Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Beny23 napisał:

 

@4inHand

Czy będą dostępne kaszkiety dla juniorów?

 

Szkoda, że napisałeś to tak późno - jesteśmy już w produkcji i nie zdążymy tego załatwić. W innym wypadku odszycie jednego kaszkietu z naszej tkaniny kolekcyjnej raczej nie byłoby problemem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, secondhand_man napisał:

Proszę o sprawdzenie czy wszystko jest w porządku z formularzem zamówienia "Daily Wallet" , po zmianie koloru nici na inny niż biały cena idzie w górę o 100 zł . 

Nici w kolorze białym i w kolorze skóry nie zmieniają ceny portfela. Reszta jest dodatkowo płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, 4inHand napisał:

@Miler Spirits&Style --> Kamil poda je jutro dla wszystkich teczek :D

Wymiary teczek:

13'' (jednokomorowa)
Wysokość: 25cm (kieszeń wewnętrzna), 26,5cm (teczka zamknięta)
Szerokość: 6,5cm
Długość: 35,5cm

14'' (dwukomorowa)
Wysokość: 26,5cm (kieszeń wewnętrzna), 28cm (teczka zamknięta)
Szerokość: 8cm
Długość: 38,5cm

15'' (trzykomorowa)
Wysokość: 29,5cm (kieszeń wewnętrzna) 31 (teczka zamknięta)
Szerokość: 12cm
Długość: 41,5cm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2016 o 09:42, Miler Spirits&Style napisał:

Wielokrotnie nas o to pytano, więc dzisiaj ujawniamy informację: cena garnituru MILER to 2499 złotych! 

Czy garnitur w cenie 2499,- jest dostępny? W sklepie internetowym w ogóle taki asortyment nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lubo69 napisał:

Czy garnitur w cenie 2499,- jest dostępny? W sklepie internetowym w ogóle taki asortyment nie występuje.

Garnitury w tej chwili są szyte i dlatego nie są dostępne w ogóle. Mogę już także ujawnić, że cały zapas tkaniny garniturowej, który zamówiliśmy sprzedaliśmy w preorderze i przez to nie mamy możliwości wprowadzenia garniturów do normalnej sprzedaży razem z wysyłką Phoenixów z preorderu. Z tej przyczyny zainteresowanym zaproponujemy nowy preorder, w którym pojawi się nie tylko Phoenix, ale także nowe modele garniturów MiMe. Zadbaliśmy o to żeby zapas tkaniny był duży więc mam nadzieję, że tym razem uda nam się po preorderze wprowadzić do regularnej sprzedaży Phoenixa i nie tylko :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, corse999 napisał:

Czy jest szansa na pojawienie się w Państwa ofercie brązowych tassel loafers Berwick? Ten burgund jakoś to mnie nie przemawia :) 

Dużo zależy od dostępności takiego obuwia u producenta. Z pewnością na zimę nie planujemy zaopatrywać się w loafersy, jednak na przyszły sezon jesteśmy jak najbardziej otwarci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2016 o 13:59, O.v.K. napisał:

Chciałem spytać, kiedy można się spodziewać uzupełnienia rozmiarówki białej koszuli półformalnej o 39`tkę? Dojrzałem psychicznie do wydania stosownej sumy, nawet mój portfel zdaje się zgodzić na współpracę z początkiem przyszłego miesiąca a tu tego jednego rozmiaru ni ma...

Proponuję zamówić koszulę w rozmiarze 40 i poprosić w komentarzu do zamówienia o przesunięcie guzika. Koszula w rozmiarze 39 i 40 różni się tylko kołnierzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xkoziol napisał:

:shock: Drodzy Państwo, przecież wszystko w okolicy kołnierzyka (łącznie z nim samym) nieestetycznie się poprzesuwa.

Przy przesunięciu górnego guzika maksymalnie o centymetr oraz guzika poniżej o pół centymetra, plisa dalej pozostaje w linii prostej, a kołnierzyk układa się bardzo dobrze. Większe przesunięcie z pewnością skutkowałoby efektem, o którym Pan mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.