Skocz do zawartości

Ernestson bespoke


Styleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że jako wzór możesz pokazać co tylko będziesz chciał i nie jest do tego wymagana niczyja zgoda :) Upewnij się tylko czy krawiec dobrze się czuje w danym stylu, bo jeżeli będzie robić coś różniącego się bardzo od własnego stylu to pewnie nie wyjdzie nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Wydaje mi się że jako wzór możesz pokazać co tylko będziesz chciał i nie jest do tego wymagana niczyja zgoda :) Upewnij się tylko czy krawiec dobrze się czuje w danym stylu, bo jeżeli będzie robić coś różniącego się bardzo od własnego stylu to pewnie nie wyjdzie nic dobrego.

Chodzi mi o Twojego krawca ;) Ale to za jakiś czas, jak już ogarnę inne sprawy. Czy myślisz, że z gładkiej, granatowej wełny tej marynarce czegoś by brakowało do klasycznej marynarki garniturowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 20:21, Żorż Ponimirski napisał:

Chodzi mi o Twojego krawca ;) Ale to za jakiś czas, jak już ogarnę inne sprawy. Czy myślisz, że z gładkiej, granatowej wełny tej marynarce czegoś by brakowało do klasycznej marynarki garniturowej?

Marynarkę do garnituru wolałbym skrojoną trochę bardziej „nowocześnie” tzn. kozerka trochę wyżej, nieco inaczej wykrojone klapy i normalne 2 guziki zamiast 2,5.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wydaje mi się, że mylące może być odniesienie długości z przodu do położenia szwu w kroku (w rzeczywistości jest wyżej) lub do długości rąk. Inną kwestią jest samo zdjęcie, które może przekłamywać. W rzeczywistości nie sprawia ona wrażenia dużo za krótkiej, choć w kolejnej jest plan na delikatne wydłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

@me.spoke
Tak, to Lumbs Golden Bale. Na zdjęciu tego nie widać bo to dopiero 1 przymiarka ale garnitur ma być w kroju mocno retro (ale nie na tyle żeby wyglądać jak przebranie) m.in. delikatne pagoda shoulders, marynarka trochę dłuższa niż zwykle. Inspiracją jest to zdjęcie, zobaczymy jak wyjdzie:

C6B3E28D-CD68-459A-BEB9-0357D2FED371.jpeg.46fa7f7054976979c1ef6ca94508e721.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:



Trzecia przymiarka. W końcu widać pagoda shoulders. Pogoda ładna, to zrobiliśmy też kilka zdjęć na zewnątrz. Czasem przy niektórych pozycjach pojawia się „collar gap”, jeżeli Dawid to poprawi to garnitur wyjdzie dokładnie taki jak sobie wymarzyłem.

Bardzo fajny garnitur, nietypowy (jeden guzik jak widzę? oraz pagoda shoulders), fajnie że zdecydowałeś się na coś spoza głównego nurtu! Choć rozumiem, że to Twój n-ty garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie tylko jeden guzik. Jest on położony niżej niż w moich pozostałych marynarkach. Gdyby chcieć dodać drugi guzik, to byłby on na tyle nisko, że kieszenie znajdowałyby się pomiędzy guzikami, co nie wygląda zbyt dobrze. Rozwiązaniem było albo obniżenie również kieszeni, tak jak to jest na poglądowym zdjęciu u pana powyżej, albo zostawienie tylko jednego guzika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.