Jump to content

seamaster AT

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About seamaster AT

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Balint likwiduje swoją działalność. 31 grudnia zamykają definitywnie. Obecnie prowadzona jest wyprzedaż butów z ekspozycji. Ceny bardzo atrakcyjne, od ok.250e. Buty naprawdę ładne. Polecam odwiedzić sklep.
 2. Możesz przybliżyć tą dietę?
 3. seamaster AT

  Alfred Sargent

  Panowie, W kwestii koloru AS. Poniżej 2 buty AS w kolorze mahogany, rozmiar UK 8,5 F. Jedne to wczoraj odebrane od Marcina trzewiki J Crew, czyli jak rozumiem bez wykończenia fabrycznego, na kopycie 3050F. Drugie to longwingi kupione wczesną jesienią w AFPOS, na 90 % również dla dla J Crew (kopyto 87F). Jak rozumiem otrzymały wykończenie. Ode mnie dostały trochę tłuszczu z foki, w wyniku czego nieznacznie sciemniały. Obie pary dziewicze w zasadzie. Zapewne zaaplikowanie odpowiedniego kremu nada im odpowiednie wykończenie i połysk. Pytanie do ekspertów jaki kolor kremu wydaje się być optymalny? Np z Saphira? Przy okazji porównując ww kopyta mogę stwierdzić, iż w porównaniu do wybitnie udanego i komfortowego dla mnie kopyta 87, kopyto 3050 jest sporo szersze w przedniej części (bardzo wygodne), jednakże zauważalnie krótsze. Sądzę, że miniumum 0,5 cm wewnątrz. Dla mnie niestety wyszły "na styk" na długość (co stawia pod znakiem zapytania używanie ich z grubszymi zimowymi skarpetami), podczas gdy 87 daje pewien luz z przodu. Objętość cholewki począwszy od połowy przyszwy (kwatery?) jest niezbyt obszerna. Mam nadzieję, że się troche rozciągną. Sądzę, że nastepnym razem wybierając trzewiki na kopycie 3050F mocno zastanawiałbym się nad UK9.
 4. Trzewiki AS dla J Crew. Stan bez ulepszeń. Wad istotnych nie zauważam. Marcin jeszcze raz dziekuję!
 5. Whitesnake buty TJ, które pokazałeś powyżej są obłędne! Nie widziałem do tej pory bardziej dopracowanych i przemyślanych butów wykonanych przez naszych Rzemieślników. Czy mógłbyś pokazać więcej zdjęć?
 6. Panowie, Rozważam zamówienie u naszych rzemieślników kurtki wg wzoru Luftwaffe, że str1 niniejszego wątku.Czy są w stanie uszyć taką kurtkę? Jak wygląda sprawa dostępności skór np z argentyńskiego konia jak w linkowanym oryginale? Jakie są ceny?
 7. Buty przepiękne, w szczególności w zakresie materiałów i kolorystyki, jednocześnie bardzo odważne. Czuć w nich klasę, styl oraz odwagę ich właściciela.
 8. Scyzoryki buty proto rapera z NY...
 9. Koledzy, Czy ktoś ma doświadczenia z kopytem 130 Herringa? Interesuje mnie jego tęgość, w szczególności w palcach. Czy prawdą jest informacja, że produkcja butów dla Herringa, która odbywa się w Hiszpanii zlokalizowana jest w fabryce Loake? Gdzieś się natknąłem w necie na taką informację. Jaka jest jakość "hiszpańskiej" produkcji Herringa? Czytałem w wątku jedną niezbyt pochlebną opinię dotyczącą loafersów. Jakieś inne opinie?
 10. Ja również do takich samych butów dostałem pastę ciemny brąz. Pewnie Herring wie lepiej
 11. Zestawienie opisu z aukcji z tymi "alienami" dopełnia dzieła... wystarczy trochę wyobraźni w zestawieniu tych bucików z klasycznymi zestawami...
 12. buty pełne rozmachu, wręcz przepełnione nim.... jednak coś w nich jest, są oryginalne i podobają mi się... chociaż osobiście gustuję w bardziej klasycznych modelach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.