Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest nieprecyzyjne. Jeśli pytasz o to, o ile maksymalnie kurczą się słabej jakości koszule, to - jak widać po wpisach kolegów użytkujących Lamberty czy H&M - nawet o te 8 cm (jeden z moich Lambertów po praniu ma rękawy tak dużo krótsze, że właściwie nie mogę go już nosić - nigdy więcej Lamberta). Jeśli natomiast pytasz o to, o ile POWINNA się maksymalnie skurczyć dobrej jakości koszula, to są to wartości minimalne, rzędu 1 cm.

Dokładniej chodzi mi o to, o ile maksymalnie się skurczy koszula Miler i jeżeli się skurczy więcej, to zostanie uwzgledniona reklamacja? Oczywiście odpowiedzi na pytanie dotyczące maksymalnego skurczenia chciałem dostać od "Miler Spirits&Style", ale dzięki co do informacji o koszulach Lambert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dokładniej chodzi mi o to, o ile maksymalnie się skurczy koszula Miler i jeżeli się skurczy więcej, to zostanie uwzgledniona reklamacja? Oczywiście odpowiedzi na pytanie dotyczące maksymalnego skurczenia chciałem dostać od "Miler Spirits&Style", ale dzięki co do informacji o koszulach Lambert ;)

 

Oczywiście jeżeli koszula się skurczy więcej, to reklamacja zostanie uznana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że koszule się trochę kurczą jest całkowicie naturalne i nie jest to żadna wada (dopóki kurczenie się jest w granicach rozsądku). Tu cytat ze strony Turnbull & Asser (pogrubienia moje):

 

"Because Turnbull & Asser use only the finest quality natural fabrics these tend to shrink slightly when washed a few times. For this reason we have made our collars ½ inch (1.25cm) larger than their stated size. However, when reading our `Sizing Information` the sizes stated for the Chest Size and Sleeve Length are the actual garment measurements when new. After a few washes shrinkage across the chest will be around ½ inch (1.25cm), whilst shrinkage in the sleeve length will be up to 7/8 inch (2.22cm). Shrinkage in shirt fabric tends to be slightly greater along its length than across its width."

 

Nie chcę wyjść na kogoś , kto próbuje was uczyć prowadzenia biznesu, ale może gdyby firma Miler podawała analogiczną informację przy swoich koszulach, pozwoliłoby to uniknąć nieporozumień?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że skurczenie koszuli może się przytrafić każdej marce niezależnie od ceny i warto mieć to na uwadze.

Btw. Będzie może jakiś "lookbook" koszul lnianych?

 

Jak narazie nie mamy takiego lookbooka w planach. Temperatura jednak powoli zaczyna sprzyjać sesjom letnim, także nie wykluczamy takiej sesji w przyszłości ;)

 

 

1-2 cm różnicy jak u T&A to zupełnie co innego niż 7-8cm, o których było pisane. Tak duże kurczenie jest niedopuszczalne.

 

Oczywiście tak duże kurczenie jest niedopuszczalne. Skontaktowaliśmy się już w tej sprawie z właścicielem koszuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszule MILER wykonane w 100% z lnu są już dostępne - do niedzieli za to jest dostępny preorder z dwoma nowymi kolorami:

 

87b662a6f6ed01e6.jpg

 

Koszula błękitna (http://shopmiler.com/pl/koszule-meskie/kolekcja-sezonowa/koszula-lniana-niebieska):

 

930c0eac950ece8b.jpg

 

Koszula granatowa (http://shopmiler.com/pl/koszule-meskie/kolekcja-sezonowa/koszula-lniana-granatowa):

 

f4509882c784d241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaka jest gramatura lnu  użytego w koszulach. Czy jest  możliwość wyboru innego rodzaju kołnierzyka buttom down ? 

 

Nie ma możliwości wymiany kołnierzyka. Wykorzystano len o gramaturze 112g/m^2.

 

Z przyjemnością informujemy, że teraz cena koszuli obejmuje również usługę taliowania koszul slim po zaszewkach oraz dorobienie zaszewek zwężających w koszuli classic! :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, załóżmy, że masz wybór; który wybierzesz (i dlaczego):

a) 140g/m2,

b.)155g/m2,

c) 280g/m2

d) 300g/m2

?!?!   :ugeek:  :roll:

Jeśli to pytanie do mnie do odpowiadam .....żadnego . Nie zamierzam kupować tej koszuli i nie muszę się nad gramaturą zastanawiać to po pierwsze . Po drugie uważam że w takiej cenie można sobie takiej informacji (dosyć podstawowej w kwestji tkanin )wymagać od sprzedawcy nawet dla własnego widzimisię ;-) . W temacie koszul Pana Tomka padło tyle pytań ''koszulowych '' że to o gramaturę tkaniny nie powinno chyba dziwić ?

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.