Skocz do zawartości

Ernestson bespoke


Styleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Dnia 19.02.2017 o 17:59, lupin napisał:

Forumowicze, którzy szyli u @Ernestson może zamieścicie zdjęcia zrealizowanych projektów?  

Obecnie wychodzi na to, że na szycie zdecydował się tylko @Styleman.

Ja sam odebrałem już kilka zamówień i gdy tylko zrobi się cieplej zrobię zdjęcia w plenerze i wstawię w tym wątku :)

 

Wrzuć zdjęcie spodni, które uszyłeś. Może ktoś Ci pomoże zrobić zdjęcia, aby ocenić robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 Surduty pierwotnie były szyte bez kieszeni zewnętrznych, to w późniejszym okresie zaczęto je szyć z brustaszą i taką wersje osobiście wolę. 

A co do zapomnienia i wyparcia przez żakiet, to nieśmiało marzy mi się taki surdut, ale jednak z rodziny bodycoatów pierwszeństwo mają frak i żakiet ;)

Poszukuje też informacji na temat strojów z XIX wieku, najlepiej zebranych w książce, choć stroną internetową też nie pogardzę. Formalstyle.blogspot.com już przerobiłem. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Bardzo dobre proporcje, material oczywiscie piekny, no i spojny styl, co u krawcow bez wyraznego wlasnego stylu jest trudne (wiadomo, ze wymaga lat doswiadczen). Naprawde bardzo udany projekt! 

Wiadomo, ze jakies drobne mankamenty, jak wszedzie, gdzies tam sie znajda, ale ogolnie bardzo wysoki poziom. Jest sie czym pochwalic!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wodzu napisał:

Bardzo ładna marynarka i rewelacyjny materiał, gratuluję właścicielowi i twórcy!

Podoba mi się długość rękawów, moim zdaniem idealnie w punkt.

Specjalnie zdecydowaliśmy się na dosyć długie jak na dzisiejsze standardy rękawy i długą marynarkę - takie bardziej mi się podobają. Poza tym mam też sporo koszul z odrobinę za długimi rękawami (ta koszula na zdjęciu to MTM od Berga z rękawami idealnej długości), które wyglądają nie najlepiej z marynarkami o krótszych rękawach - wystaje wtedy ze 2,5 - 3 cm mankietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueloafers niektórych mankamentów jesteśmy świadomi i jak mówiłem o ile nie znikną po „ułożeniu się” materiału, będziemy poprawiać. Ale chętnie przeczytam jakie Ty widzisz bo może ja czegoś nie widzę, a też warto by to poprawić albo zwrócić uwagę przy kolejnych zamówieniach (które są chyba tylko kwestią czasu ;) ).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna marynarka! Spójna, pięknie dopasowana o pięknym kroju - jak od krawca, który od kilku dekad pracuje nad stylem! Gratuluję obu Panom @Zajac Poziomka i  @Ernestson

@Ernestson -> Jestem pod ogromnym wrażeniem! Niesamowite jak szybko wspiąłeś się na szczyt. Stworzenie marynarki, która daje swobodę, a jednocześnie jest bardzo dobrze dopasowana to wielkie mistrzostwo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciato @TomiW01 @Wodzu @blueloafers @Whitesnake @Haz dziękuję za słowa uznania.

Szczególnie cieszą mnie uwagi o spójności stylu bo to dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy w krawiectwie. O ile dopasowanie czy dokładność wykonania są oczywiście ważne to są to jednak technikalia i sprawy do wyuczenia. Kwestie stylu są trudniejsze do uchwycenia a według mnie to właśnie one decydują o tym czy się ubrania z danej pracowni zapamiętuje na długo czy zapomina po 5 min.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.