chciałem zaznaczyć, żeby nie było wątpliwości. Zależy mi na jednej koszuli, więc druga osoba zamawia towar po wpłaceniu przeze mnie kwoty 246 zł plus koszty przesyłki koszuli do mnie. Czyli nie ma mowy o próbie oszustwa (wiem, że niektórzy mogli pomyśleć, że może coś kombinuje skoro dopiero dziś się zarejestrowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tłumu chętnych. Spokojnie czekam na osobę, która będzie zainteresowana. 

Nie widzę potrzeby w pierwszej wiadomości opowiadania o osobie. Jeżeli będzie osoba, która będzie chciała coś więcej się o mnie dowiedzieć to na pewno skorzystamy z opcji wiadomości prywatnych.

Zaznaczam, że o forum jak i stowarzyszeniu BwB nie dowiedziałem się parę dni temu. Często zdarza mi się tu zaglądać i czytać interesujące mnie tematy.

Poprzednia kolekcja Osovski&Mr. Vintage miała swój okres przeceny, z czego skorzystałem. Tym razem zaproponowali inne rozwiązanie, a nie mam możliwości inwestowania w 3 koszule, więc liczę na inne chętne osoby. Ot, cała filozofia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam W CT do końca dzisiejszego dnia zniżkę 15%, ale nie jestem pewien czy potrzebne mi aż cztery nowe koszule. Czy ktoś ma ochotę przyłączyć się do zakupu? Pierwszeństwo mają osoby z Warszawy i odbiór osobisty, nie za bardzo chce mi się latać na pocztę :) 

 

Już nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.