Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Miler Spirits&Style napisał:

Przy przesunięciu górnego guzika maksymalnie o centymetr oraz guzika poniżej o pół centymetra, plisa dalej pozostaje w linii prostej, a kołnierzyk układa się bardzo dobrze. Większe przesunięcie z pewnością skutkowałoby efektem, o którym Pan mówi.

Przyznam, że takiej operacji wolałbym uniknąć - przeprowadziłem ją w dwu koszulach i efekt nie był zbyt zadowalający.

Jak rozumiem - na razie nie mają Państwo w planach doszycia partii 39tek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

18 godzin temu, O.v.K. napisał:

Przyznam, że takiej operacji wolałbym uniknąć - przeprowadziłem ją w dwu koszulach i efekt nie był zbyt zadowalający.

Jak rozumiem - na razie nie mają Państwo w planach doszycia partii 39tek?

Z pewnością będziemy jeszcze doszywać rozmiar 39, jednak w tym momencie nie jestem w stanie podać Panu dokładnej daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, O.v.K. napisał:

Przyznam, że takiej operacji wolałbym uniknąć...

 

Biorąc pod uwagę tabelę rozmiarów, a także wypowiedzi Sklepu, można założyć, że zarówno rozmiary 39 i 40 są szyte dokładnie tak samo, a 'personalizacja rozmiarowa' następuje dopiero na etapie przyszywania guzików, więc chyba niewiele ryzykujesz, kupując rozmiar 40 i prosząc sklep o ich przeszycie do 39 ... ;-) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wielokrotnie zmniejszałem w ten sposób rozmiar kołnierzyka o 1 cm - i było ok - a pod krawatem czy muchą to już w ogóle nie ma o czym mówić. Tak samo powiększałem o 0.5-1 cm.

Można proporcjonalnie przesunąć 2-3 górne guziki, ale nawet przesunięcie tylko górnego (bo też tak raz czy dwa razy zrobiłem) nie zdefasonowało mi koszuli.

Jeśli zmieniamy obwód o ok. 0.5 cm, to wystarczy przesunąć najwyższy guzik. Jeśli o ok. 1 cm - to dla pewności dwa górne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Miro napisał:

Ja wielokrotnie zmniejszałem w ten sposób rozmiar kołnierzyka o 1 cm - i było ok - a pod krawatem czy muchą to już w ogóle nie ma o czym mówić.

Cóż, myślę, że zaryzykuję, idąc za głosem doświadczeńszych Kolegów.

Mam nadzieję, że będzie w porządku, bo do białych koszul nie mam szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, O.v.K. napisał:

Cóż, myślę, że zaryzykuję, idąc za głosem doświadczeńszych Kolegów.

Mam nadzieję, że będzie w porządku, bo do białych koszul nie mam szczęścia ;)

Proszę się nie martwić ;) nie oferowalibyśmy takiej przeróbki, jeżeli nie bylibyśmy pewni efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynamy przedsprzedaż kamizelek! Dostępne są w tym miejscu: Kamizelki MILER

Nasze kamizelki charakteryzują się:
wysoką jakością odszycia oraz tkaniną - wełna z domieszką kaszmiru;
przedłużonym i estetycznie zakończonym przodem, dzięki czemu można je nosić do spodni z niższym stanem;
klasycznym krojem - kamizelka jednorzędowa bez klap;
plecami wykonanymi z tkaniny, co pozwala na noszenie kamizelki solo;
ściągaczem do regulacji rozmiaru;
guzikami z rogu bawolego!

kamizelka2.jpg


Przedsprzedaż trwa do 27.10.2016 - kamizelki będą wysyłane na początku grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dostałem maila o zniżce na "kamizelki z kaszmiru", a w mailu kupon na "kamizelkę wełnianą", wyglądającą identycznie jak pokazana powyżej "wool and cashmere blend". W związku z powyższym chciałem zapytać, czy kamizelki są z "marynosa", bo kupon na wyroby z takiej oryginalnej tkaniny (literówka nie jest moja) też otrzymałem. Kiedy piszę te słowa, przygrywa mi Genesis "Land of Confusion".
Edit: chyba dzianiny nie tkaniny, chociaż marynos go tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lubo69 napisał:


Ja dostałem maila o zniżce na "kamizelki z kaszmiru", a w mailu kupon na "kamizelkę wełnianą", wyglądającą identycznie jak pokazana powyżej "wool and cashmere blend". W związku z powyższym chciałem zapytać, czy kamizelki są z "marynosa", bo kupon na wyroby z takiej oryginalnej tkaniny (literówka nie jest moja) też otrzymałem. Kiedy piszę te słowa, przygrywa mi Genesis "Land of Confusion".
Edit: chyba dzianiny nie tkaniny, chociaż marynos go tam wie.

