Jump to content

DonAlex

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About DonAlex

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma ktoś może na sprzedaż granatowe espadryle w rozm 43.5 lub 44?
 2. A jak kołnierz? Czy mógłbyś zmierzyć ile cm jest przy poszetce? Czy odpowiada tabeli. Bo miler ma przy 39 rzeczywiście 39.5cm A przy poszetce jest napisane że 39 ma 40,4
 3. Dziękuję Panowie. Koszulę CT mi nie pasują, krótkie wyłogi i jak na mnie długie rękawy koszuli. Ktoś może miał do czynienia z tymi e-merceria? Jak jakość w stosunku do poszetki,Milera itp?
 4. A będą granatowe w najbliższym czasie?
 5. A jak wypada 38 tej koszuli https://www.poszetka.com/product-pol-5446-Koszula-maklerka-z-okraglym-kolnierzem.html W stosunku do 39 Milera? Tzn. Czy rozmiarowka jest prawidłowa na stronie, bo możliwość 2cm różnicy to sporo.
 6. Podpowie mi ktoś gdzie kupię maklerke koszulę? W poszetce nie ma rozmiaru, w macaroni również. Miler i Zack roman nie ma w ofercie
 7. Będą jeszcze te buty? Interesuję mnie rozmiar 43.5 granatowych. I jak wypada koszula rozmiar 38 w stosunku do 39 Milera?
 8. Czyli skoro noszę loake uk8, yanko też 8 lub 8.5, gdzie długość wkładki wynosi około 28 cm to miałbym rzekomo wziąć espadryle w rozmiarze 45?
 9. Miałem. Rewelacyjny kontakt i wykonanie. Moim zdaniem krawaty grenadynowe lepsze niż od poszetki. Nie siepią się. Ponadto możesz bez wielkiej ingerencji w cenę wybrać inny rozmiar. Ja kupiłem 9 cm szerokości.
 10. Czy ktoś mi powie gdzie mógłbym kupić 10mm guziki do koszuli z masy perłowej takie jak są w koszulach Zack roman, miler itp. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.