Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

31 minut temu, lubo69 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Oznacza to, że w sklepie stacjonarnym znajduje się po 1 sztuce z każdego rozmiaru, do przymierzenia, ale nie do kupienia?

I jeszcze jedno - dowiaduję się od Tomka, że w cenie preorderowej nie można liczyć na bezpłatne poprawki krawieckie - to zrozumiałe. Jednak skoro egzemplarz "do kupienia" nie znajduje się w tej chwili w sklepie, rozumiem że także odpłatne poprawki nie są możliwe, w każdym razie nie w trakcie trwania preorderu?

W sklepie mamy po 1 sztuce z każdego rozmiaru. Odnośnie odpłatnych poprawek krawieckich nie mamy jeszcze ustalonego stanowiska - jeżeli będzie taka możliwość, a przeróbki będą wymagane to na pewno możemy spiąć model testowy szpilkami i zmierzyć wymiary do korekcji.

 

5 minut temu, robin napisał:

To ja dopytam jeszcze czy jeśli w trakcie trwania preorderu zapłacę za garnitur bez mierzenia (ufam Wam :)) to czy mogę go później wymienić na inny rozmiar jeśli nie trafię ?

Oczywiście! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to tak na prawdę na obecną chwilę mamy dwa rozwiązania:

a. pojawić się w Poznaniu na przymiarkę (w każdej chwili od dziś?) - wybranie jednej z 40 marynarek i jednych z 40 spodni, uiszczenie i czekanie na dostawę do domu (za jakiś nieokreślony czas),

b. zamówić w preorderze zgadując rozmiar, uiścić i czekać na dostawę, a jak już pojawi się paczka (za jakiś nieokreślony czas) to wymieniać bezpłatnie aż do trafienia w rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bacio napisał:

Jeśli dobrze rozumiem to tak na prawdę na obecną chwilę mamy dwa rozwiązania:

a. pojawić się w Poznaniu na przymiarkę (w każdej chwili od dziś?) - wybranie jednej z 40 marynarek i jednych z 40 spodni, uiszczenie i czekanie na dostawę do domu (za jakiś nieokreślony czas),

b. zamówić w preorderze zgadując rozmiar, uiścić i czekać na dostawę, a jak już pojawi się paczka (za jakiś nieokreślony czas) to wymieniać bezpłatnie aż do trafienia w rozmiar.

Naprawdę! Podsumowałeś to dość dobrze pomijając fakt, że rozmiarów jest około 50, a czas nie jest nieokreślony ponieważ jest to przełom września i października. NIe jest to próba wprowadzenia nikogo w błąd. Mamy takie doświadczenia, że przy dużych zamówieniach podwykonawcy często mają problem z dotrzymaniem terminu więc wolimy być źródłem miłego zaskoczenia dostarczając towar wcześniej niż niemiłego rozczarowania dostarczając go z opóźnieniem i podajemy termin realizacji w przybliżeniu. 

W tej chwili w sklepie mamy po jednej sztuce z każdego rozmiaru. Na podstawie tego zestawu możliwy jest wybór odpowiedniego dopasowania garnituru i zamówienie go w bardzo preferencyjnej cenie. W tym momencie możliwa jest również ocena tego, czy garnitur będzie leżeć po przeróbkach, a jeśli tak to jakich. Według mnie to uczciwy interes, w którym należy ze zdwojoną mocą podkreślić fakt, że obniżona cena nie wynika z tego, że opuszczamy fikcyjnie nadmuchaną marżę tylko z tego, że nie musimy ponosić kosztów zatowarowania magazynu pełną rozmiarówką. Handlowanie garniturem takiej klasy jak Phoenix w cenie 1,5k w konwencjonalny sposób jest niemożliwe. 

Po zakończeniu preorderu w naszym sklepie online i internetowym dostępna będzie pełna rozmiarówka garniturów, które każdy będzie mógł kupić od ręki w cenie regularnej, która wynikać będzie z faktu, że wtedy będziemy już ponosić koszty zatowarowania (nie wiem jeszcze jaki masz rozmiar, ale kiedy zdecydujesz się na zakup, będę mieć go w magazynie). Być może cena regularna obejmie niektóre przeróbki krawieckie, ale nie zdecydowałem jeszcze czy będziemy wykonywać je sami czy zrobimy to w postaci refundowania (do pewnej kwoty) usług zakładu wybranego przez klienta (co pozwala dokonać przymiarek w dowolnym miejscu w kraju). 

4 godziny temu, robin napisał:

To ja dopytam jeszcze czy jeśli w trakcie trwania preorderu zapłacę za garnitur bez mierzenia (ufam Wam :)) to czy mogę go później wymienić na inny rozmiar jeśli nie trafię ?

