Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2019 o 17:34, Albertowy napisał:

Gdzie kupić białą koszulę, nieprześwitującą (to ważne), bawełnianą? Jestem dosyć niski i szczupły więc koszula musi być slim albo nawet super slim, na wzrost 164/170. Będę wdzięczny za namiary na sprawdzoną nieprzezroczystą koszulę.

Poszetka.com koszula MTM, masz spory wybór materiałów. Ja brałem białą z twillu TM, nieprzejrzysta i dopasowana wedle moich życzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pikowaną kurtkę a'la Barbour  Liddesdale, mam zimową parkę na duże mrozy. Szukam czegoś pośredniego. Byłem w MS i w oko wpadła mi ta

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/kolekcja/kurtki/kurtki-pikowane-i-puchowe/granatowa-parka-z-odpinaną-podszewką-z-pierza-c1748425p8644669.html?colorId=401

Trochę upadli na głowę z ceną. Widział ktoś kurtkę w ten deseń taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 08:02, eduardo napisał:

Mam pikowaną kurtkę a'la Barbour  Liddesdale, mam zimową parkę na duże mrozy. Szukam czegoś pośredniego. Byłem w MS i w oko wpadła mi ta

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/kolekcja/kurtki/kurtki-pikowane-i-puchowe/granatowa-parka-z-odpinaną-podszewką-z-pierza-c1748425p8644669.html?colorId=401

Trochę upadli na głowę z ceną. Widział ktoś kurtkę w ten deseń taniej?

Może coś takiego? https://www.reserved.com/pl/pl/wh928-59x/men-s-coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kaszmirowego cricket sweater lub ażurowanego, podobnego do tego ze zdjęć.

Rzadko spotykane jest połączenie tego typu dwóch cech. Jeżeli jest ażurowanie na kszmirze, to z reguły bez detali, a jak są detale to jest to merynos, rzadziej alpaka, a najczęściej spora domieszka akrylu.

__KOLORY1.jpg

__KOLORY2.jpg

__KOLORY3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyskaty Dandys napisał:

Poszukuję kaszmirowego cricket sweater lub ażurowanego, podobnego do tego ze zdjęć.

Rzadko spotykane jest połączenie tego typu dwóch cech. Jeżeli jest ażurowanie na kszmirze, to z reguły bez detali, a jak są detale to jest to merynos, rzadziej alpaka, a najczęściej spora domieszka akrylu.

https://www.mrporter.com/en-dk/mens/product/william-lockie/crew-necks/fair-isle-shetland-cashmere-sweater/666467151989454

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka, zrobiłeś mnie na szaro :), bo już " Sorry, this item isn't available for purchase ".

Ciekawa sprawa, bo opis to " Fair Isle Shetland Cashmere Sweater ".

Kaszmir pochodzi z kóz kaszmirskich (włosa puchowego), a szetland z owiec z Szetlandów. Dalej - "100% cashmere" i "Made in Scotland". Zającu, miałeś swetry o podobnym składzie od Lockie'go i jak to w praktyce jest z tą wełną?

Swetry ażurowane z reguły są z wełny szetlandzkiej i gryzą. Unikam tej wełny, szczególnie po tym jak nie tak dawno dostałem z liścia od dziewczyny, za to śmiałem na tête-à-tête założyć kamizelkę ażurowaną właśnie z wełny zgrzeblonej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 18:35, Pyskaty Dandys napisał:

@Zajac Poziomka, zrobiłeś mnie na szaro :), bo już " Sorry, this item isn't available for purchase ".

Ciekawa sprawa, bo opis to " Fair Isle Shetland Cashmere Sweater ".

Kaszmir pochodzi z kóz kaszmirskich (włosa puchowego), a szetland z owiec z Szetlandów. Dalej - "100% cashmere" i "Made in Scotland". Zającu, miałeś swetry o podobnym składzie od Lockie'go i jak to w praktyce jest z tą wełną?

Swetry ażurowane z reguły są z wełny szetlandzkiej i gryzą. Unikam tej wełny, szczególnie po tym jak nie tak dawno dostałem z liścia od dziewczyny, za to śmiałem na tête-à-tête założyć kamizelkę ażurowaną właśnie z wełny zgrzeblonej.