Kamizelki są wykonane z tkaniny o składzie 95% wełna i 5% kaszmir. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywam obecnie na urlopie, ale wtrącę się na moment ponieważ mam wrażenie, że mój zespół marketingowy nie położył odpowiedniego nacisku na detale techniczne dot. tkaniny, a forumowicze BWB oczywiście są tym zainteresowani. W tym wypadku tkanina to prawdziwy rarytas: 

Jest to flanela wyprodukowana w szkockiej tkalni Kynoch z wełny owczej wzbogaconej 5% domieszką kaszmiru. Tkanina ma naprawdę świetny chwyt i właściwości termiczne dzięki wysokiej gramaturze wynoszącej 350g i ciasnemu splotowi twill (2/2).

Link do tkalni --> http://kynoch1788.com

Dodam jeszcze, że (niestety) tkanina tej klasy wpływa na cenę kamizelki z uwagi na konsumującą przędzę gramaturę (to gramatury raczej bespoke'owe, konfekcja zwykle porusza się w lżejszych tkaninach) oraz faktu wykonania pleców kamizelki z wełny z zamiarem wykorzystania jej jako ubranie solo, do noszenia z chinosami bez marynarki. 

Tutaj pojawia się pytanie do osób, które chciałyby nosić kamizelkę w ten sposób --> czy nosilibyście ją do chinosów gdyby plecy były z dobranej kolorystycznie podszewki, a nie z tkaniny, z której wykonano przód?

Krój kamizelki został zdefiniowany w pracowni Miler Bespoke Tailoring --> pogłębiony dekolt pozwalający na atrakcyjne ukazanie krawata, delikatnie przedłużone przody do "czystego" noszenia ze spodniami na pasek oraz wykończenie przodów inspirowane krawiectwem z Savile Row gdzie, dolny guzik można zapiąć jeśli się chce, ale kamizelka ułożona jest tak, żeby guzik nie zachodził na dziurkę. Guziki to róg bawoli.

Dodam jeszcze, że normalnie flanela tego typu kosztowałaby na kupony u krawca około 400-500 zł/mb z wysyłką ze Szkocji. Udało mi się kupić po jednym wałku z tkaniny co pozwoli na wyprodukowanie ograniczonej liczby kamizelek w każdym kolorze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gratek napisał:

Czy aktualny preorder na Berwicki obejmuje tylko buty widocznie na stronie sklepu, czy na całą kolekcję?

Są tam wszystkie buty jakie obecnie można od nich kupić. Nie wszyscy zauważają, że na sklepie jest paginacja i są 4 strony z butami Berwick... 

bit.ly/preorder-butow-berwick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 4inHand napisał:

Są tam wszystkie buty jakie obecnie można od nich kupić. Nie wszyscy zauważają, że na sklepie jest paginacja i są 4 strony z butami Berwick... 

bit.ly/preorder-butow-berwick

Konkurencja ma 7 modeli trzewików, w większości w pełnej rozmiarówce, u Was jest chyba tylko jeden model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 4inHand napisał:

Są tam wszystkie buty jakie obecnie można od nich kupić. Nie wszyscy zauważają, że na sklepie jest paginacja i są 4 strony z butami Berwick... 

bit.ly/preorder-butow-berwick

@4inHand @Miler Spirits&Style Na drugiej stronie nie wyświetlają się linki do zmiany strony.

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 4inHand napisał:

Są tam wszystkie buty jakie obecnie można od nich kupić. Nie wszyscy zauważają, że na sklepie jest paginacja i są 4 strony z butami Berwick... 

bit.ly/preorder-butow-berwick

Są 4 strony, ale np modelu 3561 w tym 3561 dark brown brak.

 

 

7 godzin temu, wielgol napisał:

Czy w przypadku nietrafienia z kopytem/rozmiarem jest mozliwosc zwrotu butow zamowionych w preorderze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.