Oczywiście! Wymienić lub zwrócić - nie ma z tym żadnego problemu :)

Według mnie warto jest eksperymentować z rozmiarami ponieważ wypracowanie sobie wiedzy na ten temat ma później wiele korzyści. Tak samo było z naszymi koszulami. Najpierw trzeba było nam zaufać, ale teraz mamy mnóstwo klientów, którzy kupują nowe koszule online i zawsze są zadowoleni! Z pewnością możecie się domyślać, że nie skończymy na jednym granatowym garniturze jednorzędowym... Pomysłów na nowe ubrania nam nie brakuje :)

------

Myślę także, że mogę już zdradzić, iż w sobotę 10 IX spotkamy się z Wami w Warszawie :) Pracujemy jeszcze nad formułą spotkania - więcej szczegółów podamy wkrótce. 

------

BTW jeśli ktoś zamawiał Berwicki to już są ;) Jest już za późno na kuriera więc na razie zbudowaliśmy z nich zamek. Co będzie dalej zobaczymy! Każdy facet na zdjęciu w Phoenixie by Miler Menswear ;)

 

 

zdjecie2.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 4inHand napisał:

Myślę także, że mogę już zdradzić, iż w sobotę 10 IX spotkamy się z Wami w Warszawie

Ale z 50. garniturami w Warszawie, czy tylko z butelką whisky do pogadania?

Akurat jestem z Warszawy i jak miałbym przymiarkę 10.09 to poczekam, a jak nie - to czeka mnie wycieczka do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bacio napisał:

Ale z 50. garniturami w Warszawie, czy tylko z butelką whisky do pogadania?

Akurat jestem z Warszawy i jak miałbym przymiarkę 10.09 to poczekam, a jak nie - to czeka mnie wycieczka do Poznania.

My tu w Poznaniu jesteśmy poważni - whisky i 50 garniturów :) A skoro mamy już pakować samochód to może lepiej przywieźć wszystko? :P

 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 4inHand napisał:

Myślę także, że mogę już zdradzić, iż w sobotę 10 IX spotkamy się z Wami w Warszawie :) Pracujemy jeszcze nad formułą spotkania - więcej szczegółów podamy wkrótce. 

Cześć Tomku!
Jestem z Twoim portfelem nierozłączny od 2 lat i dziwie się, że jeszcze żyje. Trzeba przyznać, że genialny produkt! Więc tym bardziej świetnie, że będzie można przymierzyć Twój garnitur 10 września w Warszawie. Proponuję, aby dla członków BWB cena preorderu do jego końca pozostała na poziomie sierpniowym :) 

Mam także jedno nurtujące mnie pytanie, a nawet dwa.
1. Czemu zdecydowaliście się na otwarte klapy marynarki? Gdyby klapy były zamknięte, nie zwlekałbym z decyzją ani chwili dłużej...
Washington od SuitSupply albo Albione też mam na uwadze. Jednak tajemnicza kieszonka, może przechylić sale na stronę Phoenix'a. 
2. Czy guziki w marynarce są odpinane? Doczytałem, że tylko dziurki są rozcięte...

Pozdrawiam,
Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodzu napisał:

A istnieje możliwość takiego przyszycia guzika przy rozciętej dziurce, żeby nie było możliwość jego rozpięcia? :-o

Wielkie Szanowny Wodzu.

Odpowiem Ci: nie, guziki w tym garniturze są odpinane.
Faktycznie pytanie jest pozbawione sensu. Aczkolwiek lubię sam sobie stawiać pytania na głos i na nie odpowiadać. Także dziękuję za pomoc.

Edytowane przez matepard
błędy stylistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, matepard napisał:

Wielkie Szanowny Wodzu.

Odpowiem Ci: nie, dziurki w tym garniturze są odpinane.
Faktycznie pytanie jest pozbawione sensu. Aczkolwiek lubię sam sobie stawiać pytania na głos i na nie odpowiadać. Także dziękuję za pomoc.

