Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Swetry MILER już w sprzedaży!

Wpis na blogu: http://milerszyje.pl/jak-rozpoznac-dobry-sweter.html

 

DSC_9248_1_1-1024x683.jpg

 

Swetry są wykonane w 100% z wełny merynosowej. Przędza była farbowana jeszcze przed rozpoczęciem procesu dziania, dzięki czemu na naszych swetrach jest dostrzegalny piękny, subtelny melanż. Zdecydowaliśmy się również na pewne zmiany w standardowym kroju: pogłębiliśmy serek, aby uniknąć efektu "duszenia się" węzła, dodaliśmy karczek zapobiegający rozciąganiu się ramion oraz skróciliśmy swetry na tyle, aby ładnie podzielić sylwetkę noszącego na pół i wyeksponować pasek :)

DSC_9267_1_1-1024x683.jpg

 

Mimo że serek jest pogłębiony, śwetnie wygląda nie tylko z krawatem, o czym możecie przekonać się poniżej:

 

Bez-ko%C5%82nierza-1024x342.jpg

 

Swetry są dostępne w cenie 399zł i przez 7 dni będą dostępne w promocji "2+1 gratis" - kupując dwa swetry trzeci jest dodawany jako gratis!

 

Zapraszamy do zakupów: http://shopmiler.com/pl/kategoria/swetry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eksponowanie paska i przy okazji komórki w kieszeni dżinsów... hmmm...

 

u pewnej części populacji, taka długość ujawni wylewającą się samarkę :) więc komórka to pikuś :)

 

lepsze jest często wrogiem dobrego... podzielenie sylwetki, lub optymalizacja użytego materiału :)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaliśmy się również na pewne zmiany w standardowym kroju: pogłębiliśmy serek, aby uniknąć efektu "duszenia się" węzła, dodaliśmy karczek zapobiegający rozciąganiu się ramion oraz skróciliśmy swetry na tyle, aby ładnie podzielić sylwetkę noszącego na pół i wyeksponować pasek :)

najgorsze co mogło spotkać sweter to skrócenie go do paska....wygląda jakby się w praniu skurczył....już sobie wyobrażam, że musiałbym go poprawiać co 10 minut przy lekkim podniesieniu ręki czy zmianie pozycji z siedzącej na stojącą....słaaabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo cieszy pomysł wyprodukowania krótkich swetrów. Właściwie przestałem nosić swetry (ciepła jesień i zima w tym pomaga), bo typowe swetry są dla mnie od 6 do kilkunastu cm za długie.

Niestety jak dla mnie "przedobrzono" dodatkowo powiększając wykrój pod szyją. Zgadzam się z opinią djmarkusa zamieszczoną 3 wpisy powyżej, że ten krótki sweter z "rozciągniętym" otworem pod szyją niestety wygląda jak nieprawidłowo prany używany sweter (z secondhandu?).

 

Ale krótki sweter z "normalnym" wykrojem pod szyją kupiłbym b. chętnie :-)

Może swetry MTM?

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią djmarkusa zamieszczoną 3 wpisy powyżej, że ten krótki sweter z "rozciągniętym" otworem pod szyją niestety wygląda jak nieprawidłowo prany używany sweter (z secondhandu?).

 

Ale krótki sweter z "normalnym" wykrojem pod szyją kupiłbym b. chętnie

 

To właśnie ten rozciągnięty V-neck jest normalny. Po to, by wyeksponować krawat.

Zobacz na przykład tu, jak głęboko wycięte swetry nosi Dan: http://articlesofstyle.com/36007/deepen-your-v-neck-sweater/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko jedno zastanawia i interesuje, co różni moje dwa swetry ze Springfield z wełny merynosowej za 1/8 ceny za sztukę z którymi nic się nie dzieje niepokojącego (mają dwa lata) a tymi od Millera? Pytam poważnie, bez złośliwości.

Wełna wełnie nierówna, no ale może jakieś argumenty na plus?

Co otrzymuję w zamian, namacalnie, bo jedyne co widzę, to pogłębiony serek.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.