Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję "wspólnika" do skorzystania z promocji w Vistuli (1+1 [kurtka, marynarka, płaszcz]) Kurtka, którą chcę kupić kosztuje 699zł i fajnie jakby ta druga rzecz oscylowała wokół tej kwoty. Najlepiej jakby, był to ktoś ze Szczecina, ale wysyłka też wchodzi w grę. Jak coś proszę o informację na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przepraszam za brak znaków życia!!!! Niestety miałem bardzo ciężki 3 -tygodniowy maraton podróży służbowych po dzikich krajach, bez wolnego dnia w weekendy. Oprócz utrudnionego dostępu do internetu, braku czasu, musiałem w pełni skupić się na obowiązkach, które miałem do zrealizowania i nie mogłem sobie pozwolić na rozproszenie. Odrobinę wolnego czasu poświęciłem rodzinie. Postaram się odpowiedzieć na e-maile w weekend. Niestety zamówienie grupowe, troszkę się opóźni, gdyż muszę domknąć rozpoczęte tematy, które pochłaniają mój czas w 100%. Jak tylko wszystko opanuję, postaram się wrócić do zamówienia AS.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, ostatni dzwonek, zamawiamy pod koniec października.

Mamy w tej chwili w zamówieniu x par (Ja + @Zajac Poziomka) i otrzymaliśmy rabat xx% oraz wysyłkę gratis, co oznacza następujące ceny:

półbuty MTO: ~xxxx złotych

chukka MTO: ~xxxx złotych

trzewiki MTO: ~xxxx złotych

prawidła dedykowane: ~xxxx złotych

żabki metalowe: ~xxxx złotych

Jest to cennik dla skór licowych, groszkowanych i zamszowych. Dla museum calf, shell cordovan i egzotyków - trzeba byłoby się dopytać.

Buty damskie również do dopytania, ale kosztują mniej, niż męskie, wydaje mi się, że cena przed rabatami to jakieś xxxx-xxxx złotych.

Przy zamówieniu x par, otrzymamy rabat xx%, co oznaczać będzie ceny odpowiednio:

półbuty MTO: ~xxxx złotych

chukka MTO: ~xxxx złotych

trzewiki MTO: ~xxxx złotych

prawidła dedykowane: ~xxxx złotych

żabki metalowe: ~xxxx złotych

Moim zdaniem to bardzo dobra oferta, także zachęcam. Odbiór będzie w centrum Warszawy, oczywiście wysyłka też możliwa.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, whale napisał:

R50, co to za buty? Nie mogę znaleźć wcześniejszych informacji.

To, niestety, moja wina. Przenosiłem posty z wątku o Vass i nie zauważyłem, że zginął kontekst. No ale już jest :)

Tak na marginesie - wiem, że Vass miewa (a przynajmniej miewał jakiś czas temu, kiedy tematem butów Vassa się interesowałem) poważne problemy jakościowe; wynika to z doświadczeń naszego forum oraz z postów na Styleforum. Problemy dotyczą zarówno RTW, jak i MTO. Czy koledzy planują przedsięwziąć jakieś działania w celu upewnienia się, że będzie ok?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tutejszym forum jest ktoś niezadowolony ze swoich butów od Vassa? Dziwne, nic mi się o oczy nie obiło, a śledzę dość uważnie. Ja mam dwie pary i jestem bardzo zadowolony z wykonania, ale każdy ma inaczej ustawioną poprzeczkę, z pewnością @Whitesnake ma ustawioną bardzo wysoko. Zresztą mnie do Vassa zachęciły przede wszystkim konstrukcja, kopyta i bardzo rozbudowane możliwości modyfikacji, a nie jakość wykonania.

Na podstawie lektury tematu o Vassach na SF nie zdobyłbym się na konkluzję, że miewa on "poważne problemy jakościowe". W większości są to peany na jego cześć. Niemniej, jeśli będzie źle, to przynajmniej ja swoje odeślę.

Inną kwestią pozostaje dogadanie się co do warunków zakupu, tutaj są niestety pewne problemy, ale ufam, że damy radę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, R50 napisał:

To na tutejszym forum jest ktoś niezadowolony ze swoich butów od Vassa?

Była kiedyś na forum opisywana historia @Embassy of Elegance, chyba wątek już skasowany. Tak w skrócie to z tego co pamiętam ze sporego zamówienia Vass przysłał wiele par butów, które trudno nawet nazwać seconds. Mam nadzieję, że tym razem potraktuje klientów z Polski nieco poważniej :) No ale nie przejmuję się jakoś nadzwyczajnie, jeżeli buty będą wadliwe to też je po prostu odeślę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. W trakcie mojej nieobecności otrzymałem kilka wiadomości dotyczących zamówienia grupowego AS. Bardzo proszę wszystkich o ponowne potwierdzenie wstępnej deklaracji zamówienia, co pozwoli mi na sprawdzenie, czy buty nadal są dostępne w fabryce. Jeżeli ktoś zrezygnował, nie ma potrzeby wysyłać wiadomości, gdyż listę tworzę nową listę.

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.