Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przeczytałem w internecie, że taliowanie koszul jest w cenie. Czy to prawda? Jeżeli tak, to do ilu centymetrów możecie maksymalnie wytaliować koszulę dla 38 super slim?

Jeżeli to Twoje pierwsze zamówienie, to proponuję Ci nie prosić o dopasowanie wymiarów, bo takiej koszuli nie można zwrócić, ani wymienić w przypadku, gdy coś nie będzie Ci pasowało. Zamówiłem kiedyś koszulę w rozmiarze 38 i była za ciasna, a w talii mam niewiele więcej od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Kiedy planujecie uzupełnienie białych formalnych koszuli na spinki w rozmiarze 40?  

 

Dostawa jest zaplanowana dopiero na czerwiec.

 

Potrzebuję wytaliowania do 84 centymetrów... Mam w talii 74 cm i lubię bardziej dopasowane ubrania.

 

Jesteśmy w stanie to zrobić, z tym że tak jak koledzy wspomnieli wyżej - takiej koszuli nie będzie można już zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam 2 koszule OCBD i trzymają wymiary (skurczyła się o max 0,5-1cm), ale koszula button-down w kratkę Vichy skurczyła się aż o ~6cm w klatce i ~8cm w talii.

Prane wg zaleceń z metki. 

 

Koszula zdecydowanie nie powinna się o tyle skurczyć. To właściwie cały jeden rozmiar w dół. W jakiej temperaturze prałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj piorę w 30 stopniach, choć mogło się zdarzyć, że wyprałem też w 40st (wg metki jest to dopuszczalne).

Pomierzyłem jeszcze raz i wyszło około 1cm mniej niż pisałem - ~106cm vs 111 w klatce, ~93cm vs 100 w talii oraz ~104cm vs 108 w biodrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj piorę w 30 stopniach, choć mogło się zdarzyć, że wyprałem też w 40st (wg metki jest to dopuszczalne).

Pomierzyłem jeszcze raz i wyszło około 1cm mniej niż pisałem - ~106cm vs 111 w klatce, ~93cm vs 100 w talii oraz ~104cm vs 108 w biodrach.

Tak olbrzymie wykurcze wydają mi się raczej niemożliwe. Bardziej prawdopodobne jest, że koszula przez przypadek miała wszytą złą metkę. Tak czy inaczej jeśli faktycznie oznaczenie na metce jest tak dalece niespójne z wymiarami koszuli, oczywiście natychmiast ją wymienimy. Odeślij nam proszę tę koszulę, a my natychmiast wyślemy nową (jeśli jest rozmiar) lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj piorę w 30 stopniach, choć mogło się zdarzyć, że wyprałem też w 40st (wg metki jest to dopuszczalne).

Pomierzyłem jeszcze raz i wyszło około 1cm mniej niż pisałem - ~106cm vs 111 w klatce, ~93cm vs 100 w talii oraz ~104cm vs 108 w biodrach.

Miałem podobnie w dwóch koszulach lamberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w jednej z Bytomia - ale koszula kurczyła się stopniowo i dopiero po kilku praniach osiągnęła podobny do powyższego przypadku poziom. Z kolei w koszulach z H&M to w zasadzie standard i trzeba brać rozmiar większe (kupuje tam po taniości lniane, casualowe "sezonówki")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj piorę w 30 stopniach, choć mogło się zdarzyć, że wyprałem też w 40st (wg metki jest to dopuszczalne).

Pomierzyłem jeszcze raz i wyszło około 1cm mniej niż pisałem - ~106cm vs 111 w klatce, ~93cm vs 100 w talii oraz ~104cm vs 108 w biodrach.

 

Jeżeli koszula zmniejszyła się aż tak, to oczywiście wymienimy ją na model w odpowiednim rozmiarze. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, aby rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy nowe modele koszul - wszystkie dostępne tutaj: http://shopmiler.com/pl/koszule-meskie/kolekcja-sezonowa

 

1. Dwie koszule lniane z kołnierzem z krytym guziczkiem:

 

Pink-linen-shirt-MILER.jpg?w=803

 

Grey-linen-shirt-MILER.jpg?w=803

 

2. Koszule z bawełny drukowanej z kołnierzem półwłoskim:

 

Flower-cotton-shirt-MILER.jpg?w=803
 

Dark-cotton-shirt-MILER.jpg?w=803

 

3. Koszula jeansowa - z kołnierzem włoskim:

 

Navy-denim-shirt-MILER.jpg?w=803

 

Wpis o koszulach dostępny jest tutaj: http://milerszyje.pl/nowa-kolekcja-koszul-miler.html

 

Macie już swój ulubiony model?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile centymetrów koszula może się maksymalnie skurczyć?

 

Pytanie jest nieprecyzyjne. Jeśli pytasz o to, o ile maksymalnie kurczą się słabej jakości koszule, to - jak widać po wpisach kolegów użytkujących Lamberty czy H&M - nawet o te 8 cm (jeden z moich Lambertów po praniu ma rękawy tak dużo krótsze, że właściwie nie mogę go już nosić - nigdy więcej Lamberta). Jeśli natomiast pytasz o to, o ile POWINNA się maksymalnie skurczyć dobrej jakości koszula, to są to wartości minimalne, rzędu 1 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.