Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 minut temu, lubo69 napisał:

50 czyli 100 jak rozumiem. Dla tego rozmiaru przy wzroście 176 różnica w szerokości pleców między slim a classic wynosi 1 cm, zaś przy 182 aż 4 cm.:-/ na zdjęciach nie widać specjalnej różnicy.

Ma Pan rację - rozmiar 100 ;) Bardzo trudno jest ukazać taką różnicę na zdjęciach, dlatego cały czas zachęcamy do przymiarki, niekoniecznie u nas w sklepie lub w Warszawie. Każdy garnitur można zwrócić lub wymienić, co ogranicza ryzyko nietrafionego rozmiaru do minimum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekanie kilka tygodni na garnitur (rozumiem, taki model sprzedaży) tylko po to żeby otrzymać nietrafiony rozmiar odbiera radość z zakupu, a wnioski płynące z analizy fotografii i tabeli rozmiarów bywają zaskakujące, dlatego tak dopytujemy.

Kiedy już MSiS wypuści modele Tucson, Glendale i Gilbert i wszyscy będą znali na wyrywki różnice w szczegółach, tak jak znają różnice między Havaną a Lazio, pytań będzie znacznie mniej;-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Być może zainteresuje Was, że marka Miler Spirits wprowadza niedługo na rynek legendarną markę brandy Shustoff (ztj. Szustow). Jestem z tego projektu bardzo dumny ponieważ to pierwszy bottling, który uwzględnia także logo Miler Spirits na etykiecie butelki :D Brandy ta produkowana jest taką samą metodą jak koniak, a więc w miedzianych alembikach szarenckich (w kształcie cebuli) i w drodze leżakowania w beczkach dębowych (300l). Zaczynamy od bottlingu 11yo (w koniakach XO zaczyna się od 6yo). Zaręczam, że stosunek jakości do ceny w tym bottlingu będzie niezwykle wysoki, a sama flaszka doskonale nadaje się na do (nauki) degustacji, na prezent, do cygara, czekolady, deseru. Z badań przeprowadzonych na naszych klientach, Panie również nie odmawiają Shustoffa :)

Krótka notka o marce Shustoff --> 

Destylarnia Shustoff została założona w 1863 przez Nikolaja Shustoffa. W 1900 roku brandy z winogron produkowana przez destylarnię Shustoff otrzymała nagrodę Grand Prix na międzynarodowych targach alkoholi w Paryżu po czym, destylarnia otrzymała prawo do etykietowania swoich produktów nazwą "cognac". Sukces odniesiony we Francji sprawił, że w 1912 roku Shustoff stał się oficjalnym dostawcą alkoholu na dwór carski, a w 1913 był już czwartą największą destylarnią na świecie wśród producentów brandy i koniaku. Biura sprzedażowe marki Shustoff mieściły się w Paryżu, Londynie, Chicago, Brukseli, Rotterdamie, Melbourne i Warszawie. Po 100 latach nieobecności, marka Shustoff wraca do Polski dzięki Miler Spirits.

Więcej możecie przeczytać też na blogu Czajkusa (świetne reklamy vintage z polskiej prasy przedwojennej) --> http://blog.czajkus.com/2014/06/16/towarzystwo-n-l-szustow-s-wie/

Jak zawsze u nas brandy dostępna będzie najpierw w preorderze. Voucher na preorder odebrać można na www.MilerSpirits.com :) Zainteresowanych zapraszam! 

Pierwsze zdjęcie promocyjne ;) (ubrania oczywiście MBT i MiMe).

szustow.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem z kawką do kompa, żeby zamówić garnitur. Zacząłem od wyboru spodni, bo to wydało mi się łatwiejsze. Ponieważ mam 179 cm wzrostu, porównałem rozmiary 176 i 182, fason classic. Wymiary ze strony, odpowiednio pas, biodra, udo, długość, kostka. Wygląda to tak:

182: 90 104 66 84 19; 176: 90 110 70 80 19

Dla tej samej szerokości pasa rozmiar w kostce pozostaje ten sam. Różnica w długości jest oczywista. Tymczasem to co się dzieje w rozmiarówce jeśli chodzi o biodra i uda moim zdaniem urąga wszelkiej logice. Na tym etapie przestałem składać zamówienie.

