Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ad rem – stwierdziłem (jako, że mam złośliwe poczucie humoru), że przetestuję reakcję obsługi sklepu handlującego dobrami luksusowymi na klienta, który na pierwszy rzut oka nie wróży zarobku.

Odpuściłem pomysł wybrania się w etnicznym stroju ludowym mieszkańca Wildy (kto był ten wie – śliwkowy dres rozdarty pod pachą), głównie z powodu braku takowego, niemniej hmmm jeansy w wieku wskazującym na rychły zgon, za duża marynarka, kompletnie nie pasująca koszula, wszystko niedoprasowane i brudnawe.

Proponuję następnym razem przebrać się za rycerza Jedi i sprawdzić, czy i wtedy obsługa będzie równie uprzejma! Taka informacja będzie dla nas niewątpliwie bardzo cenna!

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lnianych koszul - uważam, że koszule pod krawat (jak i do noszenia bez niego) stanowią dalej na rynku niszę, która aż się prosi o zagospodarowanie. Niezależnie od tego, czy będą miały długie wyłogi, czy kryty guzik. W chwili obecnej poza sieciówkami typu MD ciężko dostać (już nie mówiąc o lnie dobrej jakości) jakiekolwiek takie koszule. Można oczywiście zamawiać np. ze strony Suitsupply albo szyć na miarę, ale to dalej nie jest rozwiązanie dostępne dla większości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może kiedy ruszą zamówienia na teczki? Interesowałaby mnie ta dwukomorowa.

 

Wczoraj odszyliśmy wzór i trzeba przyznać, że wygląda wspaniale! Jeszcze dzisiaj pokażemy zdjęcia :) Jaki kolor teczki Cię interesuje? 

 

@wszyscy :) 

 

Cały czas bardzo zależy nam na feedbacku forumowiczów. Sprawa jest dla nas ważna i będziemy bardzo wdzięczni za Wasze opinie.

 

Ostateczne dwa zagadnienie, przed którymi stoimy to mocowanie paska i wybór okuć. Z tej okazji mamy do forumowiczów kilka pytań i będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedzi :)

1. Czy częściej nosisz teczkę w ręce czy na ramieniu?

2. Czy wolisz, aby pasek do noszenia na ramieniu był umocowany do klapy teczki czy do jej boków?

3. Czy masz jakieś negatywne/pozytywne doświadczenia z którymś z wymienionych w pytaniu 2 rozwiązań, a jeśli tak to jakie?

4. Czy jesteś gotów zaakceptować wyższą cenę teczki w zamian za mosiężne okucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. W ręce zdecydowanie - niewłaściwie dobrany kolor granatowego garnituru plus teczka na ramieniu i ludzie biorą cię za listonosza.

ad 2. Do boków.

ad 3. Nie wiem jak wygląda mocowanie do klapy, ale co w przypadku gdy klapę się podnosi? I opuszcza?;-)

ad 4. Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W ręce, ale pasek na ramię przydaje się w podróży, zwłaszcza na lotnisku (można go też użyć do "przyczepienia" teczki do walizki); jedną teczkę mam z paskiem, drugą niedługo będę miał bez.

2. Dla kogoś, kto regularnie nosi teczkę na pasku, powinien być umocowany do boków, w przeciwnym razie na klapę działają zbyt duże siły. Natomiast mocowanie do klapy jest ładniejsze, zwłaszcza przy casualowych teczkach.

3. Chyba już wyjaśniłem w 1. i 2.;

4. Tak, pod warunkiem, że sprzedawca nie chce mnie nabić w butelkę (tak się składa, że mam jakieś pojęcie o tym, ile kosztują okucia z mosiądzu); a jeśli się okaże że chce, to pójdę kupić teczkę z mosiężnymi okuciami gdzie indziej; teczki bez mosiężnych okuć nie kupię.

 

Zaznaczam, że nie jestem potencjalnym nabywcą teczki MS&S, jestem pod tym względem bardzo dobrze zaopatrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj odszyliśmy wzór i trzeba przyznać, że wygląda wspaniale! Jeszcze dzisiaj pokażemy zdjęcia :) Jaki kolor teczki Cię interesuje? 

 

 

Czarny, ewentualnie granat (jeżeli będzie ;)), ale musiałbym najpierw zobaczyć zdjęcia.

 

1. Zdecydowanie w ręce - to byłaby potencjalnie moja druga teczka (obok tej od mistrza Donata) do sądu, na spotkania z klientami itd.

2. Szczerze mówiąc wolałbym wersję całkowicie bez paska. Jeżeli już musi być to mocowanie do boków.

3. Na ramieniu noszę casualową torbę, z przyczyn estetycznych nie wyobrażam sobie noszenia w ten sposób eleganckiej teczki. I jak koledzy wyżej noszenie teczki na ramieniu deformuje ramiona marynarki.

4. Szczerze mówiąc do czarnej teczki tego nie widzę i osobiście wybrałbym okucia w kolorze srebrnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teczki to nie jedyna rzecz, nad którą pracowaliśmy ostatnimi czasy. Dzisiaj prezentujemy chinosy MILER!

