Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ów

dziś wysłałem potwierdzenia rezerwacji do osób, które w tym tygodniu skontaktowały się w sprawie grupowego zakupu. W weekend prześlę dane do przelewu

Umieszczam 2 listy dostępnych jeszcze butów (AS oraz Herring by AS). Zamówienia przyjmuje tylk odo poniedziałku.

 

M

AS STYLE summary With SIZES.pdf

H104 STYLE summary With SIZES.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku umieściłem plik, kt pokazuje zarezerwowane buty: rozmiar, styl, osobę rezerwującą, opis wady oraz cenę, do której należy doliczyć opłaty za przelew bankowy, przesyłki z UK i w Polce. Dokładną kwotę będę w stanie podać po potwierdzeniu zamówienia.

W przypadku rezerqcji więcej niż 1 pary proszę o przesłanie ostatecznej decyzji do końca dnia dzisiejszego

 

M

Selection AW16 - Priced TBC.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem zamówienie. Jutro robię przelew i mam nadzieję, że buty uda się odebrać z fabryki w poniedziałek.

Poniżej potwierdzenie zamówienia:

Cust No:

Our O/No:

Description:

 

SUBS

 

CHARLES

7

ANT OAK CAP OXFORD/whale

EDWARD

7

MAHOGANY BROGUE CAP OXFORD/ArturS

HUNT

9

MAHOGANY BROGUE OXFORD/ Shafir

RADWELL

7

HATCH GRAIN CHUKKA BOOT/ Kosiareks

RAMSEY

7

ANTIQUE OAK MONK/BartD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladam koszulowe zamówienie w sklepie Charles Tyrwhitt. Jeżeli ktoś potrzebuje 1-2 koszule proszę o kontakt na priv. Zamówienie składam  w środę ok. godz. 17-ej. Odbiory koszul tylko osobiście w Warszawie  (Żoliborz,  Śródmieście lub okolice Annopolu). 

 

Aktualne do najbliższego piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16/11/2016 o 17:05, PGozdek napisał:

Szukam osoby, lub osób do wspólnego zamówienia ze sklepu Benevento. Interesują mnie dwie pary, gdyby znalzł się ktoś chętny na trzy to można byłoby dobić do rabatu 25%. Miłe widziane osoby z Warszawy.

Ja jestem zainteresowany, ale z Krakowa więc tylko jedną parą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wygląda na to, że mamy szansę uzyskać 10% rabat od Camicerii Olga (http://camiceriaolga.it/en) przy zamówieniu ponad 20 koszul. Oferta ograniczona w czasie do marca. Chętnych proszę o składanie wstępnych deklaracji. To niepowtarzalna okazja wejścia w świat koszul MTM w bardzo, bardzo atrakcyjnej cenie (od 50 EUR ze zniżką).

Chętnych proszę o deklarowanie liczby koszul. Póki co wstępnie.

swordfishtrombone - 2/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.