 

J.,          

 

Edytowane przez mayor
Chamstwo moderatora
  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można kupić skarpety męskie zarówno klasyczne jak i casualowe wysokie do połowy łydki w składzie bawełna od 80% do 90 kilku % plus elastan i/lun poliamid, które się nie zsuwają i są dość wytrzymałe? Pedemeia nie jest zła ale szukam czegoś lepszego. Czy skarpety Patine, Levi's, Tom Tailor, Bugatti lub Calzedonia będą lepsze? Czy może szukać wyżej? Mógłby ktoś polecić konkretne sklepy, marki i modele? Czy pozostaje kupić podwiązki do skarpet? Choć nie wiem jak to ma się do jeansów czy spodni chino tzn. takie podwiązki. Pedemeia jest prawie idealna jeśli chodzi o długość no ale jakby było coś lepszego tzn. wyższego to byłoby ok. Budżet na parę to max 40/50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 22:48, Pyskaty Dandys napisał:

Poszukuję kaszmirowego cricket sweater lub ażurowanego, podobnego do tego ze zdjęć.

Rzadko spotykane jest połączenie tego typu dwóch cech. Jeżeli jest ażurowanie na kszmirze, to z reguły bez detali, a jak są detale to jest to merynos, rzadziej alpaka, a najczęściej spora domieszka akrylu.

https://eu.suitsupply.com/pl/new_arrivals/sweter-we-wzór-fair-isle%2C-wielokolorowy/SW1032.html?cgid=new_arrivals&from=home&pdp=true

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamW napisał:

Dzięki. Masz sweter z wełny merino tej marki? Wełna z merynosów w ściegu wygląda bardzo różnie w zależności od producenta. Niekiedy przypomina dzianinę z dużym dodatkiem jedwabiu, czasami kaszmir, a najczęściej zwykłą budżetową wełnę, dość nieprzyjemną w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję granatowego płaszcza na zimę, najchętniej w kroju blisko klasycznej dyplomatki. Jeżeli kojarzycie gdzie można znaleźć coś dłuższego niż do połowy uda (np. do kolana), to dodatkowo będzie plusem. Cenowo chciałbym się zamknąć w 1000 - 1500 pln.

Opcję dwurzędową też biorę pod uwagę - patrzyłem w necie nawet na coś takiego: https://www.bytom.com.pl/p-bg2-50-47a-plaszcz-boris

..wydaje się jednak krótki bardzo i też domieszka 20% poliamidu nie do końca mi pasuje (chyba, że wybrzydzam? w tej półce cenowej bym to zaakceptował).

Patrzyłem na Milera (ale jest dość drogi i na zdjęciach przynajmniej mocno wykrojony z przodu (a nadchodzi podobno zima trzydziestolecia..), z SuSu widziałem taki: https://eu.suitsupply.com/pl/coats/płaszcz%2C-granatowy/J461.html?cgid=Coats&prefn1=colorID&prefn2=mainFitID&prefv3=wool&prefv1=blue&prefv2=Overcoat&prefn3=materialID&pdp=true

... ale z kolei wydaje się dość krótki, a mojego rozmiaru w dłuższych (tj. 94) już nie ma :(

Co doradzicie? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MarianoItaliano said:

Panowie, poszukuję granatowego płaszcza na zimę, najchętniej w kroju blisko klasycznej dyplomatki. Jeżeli kojarzycie gdzie można znaleźć coś dłuższego niż do połowy uda (np. do kolana), to dodatkowo będzie plusem. Cenowo chciałbym się zamknąć w 1000 - 1500 pln.

Vistula ma taki co roku i wełna z kaszmirem bez poliamidu, ale do kolan to on nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dyjamentowski napisał:

Vistula ma taki co roku i wełna z kaszmirem bez poliamidu, ale do kolan to on nie jest.

Można go kupić na "promocji" za coś około 500-600zł i po wymianie guzików jak za tę cenę sprawuje się całkiem całkiem, tylko ten kolor na żywo jest dość ciemny (niektórzy ludzie mylili go z czernią).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.