Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 4inHand napisał:

Proszę bardzo - tkanina jest oczywiście brytyjska, splot to bridseye, a wełna 100% merino by Alfred Brown, 360g. 

Marynarka różni się od Phoenixa węższymi rękawami, delikatniejszym wypełnieniem ramion, nakładanymi kieszeniami (o bardzo ciekawych proporcjach i dynamicznym kształcie). Jest także nieco skrócona, ma 2 rozcięcia no i jest na półpodszewce :D:D:D

Jeśli wymiary będą mi odpowiadać, to z chęcią spróbuję (nawet jeśli to ten sam spóźnialski dostawca tkaniny ;) ). 

Będzie podobna "akcja przymiarkowa", jak w przypadku Phoenixa? Jeśli tak, to wiadomo już gdzie by się to miało odbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, 4inHand napisał:

Tak, szary będzie z kamizelką :D

Nie wiem jeszcze tego na 100%, bo pokaże to dopiero sprzedaż, ale Phoenix i Onyx to będą prawdopodobnie jedyne dwa garniaki, które sprzedawać będziemy w systemie mix&match. Dlatego warto któryś mieć, ponieważ kiedy znasz swój rozmiar, w preorderze zawsze będzie można zamówić każdy z 50 dostępnych rozmiarów dowolnego garnituru niezależnie od tego czy normalnie szylibyśmy go do zatowarowania sklepu i czy byłby w nim dostępny w normalnej sprzedaży. IMO to bardzo komfortowa sytuacja i duża zaleta preorderu, bo w wypadkach nietypowych rozmiarów to w sumie nie RTW a MTO :)

Jeśli przetrwacie wyzwanie ze mną, to wszystko przetrwacie. Zobaczymy jak wyszedł Phoenix, bo mam złe przeczucia i wrażenie, że może być różnie. A ta sportowa marynarka to hmm dużo krótsza od Phoenixa?Bo tam też jest lekko kusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 4inHand napisał:

Nie wiem jeszcze tego na 100%, bo pokaże to dopiero sprzedaż, ale Phoenix i Onyx to będą prawdopodobnie jedyne dwa garniaki, które sprzedawać będziemy w systemie mix&match. Dlatego warto któryś mieć, ponieważ kiedy znasz swój rozmiar, w preorderze zawsze będzie można zamówić każdy z 50 dostępnych rozmiarów dowolnego garnituru niezależnie od tego czy normalnie szylibyśmy go do zatowarowania sklepu i czy byłby w nim dostępny w normalnej sprzedaży. IMO to bardzo komfortowa sytuacja i duża zaleta preorderu, bo w wypadkach nietypowych rozmiarów to w sumie nie RTW a MTO :)

Nie bardzo rozumiem. Jeśli przyszłe modele też będzie można zamawiać w tych samych rozmiarach co Phoenixa i Onyxa (miksując spodnie i marynarki?) - to na czym polega komfortowość obecnej sytuacji? Wszak swój rozmiar będzie można też ustalić na podstawie jakiegoś przyszłego modelu.

Chyba że nie rozumiem pojęcia mix&match.

A czy Onyx jest szyty na identycznym szablonie co Phoenix i z taką samą konstrukcją?

Ciekawi mnie cena - bo kamizelka w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miro napisał:

Nie bardzo rozumiem. Jeśli przyszłe modele też będzie można zamawiać w tych samych rozmiarach co Phoenixa i Onyxa (miksując spodnie i marynarki?) - to na czym polega komfortowość obecnej sytuacji? Wszak swój rozmiar będzie można też ustalić na podstawie jakiegoś przyszłego modelu.

Chyba że nie rozumiem pojęcia mix&match.

A czy Onyx jest szyty na identycznym szablonie co Phoenix i z taką samą konstrukcją?

Ciekawi mnie cena - bo kamizelka w zestawie.

Chodzi o to, że Phoenix i Onyx to jedyne dwa modele, które w tej chwili planuję utrzymać w ofercie cały czas. Oznacza to, że mogę sprzedawać je w systemie mix&match ponieważ planuję utrzymać ciągłość tkaniny. Jak wiesz, praktycznie wszystkie firmy sprzedają garnitury tylko w rozmiarze, czyli musisz kupić marynarkę i spodnie do tego samego rozmiaru. W MiMe, w przypadku tych dwóch modeli nie jest to konieczne. Jednak kiedy robimy smoking albo w przyszłości inny projekt, np. dwurzędowy garnitur w jakiś wzór o nietypowym kolorze, nie będzie on dostępny w sklepie w systemie M&M ponieważ spowodowałoby to, że na samym końcu zostaniemy z X niesporaowanych par spodni i marynarek co wyklucza powodzenie biznesowe. JEDNAK dzięki zastosowaniu preorderu, jeśli znasz swój rozmiar, na etapie preorderu możesz zamówić dowolny garnitur z dowolnej tkaniny w dowolnej konfiguracji rozmiarowej, nawet gdyby Twoje spodnie były 3 rozmiary mniejsze niż marynarka itp. To jest zaleta, o której mówię. Mając wiedzę o rozmiarze, możesz mieć każdy z naszych projektów, które jak można przypuszczać będą wciąż atrakcyjne, nie tylko taniej, ale także dokładnie w swoim rozmiarze :) To garnitury z brytyjskich wełen szyte w Polsce. Jeśli te dwie wartości są dla kogoś ważne tak jak dla mnie, w zasadzie ciężko jest znaleźć dla nas konkurencję.

