Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Takie dwie sprawy Panowie:
1. Cordwainer - po ich założeniu pokazuje się takie wgłębienie. Co myślicie - nie przejmować się tym, zostawić i nosić czy odesłać?

2. Cheaney - jest lekka różnica na skórze najbardziej widoczna w tym miejscu. Chyba do zaakceptowania, prawda?

Obydwie pary super i kupione w fajnych cenach na Zalando.
Próbowałem Yanko i miałem nadzieję, że ze mną zostaną, ale ich buty niestety nie dla mnie - za luźne w kostkach.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zakupić granatową muchę, jednak że jestem drobnej budowy, moim zdaniem muchy RTW są przy mnie dość duże. Tu pojawił się pomysł by zamówić u krawca o kroju batwing.

Zwrócić uwagę na jakiś konkretny jedwab? Gdzie coś takiego zrobić w okolicach Katowic? Czy może zostawić to i zamawiać u Milera z podobnym czasem oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel1433 napisał:

Postanowiłem zakupić granatową muchę, jednak że jestem drobnej budowy, moim zdaniem muchy RTW są przy mnie dość duże. Tu pojawił się pomysł by zamówić u krawca o kroju batwing.

Zwrócić uwagę na jakiś konkretny jedwab? Gdzie coś takiego zrobić w okolicach Katowic? Czy może zostawić to i zamawiać u Milera z podobnym czasem oczekiwania.

Jak jestes z okolic Katowic to polecam sklep poszetka.com. Mysle ze bez problemu dostaniesz tam swietnej jakosc jedwabie jak i zmodyfikujesz kroj w opcji bespoke.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablocito napisał:


Jest sporo o renomowanych markach obuwniczych, z których kilka można znaleźć na Zalando.emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi chodzi o podręczny słowniczek. Widzę na przykład listę "cheaney- dobra marka, grenson- spoko buty itd.", zaznaczam na formularzach wszystkie renomowane marki obuwnicze i nie tracę czasu na szperanie wśród innych butów niewartych uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o podręczny słowniczek. Widzę na przykład listę "cheaney- dobra marka, grenson- spoko buty itd.", zaznaczam na formularzach wszystkie renomowane marki obuwnicze i nie tracę czasu na szperanie wśród innych butów niewartych uwagi.

Wynotuj sobie marki, o których się mówi na forum, patrz na zdjęcia i opisy na Zalando. Jak coś Ci wpadnie w oko, to wklep w google i poczytaj opinie.
Podręcznego słowniczka tu raczej nie znajdziesz, ale znajdziesz sporo informacji o dobrych butach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są marki o których się nie "mówi na forum", a które robią doskonałe buty w bardzo przystępnych cenach.Tak samo są marki "o których się mówi na forum" a nawet nie zawracają sobie głowy robieniem butów tylko budują pozytywny PR przez obecność na forach i rozdawanie darmowych fantów blogerom.Nie zawsze krowa która głośno ryczy daje dużo mleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie długim czasie planuje kupić 3-4 garnitury do pracy (oczywiście ciemny granat) jedna sztuka ok 1200zł. Moglibyście polecić sklepy i marki oraz blogi o tematyce garniturowej? Vistula, Bytom, Borgio? Suitsupply - boje się kupić garnitur przez internet. W moim mieście (Koszalin) jest dostępny jeszcze Pako Lorente, Kubenz, KRÓL, Giacomo Conti. Garnitury Bytom albo Vistula jeśli chodzi o jakość tkaniny, cenny itp uznajecie jako zdatne do kupienia czy tak średnio? Dlaczego dużo osób nie lubi Vistuli albo Bytomia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ćwiczyłem dla młodego cztery zamówienia próbne w SS. W każdym 2 rożne garnitury i ostatnie było trafione. Nie bój się tylko testuj.

Dlaczego nie lubię Bytomia, Vistuli itd?

Materiał, materiał, materiał i może jeszcze wykończenie a za 1200 PLN takiej jakości w sklepie stacjonarnym nie dostaniesz.

Jeżeli masz mieć garnitur do pracy to te słabej jakości zniszczą się po kilku praniach.

Kup cosik w stacjonarnym i zamów np. z SS - ponoś i będziesz wiedział co i jak.

Oczywiście możesz iść w górę z jakością ale cena 1800 PLN i powyżej. Czy warto do łachania w pracy? Sam sobie odpowiedz.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, cupidyno said:

Szukam koszuli na okazję typu święta, uro. 

Nie jestem fanatykiem koszule więc pytam Was:  

lambert, lavard, ct? 

myślalem nad tym ct:

https://www.vinted.pl/mezczyzni/koszule-gladkie/25249165-biala-koszula

szukam i szukam na forum ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.

 

 

Mam sporo koszul Lambert i uważam, że za standardową cenę (czyli 50% metkowej) jest to dobra okazja - oczywiście pod warunkiem, że materiał pochodzi z solidnego źródła.

Pro tip: nie kupuj tych, które nie mają podanego producent tkaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.