Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, Miler Spirits&Style napisał:

Czy ma Pan na myśli jakiś konkretny model?

Wiem, że moje pytanie jest dosyć ogólnikowe, ale takie miało być. Nie zależy mi na konkretnym modelu, ale na możliwości wyboru - a z tym jest dosyć słabo w polskich sklepach. Kupić w większym rozmiarze można, ale raczej podstawowe modele. Loafersy, monki, lotniki i inne ciekawsze fasony raczej się nie pojawiają. Stąd pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dziaku napisał:

Wiem, że moje pytanie jest dosyć ogólnikowe, ale takie miało być. Nie zależy mi na konkretnym modelu, ale na możliwości wyboru - a z tym jest dosyć słabo w polskich sklepach. Kupić w większym rozmiarze można, ale raczej podstawowe modele. Loafersy, monki, lotniki i inne ciekawsze fasony raczej się nie pojawiają. Stąd pytanie.

Staramy się mieć najpopularniejsze modele obuwia w takim rozmiarze (np. czarne oksfordy) i z pewnością stale będziemy poszerzać rozmiarówkę w innych klasycznych modelach, lecz jest to dość czasochłonny proces. Skrajne rozmiary czasem zamawiamy indywidualnie, jednak w tej sprawie proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy projekt, nad jakim do tej pory pracowaliśmy, powoli zmierza ku końcowi! W końcu oficjalnie możemy zapowiedzieć garnitur RTW MILER, zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie, jakie udało nam się zdobyć w trakcie prowadzenia pracowni krawieckiej :) Więcej informacji już niedługo, a wszystkich zainteresowanych pierwszymi zdjęciami oraz voucherem zniżkowym na 900 złotych zapraszamy do odwiedzenia tej strony :)

 

milersuit2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to RTW to chciałbym dopytać czy dostępna będzie też wersja w fasonie nazwijmy to regular ;) ? Aktualnie szukam przyzwoitego garnituru bez taliowania (albo z niewielkim) i u mnie w mieście nic nie ma (pomijając wytwory bazarowe). Kiedyś wchodziłem w te luźniejsze kroje Bytomia ale ostatnio zwęzili  rozmiarówkę i się niestety w talii nie dopinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to przedsięwzięcie. Dla kogoś (takiego jak ja) komu po prostu nie chce się szyć miarowo (pomijając koszty) to fantastyczna propozycja, mam nadzieje, że przedsięwzięcie będzie udane. Natomiast dziwi mnie przeszycie AMF, wyłogi chyba wyglądały by lepiej bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23 lipca 2016 o 03:24, Beny23 napisał:

Jaki największy rozmiar jest planowany przy odszyciu? Kiedy możemy oczekiwać preorderu?

Dnia 22 lipca 2016 o 22:33, Jamjest napisał:

a co do tych rozmiarów - to np dla kogoś o gabarytach ciut większych od  Tomasza Milera tez jest rozmiar?Ciut w zwyż i trochę większe ciut w szerz ?

58 lub 60 

Dnia 23 lipca 2016 o 00:12, Bartosz_U napisał:

Zapowiada się ciekawie :) Interesuje mnie jeszcze kwestia wysokości stanu spodni, będzie on wyższy niż powiedzmy standardowy w RTW, tak aby bez problemu nosić do spodni, tak w sumie lubiane przez Pana Milera, szelki?

Nie, spodnie będą miały wyższy stan niż chino, ale nie tak wysoki jak spodnie na szelki szyte u krawca. Spodnie na szelki są noszone przez zdecydowaną mniejszość mężczyzn i na razie nie mają szans na pojawienie się w naszej kolekcji RTW. 

Dnia 22 lipca 2016 o 23:57, tkowalcz napisał:

Być może. Mnie się zawsze kojarzyło z konfekcją. Szybko przejrzałem instagrama @4inHand i chyba w żadnej swojej marynarce nie ma tego typu przeszyć (ręcznych ani żadnych innych) i w.g. mnie to wygada lepiej.

Mam takie przeszycia ręczne w kilku marynarkach, m.in. w grantowym garniturze. IMO AMF uatrakcyjnia wygląd garnituru konfekcyjnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest poczynione założenie, że rozmiarówka garniturów będzie kompatybilna z rozmiarówką koszul RTW MLS (tzn. jeżeli krój koszuli jest dla kogoś dobry, to i garnitur powinien pasować)? Jeżeli tak, to czy dotyczy to zarówno koszulowych rozmiarów regular, jak i super slim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kyle napisał:

Czy jest poczynione założenie, że rozmiarówka garniturów będzie kompatybilna z rozmiarówką koszul RTW MLS (tzn. jeżeli krój koszuli jest dla kogoś dobry, to i garnitur powinien pasować)? Jeżeli tak, to czy dotyczy to zarówno koszulowych rozmiarów regular, jak i super slim?

Tak, jest poczynione takie założenie - do tworzenia szablonu marynarek i koszul wykorzystaliśmy tego samego modela o rozmiarze marynarki 50 z kołnierzykiem 39. Oba ubrania leżą na nim bez przeróbek jak najwyższej próby miarówka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.