 

post-7566-0-07882800-1461152685_thumb.jp

 
Co warto wiedzieć: 
 
1)wykorzystana tkanina to bawełna o niskiej gramaturze z 2% domieszką elastanu dla wygody noszenia;
 
2)nowoczesny fason - nasze chino są szersze w udzie i zwężane dopiero od kolana w dół, aby zapewnić jak największy komfort;
 
3) guziki w naszych spodniach to drewno orzecha Corozo
 
post-7566-0-65987300-1461152691_thumb.jp
 
4) kieszeniówka z ciekawej tkaniny we wzór kwiatowy, świetnie wpisujący się w klimat lata;
 
5) pas jest zapinany na trzy guziki, co daje stabilizację
 
6) kolorystyka typowo letnia: błękit, jasny beż oraz piaskowy;
 
7) skrócenie nogawki jest oczywiście w cenie.
 
Spodnie są aktualnie dostępne w preorderze, gdzie jedna para kosztuje 299złotych. Preorder trwa tylko do 26.04 - wtedy spodnie wracają do ceny regularnej (399zł).
W preorderze dostępne są również wielopaki - kupując trzy pary, koszt jednej to tylko 269 złotych! Obejrzeć można je tutaj --> 
 
 
post-7566-0-77797300-1461152697_thumb.jp
 
post-7566-0-53144700-1461152703_thumb.jp
 
post-7566-0-06218200-1461152715_thumb.jp
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że granatowych nie ma. Żeby załapać się na ceny z preorderu wystarczy złożyć zamówienie do tego 26 kwietnia czy też trzeba uiścić do tego czasu wpłatę ? Zamówiłbym trzypak, ale wypłatę będę miał jakoś w okolicach 28-29 kwietnia.

 

A i czy mógłbyś podać jaka jest wysokość stanu dla rozmiaru 54 i 56 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że granatowych nie ma. Żeby załapać się na ceny z preorderu wystarczy złożyć zamówienie do tego 26 kwietnia czy też trzeba uiścić do tego czasu wpłatę ? Zamówiłbym trzypak, ale wypłatę będę miał jakoś w okolicach 28-29 kwietnia.

 

A i czy mógłbyś podać jaka jest wysokość stanu dla rozmiaru 54 i 56 ?

Coś w rodzaju granatowych też jest ale nie w tej promocji. Miałem dzisiaj przyjemność odwiedzić sklep i szczęście trafić na właściciela. Poświecił mi sporo czasu i między innymi pokazał te spodnie o które pytasz. W dotyku bajka,:) Nie jestem specjalistą, ale w mojej opinii na lato jak znalazł, a jestem z tych, którym gorąco nawet zimą. Niestety jako właściciel łydek hmm rozbudowanych nie mam szans się w nie wbić. Za to pod jakimś blatem Pan Miler pokazał mi  granatowe ( przynajmniej wg mnie) chinosy, Niestety cena była wyższa. Gdyby nie brak czasu to bym je przymierzył i pewnie kupił. Sugeruję dopytanie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podoba ten pasek skórzany z plecionki :)

 

Ten egzemplarz uszyliśmy "na szybko" na potrzeby sesji, ale jeszcze w tym sezonie paski z tej samej plecionki pojawią się w ofercie ShopMiler.com. Pojawi się także kilka innych opcji z zaplecionych kombinacji skór i tkanin. Według nas paski będą naprawdę atrakcyjne i warto na nie poczekać :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że granatowych nie ma. Żeby załapać się na ceny z preorderu wystarczy złożyć zamówienie do tego 26 kwietnia czy też trzeba uiścić do tego czasu wpłatę ? Zamówiłbym trzypak, ale wypłatę będę miał jakoś w okolicach 28-29 kwietnia.

 

A i czy mógłbyś podać jaka jest wysokość stanu dla rozmiaru 54 i 56 ?

 

Już od dłuższego czasu mamy na zapleczu około 600m grubej bawełny na przepiękne chinosy, z których uszyliśmy nawet w pracowni kilka prototypów dostępnych u nas w sklepie. Bawełna ta jednak w naszej ocenie jest bardziej odpowiednia na sezon jesień/zima i dlatego wstrzymaliśmy się z jej przeszyciem. Można jednak spodziewać się, że spodnie w kolorze navy blue, a także dwóch innych klasycznych, ciemnych kolorach pojawią się już jesienią w ofercie sklepu :)

 

Co do zamówienia - na pewno się dogdamy, ale lepiej załatwić to przez pm lub na info@spiritsandstyle.com :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jest SzopMiler? :)

 Jest. To alternatywny adres. Ale pomimo tego, że sklep pod tym adresem ma wersję anglojęzyczną, dostawa jest oferowana tylko do Polski ;-) Dziwne...

 

Upps... Jednak jest oferowana dostawa zagraniczna po indywidualnym uzgodnieniu. Dziwne...

 

Pozdr,

wojvv

Edytowane przez wojvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.