Jump to content
Guest Nereusz

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

Recommended Posts

6 minut temu, xkoziol napisał:

Jakie mamy na Mokotowie "sklepy z garniturami i akcesoriami mody męskiej" ? Buczyński, co jeszcze?

E. Berg w Galmoku.

Czy ktoś już kupował ubrania w sklepie internetowym JulesB (julesb.co.uk)? Czy przesyłki dochodzą sprawnie?

Mam niemiłe doświadczenie z Country Attire (paczka "szła" dwa miesiące, była uszkodzona i przemoczona uszkodzona) i nie chciałbym powtórki z rozrywki

10 godzin temu, Stasiak napisał:

Czy ktoś już kupował ubrania w sklepie internetowym JulesB (julesb.co.uk)? Czy przesyłki dochodzą sprawnie?

Mam niemiłe doświadczenie z Country Attire (paczka "szła" dwa miesiące, była uszkodzona i przemoczona uszkodzona) i nie chciałbym powtórki z rozrywki

kupiłem tam poszetki, paczka doszła bez problemu w ciągu tygodnia

• Like 1

14 godzin temu, Stasiak napisał:

Kupowałem kilkanaście razy w Country Attire i od kilku lat - zawsze "bez zarzutu". Wysyłają zamówione przedmioty via Royal Mail, którą na następnie przejmuje Poczta Polska. Z trackingu wynika, że za częste opóźnienia winny jest polski przewoźnik. Ergo - CA jest bez winy. Wiarygodna, sprawna i rzetelna firma, refundacja zwrotów - natychmiastowa. Z porównań wynika, że cenowo w swym przedziale - b. korzystnie.

Od jakiegoś czasu "przerzucili się" na papierowe opakowania (papier gruby, z zaznaczeniem recyclable, możliwość odesłania w tym samym) - stąd łatwość uszkodzenia opakowania. Moim zdaniem owe podejście eko świadczy znacznie pozytywnie o firmie.    

Ja ostatnie zakupy na Country attire wspominam bardzo źle  , kupowałem torbę Filsona która 2 razy dotarła uszkodzona w rozpadającym się kartonie , mam zamiar zamówić coś w najbliższym czasie  , zobaczymy czy coś się zmieniło . 

To "eko opakowanie " wyglądało tak 😀 , torba była złożona na pół i wrzucona luzem do środka . 

ca filson.jpg

• Like 1

Ja niestety przyłączam sie do negatywnej opinii na temat country attire. Czas oczekiwania na zamowienie zbyt długi, a opakowanie wyglądało duzo gorzej niż na powyższym zdjeciu.

Kupowałem tam wcześniej i wszystko było ok ale ostatnio cos tam przestało prawidłowo funkcjonować i mocno sie zastanowię zanim kolejny raz zrobie u nich zakupy

3 godziny temu, Szydlowsky napisał:

Ja ostatnie zakupy na Country attire wspominam bardzo źle  , kupowałem torbę Filsona która 2 razy dotarła uszkodzona w rozpadającym się kartonie , mam zamiar zamówić coś w najbliższym czasie  , zobaczymy czy coś się zmieniło . 

To "eko opakowanie " wyglądało tak 😀 , torba była złożona na pół i wrzucona luzem do środka . 

ca filson.jpg

Ten karton jest w bardzo dobrej kondycji porownujac do mojego. 😂

kuledzy, mam coś co chcę kupić na amazonie. podejmowałem już 2 razy zakup w tym dziwnym sklepie, ale za pierwszym razem nie chciał przyjąć mojej karty kredytowej, za drugim razem 3 razy mielił pobranie z gpay i w końcu odmówił. Dzisiaj jeden kolega próbował również kupić to coś dla mnie, ale też był jakiś problem. Czy któryś z Was, obyty z tym tworem byłby tak miły i pomógł mi zrobić mały zakup, na poziomie 30$ z wysyłką do Polski?

• Like 1

Ostatnio siedziałem za mężczyzną z dziwną rzeczą na marynarce - w miejscu które zaznaczyłem na rysunku była kilkunasto - centymetrowa zaszewka.

Zakładam, że garnitury szyje na miarę, tym bardziej nie wiem co to mogło być. Macie może jakieś pomysły? 

szary-garnitur-meski-villaro.jpg

Kalta.pl i rękawiczki firmy Kuc. Dawno nie sprawdzałem obecnej oferty, kupiłem parę lat temu (jeleń + kaszmir), są bardzo fajne. Porównania do haj endowych marek ze Styleforum brak.

• Upvote 2

Skóra która Ci się podoba (mi się podoba jeleń) + kaszmir. Jeśli oczekujesz eleganckich rękawiczek. Jeśli masz problem z zimnymi dłońmi - mają jakieś modele opisane jako bardzo ciepłe albo super ciepłe i próbowałbym tych w pierwszej kolejności.

• Upvote 1

24 minuty temu, eduardo napisał:

Skórzane, ocieplane rękawiczki - gdzie warto sprawdzić?ZR, Miler...coś jeszcze?

Miler - najlepsze jakie kiedykolwiek miałem. Nie mówię, że to ósmy cud świata, ale skóra z łosia + kaszmir + bardzo dokładne wykonanie bardzo mi się podobają i chętnie bym kupił jeszcze jedne w czarnym kolorze. Są na tyle ciepłe, że przy temperaturze powyżej +5 są za ciepłe.

1 minutę temu, eduardo napisał:

Patrząc na nie to nie założyłbym się, że Milerowi rękawiczek nie robi Kuc. 

Takie chodziły pogłoski. Nie wiem, ale mogę potwierdzić b.dobrą jakość i poczekałbym może kilka dni na Black Friday, bo w zeszłym roku były w promocji.

A jak myślisz czemu już badam temat :) 

NA BF mam kilka pozycji, żeby sprawdzić jak się ceny ukształtują. I tak jestem zdecydowany więc te 10 - 20 % będzie dobrym bonusem.

Aczkolwiek Miler nie ma na stronie tych Twoich, kalta ma.

Miler - najlepsze jakie kiedykolwiek miałem. Nie mówię, że to ósmy cud świata, ale skóra z łosia + kaszmir + bardzo dokładne wykonanie bardzo mi się podobają i chętnie bym kupił jeszcze jedne w czarnym kolorze. Są na tyle ciepłe, że przy temperaturze powyżej +5 są za ciepłe.

Jak zachowuje się skóra łosia w porównaniu z jeleniem? Nigdy nie miałem łosia (bez skojarzeń proszę). Jest bardziej miękka, bardziej/mniej trwała?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

15 minut temu, pablocito napisał:

Jak zachowuje się skóra łosia w porównaniu z jeleniem? Nigdy nie miałem łosia (bez skojarzeń proszę). Jest bardziej miękka, bardziej/mniej trwała?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam rękawiczki z cielaka, łosia, pekari i niezidentyfikowanego zwierza żyjącego 30 lat temu w Czechosłowacji, ale nie jelenia ;) Ze swoich czterech wybieram Łosia. Nie są nietrwale (cały ostatni sezon chodziłem w nich codziennie) ale tez są bardziej eleganckie niż standardowe skory. W porównaniu do innych skór, które mam łosina jest najcieńsza co daje o wiele elegantszy efekt na zszyciach.  

• Like 2