Czy ktoś może wytłumaczyć, dlaczego spodnie o różnej długości, ale identyczne w pasie różnią się szerokością o 4 - 6 cm? Oczywiście może to być błąd na stronie, ale ponoć od wczoraj, cyt.: "wszystko jest w porządku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lubo69 napisał:

Usiadłem z kawką do kompa, żeby zamówić garnitur. Zacząłem od wyboru spodni, bo to wydało mi się łatwiejsze. 

Oczywiście do rozmiarówki wkradł się błąd. Oto prawidłowe wymiary: 

182: 90, 104, 66, 84, 19 

176: 90, 104, 66, 80, 19 

 

Przepraszam za kłopot! 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmówić się na konkretną godzinę w Warszawie 10-tego na forumowe krytykowanie dopasowania każdego z obecnych. Teoretycznie się nie mieszę, ale i tak spróbuję sił na owej przymiarce, najwyżej jakiś sweterek na pocieszenie kupię.

To którą godzinę ktoś proponuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmówić się na konkretną godzinę w Warszawie 10-tego na forumowe krytykowanie dopasowania każdego z obecnych. Teoretycznie się nie mieszę, ale i tak spróbuję sił na owej przymiarce, najwyżej jakiś sweterek na pocieszenie kupię.

To którą godzinę ktoś proponuje? 

A co jeżeli ktoś ma 400 km do Warszawy czy Poznania? Jakimi wymiarami ma się kierować? Wydaje się, że "garnitur z wieszaka" powinien mieć precyzyjnie "w miarę" określone wymiary (nie mówię tego w znaczeniu pejoratywnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2016 o 19:26, 4inHand napisał:

Oczywiście do rozmiarówki wkradł się błąd. Oto prawidłowe wymiary: 

182: 90, 104, 66, 84, 19 

176: 90, 104, 66, 80, 19 

 

Przepraszam za kłopot! 

 

 

Dnia 26.08.2016 o 20:18, lubo69 napisał:

To może jeszcze profilaktycznie przyjrzymy się marynarkom?:-)

Classic 176/100 szerokość pleców 45, classic 182/100 szerokość pleców 48. Duża różnica, a szerokość klatki i talii identyczna.

Czy można prosić o reakcję MS&S lub poprawienie tabeli rozmiarów na stronie? Kluczowa faza preorderu zbliża się do końca, a nadal nie bardzo wiadomo co zamawiać i słyszymy głównie: "proszę zamówić cokolwiek, zawsze można wymienić".

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mailu ponaglenie (zostały 24 godziny aby zamówić garnitur w promocyjnej cenie), na stronie rozmiarówka bez zmian (z błędami do których już się w wątku przyznaliście i z prawdopodobnymi innymi), ale widzę już nowy preorder na torbę, "koszmetyczka" gratis (cytat ze strony).

Nie jestem złośliwy; bardzo chciałbym zamówić ten garnitur i wiem że nie jestem jedyny, który męczy, pyta, przymierza. Ale zasady sprzedaży i ceny ustalacie Wy i Wy liczycie się ze sporym zainteresowaniem i konsekwencjami tegoż. Widząc ciekawy produkt w atrakcyjnej cenie i chcąc wesprzeć polski biznes, ale natykając się na chaos, część potencjalnych klientów na pewno zagłosuje nogami - w przeciwną stronę. Chyba że o to chodzi. Dla mnie osobiście kombinacja możliwej przymiarki z dojazdem 100 km w jeden konkretny dzień (lub 200 km w dowolny dzień), kilkutygodniowego oczekiwania i tabeli rozmiarów z lukami w które mam sobie sam wstawić dane na zasadzie testu inteligencji (bo tak to w praktyce wygląda) to trochę za dużo. Parafrazując klasyka "to tylko garnitur" - jeden z.

