Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań do MS&S i jedną uwagę techniczną :)

1. Czy tabela rozmiarowa dla butów Carmina prezentowana na karcie produktu jest poprawna? Wydaje mi się, że ta tabela była dla marki Berwick.

2. Czy jest w planach ponowne wprowadzenie do  oferty kurtek pikowanych i/lub innych okryć wierzchnich?

3. Czy jest w planach wprowadzenie do oferty kardiganów? Pamiętam, że kiedyś była o tym mowa.

4. Zielona koszula w kratę vichy jest w cenie promocyjnej. Jednak po wyborze rozmiaru cena zmienia się na pierwotną i taka jest widoczna w koszyku.

Dziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Aron napisał:

Mam kilka pytań do MS&S i jedną uwagę techniczną :)

1. Czy tabela rozmiarowa dla butów Carmina prezentowana na karcie produktu jest poprawna? Wydaje mi się, że ta tabela była dla marki Berwick.

2. Czy jest w planach ponowne wprowadzenie do  oferty kurtek pikowanych i/lub innych okryć wierzchnich?

3. Czy jest w planach wprowadzenie do oferty kardiganów? Pamiętam, że kiedyś była o tym mowa.

4. Zielona koszula w kratę vichy jest w cenie promocyjnej. Jednak po wyborze rozmiaru cena zmienia się na pierwotną i taka jest widoczna w koszyku.

Dziękuję,

Odpowiadamy! :)

1. Tabela rozmiarów odnosi się do obuwia o tęgości F - jest wykorzystywana też w opisie Berwicków na wąskim kopycie

2. Jeszcze nie możemy mówić dużo na ten temat, ale z pewnością nie zostanie on przez nas zaniedbany ;)

3. Na pewno poszerzymy kolekcję dzianin, jednak więcej konkretnych informacji będziemy udostępniać po premierze garnituru.

4. Już naprawione. Dziękujemy za uwagę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o tą tabelę rozmiarów, bo wydaje mi się nietypowa. Moje stopy mają długość 26 cm i noszę rozmiar 7 (m.in. Loake Cannon dostępne u Was), poza butami Carmina na kopycie Forest - rozmiar 7,5. Z tabeli umieszczonej pod wszystkimi butami wynika, że nawet rozmiar 6,5 byłby dla mnie za mały. Chyba, że w nagłówku tabeli miał być tekst "Długość wkładki", a nie "Długość stopy". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22 lipca 2016 o 22:26,  4inHand napisał: 

Przede wszystkim garnitur zaczyna się od tkaniny dlatego trzeba powiedzieć, że nasz garnitur wykonany zostanie z brytyjskiej wełny merynosowej o skrętności 130s, której producent będzie ujawniony na metce wewnątrz marynarki. Zaręczam, że tkanina pochodzi z jednej z najlepszych tkalni w UK. 

 

Ciekawi mnie czy to jest 100% z wełny merynosowej, czy może są dodatki, a wtedy ile i jakie. Pożyjemy - zobaczymy.

Próbowałem się skontaktować z info@spiritsandstyle.com, ale mail odbija "The error that the other server returned was:
552 5.2.2 User mailstore exceeded quota limit (-1 free, 2622046208 used, 2621440000 quota)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bacio napisał:

Przede wszystkim garnitur zaczyna się od tkaniny dlatego trzeba powiedzieć, że nasz garnitur wykonany zostanie z brytyjskiej wełny merynosowej o skrętności 130s, której producent będzie ujawniony na metce wewnątrz marynarki. Zaręczam, że tkanina pochodzi z jednej z najlepszych tkalni w UK. 

 

Ciekawi mnie czy to jest 100% z wełny merynosowej, czy może są dodatki, a wtedy ile i jakie. Pożyjemy - zobaczymy.

Próbowałem się skontaktować z info@spiritsandstyle.com, ale mail odbija "The error that the other server returned was:
552 5.2.2 User mailstore exceeded quota limit (-1 free, 2622046208 used, 2621440000 quota)"

Oczywiście jest to 100% wełna merynosowa.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bacio napisał:

Przede wszystkim garnitur zaczyna się od tkaniny dlatego trzeba powiedzieć, że nasz garnitur wykonany zostanie z brytyjskiej wełny merynosowej o skrętności 130s, której producent będzie ujawniony na metce wewnątrz marynarki. Zaręczam, że tkanina pochodzi z jednej z najlepszych tkalni w UK. 

