Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 godzin temu, Koval napisał:

 

@4inHand

Dzięki, że wiemy już 'ile', zdradź jeszcze 'kiedy'!  ;-)

Nie potrafię odpowiedzieć dokładnie w tej chwili, ale przypuszczam, że raczej szybciej niż później. Być może jeszcze przed Phoenixem. Dużo zależy od procedur prawnych, z którymi zetkniemy się po raz pierwszy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xkoziol napisał:

Albo jestem ograniczony (jak najbardziej dopuszczam taką możliwość) i nie umiem się posługiwać centymetrem albo w tabelach wciąż są błędy. Czy mogę zamówić ubiór w rozmiarze, który wydaje mi się najbardziej prawdopodobny i dopiero na przymiarce 10.09 zadecydować w 100% o wyborze rozmiaru?

Pewnie, że tak! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, xkoziol napisał:

To jeszcze jedno pytanie - jakie są warunki zwrotu w przypadku gdyby jednak okazało się, że w tabelach nie ma błędów, ja umiem mierzyć tylko jestem koślawy?

Takie jak zawsze - czyli odsyłasz towar, a my robimy przelew. Oczywiście towar musi najpierw do nas fizycznie dojść, a my na zrobienie przelewu zwrotnego mamy 14 dni, ale to tylko z przyczyn administracyjnych - zwykle robimy to po kilku dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2016 o 13:53, Miler Spirits&Style napisał:

Warto spojrzeć, jak wyglądają spodnie na naszej ostatniej sesji zdjęciowej - model nosi spodnie w swoim rozmiarze, które nie były dodatkowo dopasowywane. Jak widać nie ma dużej dysproporcji :) Jest to rozmiar 90/176 w fasonie classic.

Ile wzrostu ma model i ile mniej więcej waży?

I jeszcze jedno - czy rękawy marynarki da się skrócić od dołu o 1 cm bez zaburzenia proporcji (chodzi oczywiście o odpinane guziki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2016 o 11:13, noSmialy napisał:

Czy będzie możliwość dokupienia kamizelki w późniejszym terminie? 

Będzie taka możliwość.

 

21 godzin temu, lubo69 napisał:

Ile wzrostu ma model i ile mniej więcej waży?

I jeszcze jedno - czy rękawy marynarki da się skrócić od dołu o 1 cm bez zaburzenia proporcji (chodzi oczywiście o odpinane guziki)?

1cm w naszym rękawie nie zaburzy proporcji.

O którego modela Panu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, bo grzecznie stoją w kolejce.

Jak dla mnie - sesja przymiarkowa to jakaś porażka logistyczna z listą kolejkową. 

Jeśli o mnie chodzi to będziecie, Państwo, wysyłać garnitury do skutku, bo jednak mój czas (nawet sobotni) jest zbyt cenny.

Nie może przymiarka RTW trwać dłużej niż szycie bespoke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bacio napisał:

Nie wiem jak inni, bo grzecznie stoją w kolejce.

Jak dla mnie - sesja przymiarkowa to jakaś porażka logistyczna z listą kolejkową. 

Jeśli o mnie chodzi to będziecie, Państwo, wysyłać garnitury do skutku, bo jednak mój czas (nawet sobotni) jest zbyt cenny.

Nie może przymiarka RTW trwać dłużej niż szycie bespoke.

:?

Uwielbiam komentarze na poziomie Nikodema Dyzmy i w sumie nie bardzo wiem jak się do nich odnieść, generalnie ręce opadają.

Byłem i widziałem uśmiechnięty zespół obsługujący, który uwijał się jak w ukropie, tylu było chętnych, z resztą sam zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. 

Tak, przy okazji, chętnie poznam pracownię krawiecką, która uszyje garnitur w 40 min i za 1600pln, bo chyba taka była cena oferowanego garnituru.

