Jump to content

Marsik

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

About Marsik

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Kontakt

 • nazwisko
  Pan K

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobrze się spisuje jako EDC
 2. Marsik

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Aktualizacja
 3. Marsik

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Chciałbym zaktualizować post i streścić użytkownikom, w jaki sposób sytuacja została rozwiązana. Po przemiłej konsultacji ze sklepem i odesłaniu butów otrzymałem z powrotem komplet, który został pozbawiony wad, które jak się okazało, nie były wadami skóry, lecz były to pozostałości wosku. Buty wróciły w pięknym stanie Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.klasycznebuty.pl
 4. Marsik

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  A jak wygląda rozmiarówka? 6 Berwicków równa 6 Meermin? Zamówienia tylko przez stronę producenta czy mamy polską dystrybucję?
 5. Marsik

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Szczerze mówiąc, jestem mocno zirytowany, a dodatkowo obawiam się, że nie zdążę z butami na wesele, które już za moment... Czy jest szansa na coś lepszego do 700zł? A może warto zamówić w innym sklepie?
 6. Marsik

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Ja rozumiem, że skóra będzie pracować i się w pewnych miejscach zagnie, jednak najbardziej przeszkadzają mi skazy widoczne przy podeszwach. Wiem, że to "tylko buty", ale jest to również "tylko" 700zł.
 7. Chciałbym zaktualizować post i streścić użytkownikom, w jaki sposób sytuacja została rozwiązana. Po przemiłej konsultacji ze sklepem i odesłaniu butów otrzymałem z powrotem komplet, który został pozbawiony wad, które jak się okazało, nie były wadami skóry, lecz były to pozostałości wosku. Buty wróciły w pięknym stanie Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.klasycznebuty.pl Czołem! Właśnie odebrałem nowe Berwicki zamówione z klasyczneobuwie.pl i mam mocno mieszane uczucia. O ile rozmiar się zgadza, to już liczne skazy troszkę mnie odpychają, stąd moje pytanie - czy w obuwiu za 700zł jest to norma? Poniżej załączam kilka zdjęć. Czytałem dyskusję nt butów marki Królewski Herb i za każdą drobną skazę bardzo się obrywało tej marce. Co powiecie na to?
 8. Marsik

  Buty, trochę taniej

  Szukam opinii nt butów marki County Classic (Anglia). Jest ktoś w stanie coś powiedzieć mi na ich temat?
 9. Marsik

  Używane Loake Aldwych 1880 - czy warto?

  Od jakiegoś czasu interesuję się tematem. Generalnie, miałem już zamówione buty w Milerze, ale po przymiarce okazały się za duże. Minęło trochę czasu, dopadły mnie nieprzewidziane wydatki i stąd ta zagwozdka. Temat tych butów w takim razie odpuszczam.
 10. Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego na wstępie pragnę serdecznie się przywitać! Nie widziałem, gdzie dokładnie ulokować mój post i jeżeli trafił w niewłaściwe miejsce, to proszę administratora o przeniesienie. Do rzeczy... W tym roku czekają mnie 3 oficjalne wyjścia, na które muszę zaopatrzyć się w nowe obuwie, choć sprawa tyczy się używanej pary. Mam dość brzydkich butów z sieciówek, dlatego zacząłem przeglądać to forum. Mój budżet to +/- 400zł, choć wolałbym nie przekraczać tej granicy. Pytanie jest następujące - czy w wymienionej kwocie buty Loake Aldwych 1880 będą dobrym rozwiązaniem. Oczywiście, tak jak wspomniałem, jest to używana para. Z opisu wynika, że tylko 2 razy, choć wydaje mi się, że podeszwy wskazują na to, że chyba więcej, jednak nie znam się na tyle, żeby to ocenić. Ciężko jest mi znaleźć cokolwiek innego, z racji tego, że mój rozmiar to 6, w porywach 6.5. Czy jest możliwość usunięcia przedniego zagięcia za noskiem? Być może na forum jest sam właściciel? Pozdrawiam serdecznie!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.