 

Ciekawi mnie czy to jest 100% z wełny merynosowej, czy może są dodatki, a wtedy ile i jakie. Pożyjemy - zobaczymy.

Próbowałem się skontaktować z info@spiritsandstyle.com, ale mail odbija "The error that the other server returned was:
552 5.2.2 User mailstore exceeded quota limit (-1 free, 2622046208 used, 2621440000 quota)"

Jest 100% z wełny merynosowej o skrętności 130s i gramaturze 240g z prestiżowej brytyjskiej tkalni Standeven (z metką w środku marynarki). 

PS --> od dzisiaj garnitury we wszystkich rozmiarach dostępne u nas w sklepie w Poznaniu! Preorder zaczynamy jutro! 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wojvv napisał:

Hmm... Może to wina ujęcia na zdjęciu, ale górny guzik marynarki wydaje się być za wysoko umieszczony. A według opisu garnituru na milerszyje.pl i tak jest niżej niż w garniturach RTW innych marek. Jak to widzicie?

Pozdr,

wojvv

Guzik jest umieszczony znacznie niżej niż w innych marynarkach.Warto spojrzeć na zdjęcia klientów umieszczone we wpisie na blogu MilerSzyje oraz na dodatkowe zdjęcie poniżej.

DSC_9697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jamjest napisał:

Ja mam pytanie - czy ta wełna merynosowa 130s to raczej taka na szczególne okazje (np łatwo się przecierają spodnie w kroku) czy nadaje się na garnitur hmmm roboczy, noszony dość często?

Garnitur z tej tkaniny jest użytkowany przez paru pracowników od jakiegoś czasu - Panowie zgodnie stwierdzają, że nie widzą problemu w noszeniu go dość często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem za bardzo w te preordery.

Rozumiem, że niezależnie od daty zamówienia (powiedzmy 15.08, 5. 09, 15.09) otrzymam garnitur w okolicach 30.09, z tą różnicą, że w każdym z tych trzech przypadków zapłacę inną cenę?

Innymi słowy, nie mogę pojawić się na Podgórnej powiedzmy 25.08, wręczyć obsłudze 15 zielonych banknotów i wyjść z garniturem (czytaj mogę zrobić te dwie pierwsze rzeczy, ale trzeciej nie;-))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lubo69 napisał:

Nie umiem za bardzo w te preordery.

Rozumiem, że niezależnie od daty zamówienia (powiedzmy 15.08, 5. 09, 15.09) otrzymam garnitur w okolicach 30.09, z tą różnicą, że w każdym z tych trzech przypadków zapłacę inną cenę?

Innymi słowy, nie mogę pojawić się na Podgórnej powiedzmy 25.08, wręczyć obsłudze 15 zielonych banknotów i wyjść z garniturem (czytaj mogę zrobić te dwie pierwsze rzeczy, ale trzeciej nie;-))?

Preorder oznacza, że może Pan zamówić garnitur w znacznie niższej cenie, ale wiąże się to z wydłużonym czasem oczekiwania - coś za coś ;) Jeżeli przymierzy Pan garnitur 25.08 i wręczy obsłudze 15 zielonych banknotów, to garnitur zostanie wysłany do Pana kurierem dzień po tym, jak pojawi się u nas w sklepie stacjonarnym :)

41 minut temu, robin napisał:

Czy planujecie możliwość przymiarek garnituru w innych miastach niż Poznań ?

Nie mówimy tak, nie mówimy nie ;)

20 minut temu, Azaghal napisał:

Czy możecie ujawnić, kiedy będzie można z garniturem zamówić zapowiadane kamizelki?

Więcej informacji o kamizelce ujawnimy wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miler Spirits&Style napisał:

Jeżeli przymierzy Pan garnitur 25.08 i wręczy obsłudze 15 zielonych banknotów, to garnitur zostanie wysłany do Pana kurierem dzień po tym, jak pojawi się u nas w sklepie stacjonarnym :)

Dziękuję za odpowiedź. Oznacza to, że w sklepie stacjonarnym znajduje się po 1 sztuce z każdego rozmiaru, do przymierzenia, ale nie do kupienia?

I jeszcze jedno - dowiaduję się od Tomka, że w cenie preorderowej nie można liczyć na bezpłatne poprawki krawieckie - to zrozumiałe. Jednak skoro egzemplarz "do kupienia" nie znajduje się w tej chwili w sklepie, rozumiem że także odpłatne poprawki nie są możliwe, w każdym razie nie w trakcie trwania preorderu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.