Jump to content

Miler Spirits&Style

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128

About Miler Spirits&Style

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday June 11

Profile Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

2,030 profile views
 1. Wszystkie sztuki, które zostały po przedsprzedaży, zostaną wprowadzone na sklep internetowy dzisiaj
 2. Marynarki i garnitury half-canvas powrócą, ale o dacie będziemy informować na bieżąco
 3. Panowie - jeszcze raz przepraszamy za nasz błąd związany z niewłaściwą datą na grafice. Niestety mimo najszczerszych chęci, nie mogliśmy sprzedawać butów na zasadzie przedsprzedaży po jej zakończeniu - musieliśmy złożyć zamówienie u producenta, a nie mamy możliwości jego edycji. W tej chwili możemy zaproponować poczekanie do kolejnej akcji przedsprzedażowej, która rozpocznie się 4.05.
 4. @zitrex przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o numer telefonu w wiadomości prywatnej, aby Dział Obsługi Klienta mógł się z Panem skontaktować. Natomiast odnośnie wykończenia spodni: jest to standard w garniturach RTW. Służy zapobieganiu przecierania lub strzępienia się nogawek podczas kontaktu z butami.
 5. Znaczna większość naszych produktów produkowana jest w Polsce. Niektóre z nich produkujemy w innych krajach w Europie m.in. we Włoszech i w Anglii. Niestety, ze względu na negatywne doświadczenia biznesowe związane z niekontrolowanym przepływem informacji dot. naszych podwykonawców, nie ujawniamy więcej szczegółów
 6. Garnitur oczywiście nie powinien dotrzeć w takim stanie. Problem wyniknął z powodu błędu podczas transportu. Chcemy to naprawić, w związku z czym pokryjemy koszty przesyłki obie strony i wymienimy garnitur. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot. Na przyszłość w sprawach zamówień prosimy o kontakt mailowy: info@shopmiler.com lub telefoniczny: 61 225 87 82 lub +48 735 976 322 (8:00-16:00 pon-pt). Tego forum nie obsługują osoby z Działu Obsługi Klienta, w związku z czym reakcja nie będzie tak szybka, jak w przypadku bezpośredniego kontaktu z nimi.
 7. Garnitury Phoenix (granatowy i szary) oraz Turin (szary), a także marynarka Turin (granatowa) są wysyłane od kilku dni. Do jutra wszystkie powinny opuścić nasz magazyn. Serdecznie przepraszamy za opóźnienie. Wszystkich, do których garnitury i marynarki jeszcze nie dotarły, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta - info@shopmiler.com albo telefon: 61 225 87 82 lub +48 735 976 322 (8:00-16:00 pon-pt).
 8. W kolekcji RTW na razie nie mamy takich planów. W każdej chwili możemy jednak odszyć taką marynarkę w systemie MTM
 9. Prawdopodobnie będzie taka możliwość, jednak dotyczyć ona będzie wyłącznie wymienionych w poprzednim poście garniturów i marynarek.
 10. Jest to kolekcja wiosenno-letnia, ale garnitury Phoenix granatowy i szary, garnitur Turin oraz granatowa marynarka Turin są zdecydowanie całoroczne
 11. Jest dokładnie tak, jak napisał @Brazzi. My dodamy tylko, że przymierzyć w naszym sklepie (i podczas zbliżających się sesji przymiarkowych) można pełną rozmiarówkę szablonowych modeli granatowego Phoenixa. Jest ona tożsama z rozmiarówką pozostałych garniturów i marynarek, w związku z czym to na jej podstawie ustalimy poprawny rozmiar. Wszystkie modele z nowej kolekcji można zobaczyć na żywo i przymierzyć w wersji 182/100 Slim
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.