Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, White Haven napisał:

Aż chyba do was w końcu zajdę. Tomek, a jak mocno są taliowane marynarki w tych garniturach? Powiedzmy dla rozmiaru 52. 

Niedługo opublikuję całą rozmiarówkę. Mamy dwie sylwetki. Jedna taka jak model na zdjeciu, druga na faceta niższego i bardziej krępego z lekkim brzuszkiem. W sumie będzie około 50 rozmiarowzrostów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 minut temu, zixart napisał:

@4inHand wspomniałeś, że będą też kamizelki, w związku z tym, czy preorder i wszystkie podane tu informacje dotyczą garnituru trzyczęściowego, czy jednak bazą będzie dwuczęściowy + możliwość dokupienia kamizelki?

Wszystkie moje deklaracje dot. ceny całego garnituru odnoszą się do garnituru dwuczęściowego. Natomiast system "mix & match" prawdopodobnie pozwoli nam na podanie osobnych cen na spodnie, marynarki i kamizelki co z kolei umożliwi dowolne konfigurowanie ubrania. Oczywiście w preorderze kamizelka dla osoby kupującej garnitur będzie bardzo tania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Rozpatruję także możliwość uszycia wraz z garniturem navy blue limitowanej serii: 

- spodni garniturowych z szarej flaneli (95% welna 5% kaszmir) idealnych na zimę do zestawów koordynowanych 

- jednorzędowych kamizelek w kratkę PoW

Np. tylko po 100 sztuk. W związku z tym mam do Was pytanie: 

 

Zakładając, że poziom cenowy będzie taki sam lub bardzo zbliżony i osobę kupującą garniak stać na dodatkowe spodnie lub kamizelkę: 

a. spdnie to lepszy pomysł

b. kamizelka to lepszy pomysł

c. oba pomysły są świetne

d. oba pomysły nie mają szans powodzenia

 

Dzięęęęki za feedback :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, 4inHand napisał:

Wydaje mi się, ze pytasz o sylwetkę "ultra slim" ponieważ nasz "super slim" jest naprawdę super slim. Obawiam się, że na razie nie mamy tego w planach. 

Odwrotnie..czyli troszkę większą na "górze" deliktanie większą od super slim.

Zamawiałem  super slim ale musialem zwrócić -jest zbyt obcisła w klatce oraz bicepsie.

Dokladnie zamawiałem koszulę jeans.

Wydaje mi się że gdzieś na początku wątku przewinął mi się taki post mówiący o sylwetce slim fit (atletycznej)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2016 o 21:13, Luc napisał:

Ja mam jeden niemilerowy i on się ciągnie do tyłu. Za chwilę (w tym tygodniu) doręczą mi milerowy, to się przekonam na sobie.

Jest to moje luźne spostrzeżenie, a nie zasada jak prawo grawitacji (choć może to z tego powodu), czy prawo podaży i popytu.

Jak się wypowiedzą użytkownicy tych swetrów, to się dowiemy. :)

Założywszy sweter na siebie mogę stwierdzić, iż choć odrobinę za obszerny jest (wymienię XL na L), to jednak po dwudziestominutowej przymiarce nie zjeżdżał on z tyłu w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie flanelowe jako podstawa nie powinny być w ofercie limitowanej, tylko stałej (jak napisał Kolega powyżej). Kamizelek nie noszę, ale lepszym pomysłem może być (b).

Ja chętniej widziałbym do tego garnituru limitowany płaszcz z wełny o średniej gramaturze, pozwalający przeżyć zarówno w temperaturze -8 (layering) jak i +8 (rozpięty), a więc z małymi wyjątkami od października do marca.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za opcją B. Spodnie są ciekawą ale jednocześnie niełatwą alternatywą. Na forum jest już obecna konkurencyjna marka oferująca wysokiej jakości flanelowe spodnie, która jednocześnie umożliwia znaczną ingerencję w wykrój i personalizację, co (to tylko moje założenie, być może błędne) raczej nie byłoby możliwe w tym przypadku. Niemniej jednak życzę sukcesów, wszystko z korzyścią dla nas - Klientów;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był z opcją b - kamizelka (jedno- lub dwurzędowa - jak najodpowiedniejsza stylistycznie do tego właśnie garnituru).

Czyli mogłyby być - jak rozumiem - dwie kamizelki:

1) Z tkaniny garnituru.

2) PoW (pewnie szara?) limitowana.

Ja bym jeszcze dodał możliwość dokupienia w przedsprzedaży drugiej pary spodni garniturowych, bo - jak wiadomo - spodnie szybciej się zużywają, a garniak zapowiada się ciekawie.

Rzecz jasna, w przedsprzedaży wszystkie elementy w dobrej cenie ;)

Może w końcu będę miał dobrze dopasowany i ładnie skrojony garnitur formalny z wieszaka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dobrą informację dla fanów marki Berwick :) do końca jutrzejszego dnia uruchomiliśmy preorder - oznacza to, że ilość dostępnych modeli oraz rozmiarów uległa znaczącemu zwiększeniu :) O niższej cenie nie wspominając!

Zapraszamy do zakupów: www.ShopMiler.com

facebook baner.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.