 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem i nie korzystam z FB, ale wczoraj kliknąłem w link i zobaczyłem, że zapowiada się circa 100 osób. Jeżeli nawet przyszli tylko ci co się zapowiedzieli (wątpliwe), przymierzalnie były dwie, czasu osiem godzin, a trzeba zdjąć swoje portki, założyć garniturowe, ten się o to zapyta, inny o tamto, trzeci musi zobaczyć jak się brustasza układa z jego poszetką... Jeśli rzeczywiście w prime time czas oczekiwania wynosił tylko 40 minut (o 10 rano pewnie krócej) to gratulacje dla zespołu MSiS za sprawną akcję i za zainteresowanie produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, było bardzo duże zainteresowanie (a mówiąc wprost - był tłok), ale uważam, że personel zachował zimną krew i pełen profesjonalizm. Ja przyszedłem niezdecydowany, ale trwało to tylko chwilę - garnitur prezentował się naprawdę świetnie jeśli chodzi o design i jakość wykonania, IMHO lepiej niż większość MTM. Teraz tylko czekam do października.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, waski napisał:

:?

Uwielbiam komentarze na poziomie Nikodema Dyzmy i w sumie nie bardzo wiem jak się do nich odnieść, generalnie ręce opadają.

Byłem i widziałem uśmiechnięty zespół obsługujący, który uwijał się jak w ukropie, tylu było chętnych, z resztą sam zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. 

Tak, przy okazji, chętnie poznam pracownię krawiecką, która uszyje garnitur w 40 min i za 1600pln, bo chyba taka była cena oferowanego garnituru.

 

A ja uwielbiam jak ktoś pisze, że nie wie co napisać. Od tego są fora dla pisarzy bez weny, a nie wątek producencki na BwB.

 

Moim zdaniem - impreza była sknocona logistycznie. I sam TM napisał na FB, że się nie tego spodziewał. Ja z tego rozumiem, że po prostu ich przerosło.

Począwszy od pierwszego pokoju, gdzie niemal każda wchodząca osoba nie wiedziała co ma zrobić (należało się wpisać na listę), poprzez czas oczekiwania (brak możliwości umówienia się na konkretną godzinę), aż po finisz w postaci lustra w innym pomieszczeniu...

Garnitur wygląda dobrze i ludzie na przymiarce wspaniali, ale nie o tym pisałem.

P.S. Ja czekałem około półtorej godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz do sesji w Warszawie:
1. było dobrze: Pałac Lubomirskich, BCC, fajna atmosfera.
2. było duże zainteresowanie: dużo twarzy do obsłużenia, chaos organizacyjny.
3. dziękuję chłopakom, który przepuścili mnie w kolejce.
3. garnitur świetny, podszewka genialna. Przez pośpiech nie zdążyłem przymierzyć spodni z fasonu slim - zaufałem Mateuszowi (Dzięki!). Najwyżej będą dwie wymiany.
4. zawsze może być lepiej. ze swojej strony chętnie pomogę w przyszłości, w Warszawie, w ogarnięciu takiej "imprezy".

 

A co do zamówienia. Nadal są błędy w rozmiarówce spodni. Przymierzałem rozmiar 170/90 classic, którego nie ma. Są powiększone o 2cm. 
Czasami 2cm robi różnicę...

spodnie.png

Wiem, że ten chaos na sesji i błędy na stronie to szczegóły, przy genialnym garniturze. Ale za takie szczegóły trzeba "zapłacić" poprzez zwiększona ilość maili i telefonów od zirytowanych klientów oraz koszty usług kurierskich.

P.S. jeszcze jedna dobra rada. Nigdy nie kończcie preorderu w dzień wolny od pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? W wolny dzień potencjalni klienci są często w dobrym nastroju i mogą się skusić ;)

Dobrze myślę?

PS. Choć z drugiej strony nadmiar czasu w wolny dzień sprzyja rozwadze i zapobiega impulsywnym zakupom.

Ciekawe byłyby statystyki na ten temat. Choć pewnie takie gdzieś są,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.