Oprócz tego, po doskonałych doświadczeniach z koszulami, w których utrzymujemy stały szablon i sylwetkę, rozmiarówka garniturów jest oczywiście taka sama we wszystkich modelach. Jeśli masz Phoenixa i jesteś z niego zadowolony, zarówno Onyx, Broadway jaki i Turin będą leżeć tak samo (oczywiście biorąc pod uwagę, że smoking ma spodnie na szelki, a marynarka sportowa nieco węższe rękawy) :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miro napisał:

@4inHand, dzięki, wszystko jasne. I jak się domyślam, Phoenix oraz Onyx będą przez ten cały czas oferowany w systemie preorderowym.

Nie, absolutnie nie. Phoenix będzie w sprzedaży od przyszłego tygodnia i każdy chętny może kupić go w cenie 2499 i wyjść z nim ze sklepu lub otrzymać na następny dzień kurierem. Nie planuję jednak tego specjalnie rozgłaszać ponieważ nie mamy dużo garniturów i reklamowanie wątłej oferty nie ma sensu. Sprzedaliśmy już sporo Phoenixów w cenie regularnej w sklepie. Oczywiście kupowały je osoby, które potrzebowały wysokiej klasy garnituru natychmiast, a garnitury pochodziły z naszego zestawu do mierzenia i było to po zakończeniu preorderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Miro napisał:

Rozumiem.

Ja nieprecyzyjnie zapytałem. Chodziło mi o to, czy te dwa garnitury - oprócz sprzedaży w cenach regularnych w sklepie - będą też co jakiś czas oferowany w preorderze w niższej cenie.

Myślę, że tak, ale zależy to trochę od konkretnej sytuacji (liczba zamówień, dostępność tkaniny itp.) więc nie chcę się obligować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jawm napisał:

Czy powinnismy dostać maila od kuriera? Na razie jest cisza i nie wiem czy mam się spodziewać go wieczorem czy jednak do mnie garnitur trafi dopiero w poniedziałek.

PS. Może jakiś spoiler na temat szacunkowych cen preorderów? :) najbardziej interesuje mnie marynarka.

Co do kuriera to chyba najlepiej byłoby zadzwonić do nas na wysyłkę i zapytać o nr listu przewozowego. 

Natomiast co do cen to najpierw trzeba pobrać rabat, a potem można się dowiedzieć ;)  --> http://milersuit.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyx wygląda naprawdę OK. Cena kamizelki w preorderze przekonująca. Co prawda liczyłem na inne klapy - ale raczej się skuszę. Choć niezbyt lubię zamknięte - te mają przekonujące mnie proporcje i kształt (np. nieduży "rożek").

Jaka jest gramatura tkaniny?

Bo splot to - jak napisałeś wyżej - fil a fil? Czyli taki, jakiego oczekiwałem :)

Rabat po 6.11 też wyniesie 900 zł?

I najważniejsze - czy spodnie w rozmiarze 176/80 mają zapas do wydłużenia ze 2-3 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 4inHand napisał:

 JEDNAK dzięki zastosowaniu preorderu, jeśli znasz swój rozmiar, na etapie preorderu możesz zamówić dowolny garnitur z dowolnej tkaniny w dowolnej konfiguracji rozmiarowej, nawet gdyby Twoje spodnie były 3 rozmiary mniejsze niż marynarka itp.

Na stronie do preorderu smokingu, nie ma opcji mix&match. Tak powinno być? Czy też smoking też można m&m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miro napisał:

Onyx wygląda naprawdę OK. Cena kamizelki w preorderze przekonująca. Co prawda liczyłem na inne klapy - ale raczej się skuszę. Choć niezbyt lubię zamknięte - te mają przekonujące mnie proporcje i kształt (np. nieduży "rożek").

Jaka jest gramatura tkaniny?

Bo splot to - jak napisałeś wyżej - fil a fil? Czyli taki, jakiego oczekiwałem :)

Rabat po 6.11 też wyniesie 900 zł?

I najważniejsze - czy spodnie w rozmiarze 176/80 mają zapas do wydłużenia ze 2-3 cm?

Spodnie mają zapas - nie powinno być problemu, aby wydłużyć je o te 2-3cm ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dlugaslongas napisał:

Wygląda to bardzo ciekawie. Czy wymiary Phoenixa podane w tabeli są dla wariantu classic czy slim? Czy jest możliwość dla największego rozmiaru slim 194-120 wydłużenia marynarki o 2-3cm? Wydaje mi się że jest odrobinę za krótka.

Dla rozmiarów na wzorst 164 i 194 nie ma rozmiarówki classic z tego co widzę. Również uważam, że marynarki w każdym z proponowanych produktów wydają się odrobinę za krótkie. Moja Havana od Suit Supply ma długość 72 cm i uważam, że mogłaby być dłuższa jeszcze ze 2 centymetry a tu marynarki są jeszcze krótsze. Cóż, ja przynajmniej mogę wziąć odpowiednik z rozmiarówki 176, gorzej jak ktoś nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.