 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, lubo69 napisał:

zostały 24 godziny aby zamówić garnitur w promocyjnej cenie

Za dużo lat już żyjesz żeby się tak upokarzać, to wolny świat i wolny rynek, ja po pierwszym zgrzycie już bym dawno odpuścił, tym bardziej, że taki garnitur za 1500 zł to żadna okazja. Okazja to były garnitury BestofBritish w M&S za 500zł w ostatecznej wyprzedaży. Zamów SS albo kup dobry materiał na ebay.co.uk i odłóż na jakieś bespoke.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, R50 napisał:

 

Za dużo lat już żyjesz żeby się tak upokarzać

Masz rację i Twoje rady są dobre, z tym że ja sobie poradzę (jak sam zauważyłeś, długo żyję), natomiast może moja żółć wpłynie motywująco na producenta.

Od samego początku obserwuję mieszaninę zainteresowania i hejtu w wątku Benevento. Pani Kasia i Pan Zbyszek na pewno mieli momentami dosyć. Efekt jednak jest taki że w tej chwili w wątku komentarze pozytywne prawie zupełnie wyparły negatywne; ja mam już sześć par spodni B i teraz już naprawdę nie bardzo mam na co narzekać:-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lubo69 napisał:

Masz rację i Twoje rady są dobre, z tym że ja sobie poradzę (jak sam zauważyłeś, długo żyję), natomiast może moja żółć wpłynie motywująco na producenta.

Od samego początku obserwuję mieszaninę zainteresowania i hejtu w wątku Benevento. Pani Kasia i Pan Zbyszek na pewno mieli momentami dosyć. Efekt jednak jest taki że w tej chwili w wątku komentarze pozytywne prawie zupełnie wyparły negatywne; ja mam już sześć par spodni B i teraz już naprawdę nie bardzo mam na co narzekać:-)

Staramy się jak możemy, aby odpowiadać na wszystkie pytania na bieżąco, jednak pytania o rozmiar stały się w pewnym momencie kłopotliwe. Postanowiliśmy zweryfikować wszystkie tabele i tym razem jesteśmy absolutnie pewni, że wymiary podane w centymetrach będą się zgadzać. Jednocześnie przepraszamy za zamieszanie powstałe w wyniku naszych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Miler Spirits&Style napisał:

Staramy się jak możemy, aby odpowiadać na wszystkie pytania na bieżąco, jednak pytania o rozmiar stały się w pewnym momencie kłopotliwe. Postanowiliśmy zweryfikować wszystkie tabele i tym razem jesteśmy absolutnie pewni, że wymiary podane w centymetrach będą się zgadzać. Jednocześnie przepraszamy za zamieszanie powstałe w wyniku naszych błędów.

Dziękuję za reakcję. Proszę jeszcze o sprawdzenie, jak wyświetla się tabela rozmiarowa spodni (w dowolnym rozmiarze), bo u mnie (Safari i Chrome OSX) wyświetla się tak, że nie można z niej w ogóle skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lubo69 napisał:

Dziękuję za reakcję. Proszę jeszcze o sprawdzenie, jak wyświetla się tabela rozmiarowa spodni (w dowolnym rozmiarze), bo u mnie (Safari i Chrome OSX) wyświetla się tak, że nie można z niej w ogóle skorzystać.

Proponuję spróbować w trybie Incognito - po zmianie i dodaniu kolejnego wymiaru, w niektórych przeglądarkach ciasteczka nie chcą współpracować :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękujemy za zwrócenie uwagi na problemy z rozmiarówką i jednocześnie mamy nadzieję, że są już one rozwiązane całkowicie. 

Jeśli chodzi o brandy Shustoff x Miler Spirits to bardzo cieszy mnie zainteresowanie tą pozycją także tutaj. Nie jest to jeszcze informacja 100%, ALE brandy najprawdopodobniej kosztować będzie 169 złotych, podczas gdy w preorderze 129. Oto wizualizacja butelki :)

 

Shustoff brandy x Miler Spirits .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.