Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, SceptycznyMiś napisał:

Mam pytanie do Pana Tomasza: Czy Torby codzienne będą jeszcze dostępne w tym roku i jeśli tak to czy także będą miały taką piękną podszewkę w paski jak poprzednie?

Torby codzienne z pewnością będą jeszcze dostępne i będą posiadać podszewkę w paski. Szykujemy również parę nowości związanymi z torbami, ale o tym... już niedługo ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/12/2016 at 7:52 AM, 4inHand said:

(...) skoro już o tym rozmawiamy, choć nie ukrywam, że mam już w głowie plan na tę marynarkę, to napiszcie proszę z jakiej tkaniny Waszym zdaniem powinna być ona wykonana ;)

moze granat traveller z nakładanymi kieszeniami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamLuczak napisał:

Panie Tomaszu,

Tak do mnie dotarło wczoraj...
Doświadczenie w szyciu kurtek macie, rozmiarówka dokładnie przećwiczona na garniturze, doświadczenie w szyciu skór macie...
Czy nie czas na skórzaną kurtkę?

Pozdrawiam serdecznie,
Adam Łuczak

Oczywiście jest taka możliwość, ale na razie jeszcze tego nie widzę :) Może jeśli zaczniemy kiedyś robić dżinsy, więcej swetrów i sprzedawać dużo sztybletów to pomyślę o tym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matepard napisał:

Przed chwilą miły głos pani z Miler Spirits & Style poinformował mnie, że wysyłka garniturów nastąpi 21 i 24 października b.

Bardzo miły gest @4inHand:)
Czekam na info ws. dostępności toreb codziennych w otwartej sprzedaży.

Mogę zdradzić, że za kilka dni ruszy pewnie preorder torby skóra z Harris Tweedem!!! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28 września 2016 o 00:48, Miro napisał:

Ciekawa sprawa. Lecz ja się nie mogę doczekać, kiedy się pojawią te klasyczne teczki zapowiadane kilkanaście postów wcześniej :)

Ostatnio taka miła atmosfera w naszym wątku, że aż chce mi się napisać jak jest na backstageu aktówek :D 

Otóż --> właśnie szyjemy ostatecznie ostateczne teczki. Niestety nie zostało nam zbyt wiele skóry więc będzie ich tylko 15.... Wszystko dlatego, że w ostatniej chwili nie wytrzymałem i postanowiłem jednak, że teczki MM będą miały absolutnie wszystkie okucia mosiężne. Oczywiście spowodowało to obsuwę czasową ponieważ okucia trzeba odlać no i wpłynęło na cenę (mosiądz jest około 10x droższy niż ZnAl), ale uznałem, że przy takiej jakości skóry, potrzebna jest też zbliżona jakość metalu. Mamy zatem teczkę, której skład to: roślinnie garbowana polska skóra, której wykończenie garbarnia robi wyłącznie pod MM oraz polskie odlewy na okucia i włoski zamek z mosiądzu. Teczka jest szyta na ciężkich maszynach i w całości składana i wykańczana ręcznie. Ma też ręcznie szlifowane i malowane brzegi. W teczce nie ma żadnych kartonów, plastików, ani podszewek.

skorzana-teczka-aktowka-1-4.jpg

Teczka pojawi się w 3 rozmiarach: na laptopy 13'', 14'' i 15''. 

Ceny teczki: 

13'' (jednokomorowa) = 1199 preorder/1599 cena regularna

14'' (dwukomorowa) = 1399 preorder / 1799 cena regularna

15'' (trzykomorowa) = 1599 preorder / 1999 cena regularna

Ponieważ skóry na teczki jest naprawdę mało, planujemy sprzedaż "pod stołem". Oznacza to, że najpierw zaoferujemy ją najlepszym klientom, a dopiero później jeśli nie uda nam się jej sprzedać (co jest mało prawdopodobne) udostępnimy ją w sklepie internetowym. Z tej przyczyny, jeśli ktoś jest chętny na naszą teczkę, powinien natychmiast napisać do mnie wiadomość prywatną :)

AHA --> w preorderze, języczek nad zamkiem z personalizacją (inicjały) gratis :D

Poniżej prezentuję zdjęcia teczki dwukomorowej (14''). To teczka prototypowa, którą noszę od kilku miesięcy i jestem tak zachwycony, że nie oddam. Ma ona taki sam zamek jak w teczkach docelowych, ale różni się kilkoma elementami: 

- okucia pod pasek będą całe z mosiądzu przytwierdzonego malutkimi śrubami do teczki - wygląda bardzo luksusowo i jest nie do zerwania...

IMG_1491.JPG

- w teczce na zdjęciach okucia inne niż zamek są ze ZnAlu, w naszych teczkach będą nieco bardziej błyszczące (bo to mosiądz) i z wiekiem oczywiście się spatynują

- teczka w ostatecznej wersji będzie miała także stopki/kopytka z mosiądzu doczepione do dolnej krawędzie (4 szt.) 

- teczka w ostatencznej wersji będzie miała pas skóry przebiegający po całej długości grzbietu. Uczyni to bardzo nieznaczną różnicę w wizualnym wyglądzie teczki, której większość osób prawdopodobnie nie zauważy. 

 

Zainteresowanych zapraszam :)


skorzana-teczka-aktowka-2-1024x682.jpgskorzana-teczka-aktowka-3-1024x682.jpg

 

Zdjęcia teczek w wersji ostatecznej oczywiście wrzucimy też do wątku, ale wtedy może być już za późno... 

Teczki wysyłamy w płóciennych torbach i kartonach z rączką i logo MM ;) 

 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.