Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielokrotnie nas o to pytano, więc dzisiaj ujawniamy informację: cena garnituru MILER to 2499 złotych! 

(...)

A jeśli chodzi o cenę, to obawiam się.... że znowu mam same dobre informacje. W preorderowej cenie na pozycji 1 na pewno nie będzie dwójki, a na pozycji 2 na pewno nie będzie dziewiątki, a być może będzie dużo lepiej!

 

Cena 2499 to cena trzyczęściowego garnituru? Czy cena standardowa (a w pre orderze będzie taniej, tak jak Tomek sugerował, 1 z przodu)?

Czy w międzyczasie okazało się, że koszta wzrosły i trzeba było podnieść ceny?

(Każda odpowiedź będzie zrozumiała :))

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beren napisał:

 

Cena 2499 to cena trzyczęściowego garnituru? Czy cena standardowa (a w pre orderze będzie taniej, tak jak Tomek sugerował, 1 z przodu)?

Czy w międzyczasie okazało się, że koszta wzrosły i trzeba było podnieść ceny?

(Każda odpowiedź będzie zrozumiała :))

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Panowie już wszystko wyjaśnili ;) cena w preoderze to cena z wykorzystaniem vouchera, a więc 1599 złotych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, artisan napisał:

Czy garnitury będą tylko w jednym kolorze Navy Blue, czy przewidziane są również inne kolory ? Miałem  kupić szary garnitur w SuSu, ale się wstrzymam jeśli u was będzie wybór innych kolorów.

W tym momencie pojawi się garnitur tylko w kolorze navy blue.

16 godzin temu, gratek napisał:

Czy będzie opcja zakupu z czarnymi guzikami? 

Nie będzie takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, secondhand_man napisał:

Przy okazji zapytam , 

3 dni temu zadałem pytanie w wiadomości prywatnej , ile standardowo trzeba czekać na odpowiedź ? / pytanie było raczej z tych łatwych ;)

Przepraszamy za zwłokę! ;)

 

4 godziny temu, Szego napisał:

Czy planujecie w najbliższym czasie jakieś promocje na mini wallet? 

Nie ujawniamy planów odnośnie promocji ;) Mini Wallet kosztuje aktualnie 99 złotych i jest to cena promocyjna.

3 godziny temu, wojvv napisał:

Czy marynarka od garnituru z preorderu będzie dostępna również w wersji z zamkniętymi klapami?

Pozdr,

wojvv

Niestety nie - marynarka będzie dostępna tylko w wersji z klapami otwartymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2016 o 22:26, 4inHand napisał:

Przede wszystkim garnitur zaczyna się od tkaniny dlatego trzeba powiedzieć, że nasz garnitur wykonany zostanie z brytyjskiej wełny merynosowej o skrętności 130s, której producent będzie ujawniony na metce wewnątrz marynarki. Zaręczam, że tkanina pochodzi z jednej z najlepszych tkalni w UK. 

(...)

Wyobrażam sobie, że forumowicze BWB pasjonują się także rzeczami "pod karoserią" więc dodam, że garnitur wykonany jest w technologii half-canvas co oznacza, że podklejony wkład, który znajduje się w przodzie marynarki wraz z płótnem omija obszar wokół klapy gdzie pozostaje już samo płótno i jest ono do tkaniny przypikowane za pomocą maszyny (strobel). Zapewnia to bardzo atrakcyjnie rolowanie klap. Garnitur ma dość szerokie wyłogi. Jak widać na załączonym obrazku kozerka umieszczona jest dość wysoko. Garnitur ozdobiony jest także przeszyciami AMF, ma rozcięte dizurki i ciemnobrązowe guziki z rogu bawolego co bez wątpienia jest dodatkiem bardzo kosztownym, ale nie mogłem się powstrzymać :) Do omówienia pozostają jeszcze liczne szczegóły konstrukcji garnituru, które ujawnimy dopiero po odszyciu.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.