Pytanie było o możliwość rozpięcia guzika, a nie dziurki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś już poruszył temat dzianin (czekam na golfy!), to i ja zapytam o cieplejsze rzeczy. Czy pojawią się kiedyś koszule sezonowe na okres jesienno-zimowy? Bardzo podobałoby mi się coś w rodzaju tych z Suit Supply.
http://eu.suitsupply.com/pl/shirts/jasnoniebieski-jodełka/H4911.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aver napisał:

Skoro ktoś już poruszył temat dzianin (czekam na golfy!), to i ja zapytam o cieplejsze rzeczy. Czy pojawią się kiedyś koszule sezonowe na okres jesienno-zimowy? Bardzo podobałoby mi się coś w rodzaju tych z Suit Supply.
http://eu.suitsupply.com/pl/shirts/jasnoniebieski-jodełka/H4911.html

Pojawią się ;)

22 godziny temu, matepard napisał:

Cześć Tomku!
Jestem z Twoim portfelem nierozłączny od 2 lat i dziwie się, że jeszcze żyje. Trzeba przyznać, że genialny produkt! Więc tym bardziej świetnie, że będzie można przymierzyć Twój garnitur 10 września w Warszawie. Proponuję, aby dla członków BWB cena preorderu do jego końca pozostała na poziomie sierpniowym :) 

Mam także jedno nurtujące mnie pytanie, a nawet dwa.
1. Czemu zdecydowaliście się na otwarte klapy marynarki? Gdyby klapy były zamknięte, nie zwlekałbym z decyzją ani chwili dłużej...
Washington od SuitSupply albo Albione też mam na uwadze. Jednak tajemnicza kieszonka, może przechylić sale na stronę Phoenix'a. 
2. Czy guziki w marynarce są odpinane? Doczytałem, że tylko dziurki są rozcięte...

Pozdrawiam,
Mateusz

1) Klapy zamknięte nie mają aż tak wielu zwolenników, szczególnie w przypadku pierwszego garnituru.

2) Oczywiście guziki można odpiąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tkowalcz napisał:

Dzień dobry,

sklep ma problemy z przeglądarką Chrome, np. nie da się zamknąć informacji o ciasteczkach ani przywołać tabeli rozmiarów dla garnituru.

Edit: wersja "52.0.2743.116 (64-bit)"

Edit: problem z Chrome rozwiązany po mojej stronie!

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - szczególnie Ci mniej doświadczeni i z mniejszą wiedzą na temat doboru fasonów itd (jak ja) - ZDECYDOWANIE jeśli tylko macie możliwość, radzę przymierzyć garnitur na miejscu i jeśli tylko zobaczycie @4inHand zmusić go do wyrażenia opinii i udzielenia porady. Pracownicy firmy są świetnie wyszkoleni marketingowo, bardzo sympatyczni (serio i niewymuszenie), mają wiedzę, ale jeśli tylko macie możliwość - sugeruję zaczepić @4inHand i pytać do oporu. Widać, że facet zabiegany, ale sugeruję być bezlitosnym - sam się na to pisał więc niech cierpi;)

Powyższe uwagi nie dotyczą garnituru jako takiego - nie podejmuję się dokonać oceny jakości - a wyłącznie wykorzystania wartości dodanej tj porady właściciela marki. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jamjest napisał:

jeśli tylko macie możliwość, radzę przymierzyć garnitur na miejscu

Wybieram się, ale gdybym nie dotarł, mam pytanie do producenta:

- klatka 98, mięsień piwny w najszerszym miejscu 94, talia jako taka 93, pas od spodni 90 - jaki rozmiar spodni i marynarki wziąć (wiem na pewno, że wzrost 182 i sylwetka slim, z SS Lazio i Havanę noszę 50, koszule MLS z pierwszej partii 39 slim pasują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lubo69 napisał:

Wybieram się, ale gdybym nie dotarł, mam pytanie do producenta:

- klatka 98, mięsień piwny w najszerszym miejscu 94, talia jako taka 93, pas od spodni 90 - jaki rozmiar spodni i marynarki wziąć (wiem na pewno, że wzrost 182 i sylwetka slim, z SS Lazio i Havanę noszę 50, koszule MLS z pierwszej partii 39 slim pasują).

Najlepiej byłoby marynarkę przymierzyć - po wymiarach wydaje mi się, że marynarka w rozmiarze 96 będzie odpowiednia. Spodnie proponowałbym wziąć w rozmiarze 104. Zawsze może Pan dokonać wymiany, kiedy już garnitury będą u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, robin napisał:

Ja mam dwa pytania :

  • Czy możliwość przymiarki we wrześniu w Warszawie jest już potwierdzona na 100%
  • Czy mogę zamówić w ciemno garnitur do 31 sierpnia, a rozmiar wybrać podczas przymiarki ? W grę wchodzi tylko Warszawa do Poznania mam nie po drodze...

Jesteśmy pewni, że pojawimy się w Warszawie, jednak więcej informacji nie mogę aktualnie ujawnić. 

Może Pan zamówić rozmiar w ciemno, a później go wymienić bez najmniejszego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.