Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, bardzo, ale to bardzo dziękuję za wyczerpujący i wartościowy feedback! Nie sposób odpowiedzieć na wszystko wiec najpierw zajmę się wprowadzeniem zmian, a potem wrócimy do tematu. 

 

W tej chwili w tematach strategii ;) dodam tylko, że koszule będą mieć różne ceny, a pin collar jest oczywiście dostępny. Tak naprawdę mamy w ofercie o wiele więcej tkanin, kołnierzy i mankietów, ale nie chcę ich wszystkich online. Wybrałem to co sprzedaje się najczęściej. Pin collar i wszystko inne oczywiście też można załatwić dzwoniąc do nas - no problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo forumowiczów pyta mnie o koszule MTM. Jutro i pojutrze planuje być w Warszawie. Chętnych do zdjęcia miary zapraszam do umówienia spotkania ze mną, które pewnie odbędzie się pojutrze w barze Kita Koguta przy ul. Kruczej ponieważ tam prowadzę degustację --> BTW jest jeszcze kilka miejsc -->

 

http://sklepmiler.pl/pl/p/Degustacja-whisky-Warszawa-1.10.-1900/597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo forumowiczów pyta mnie o koszule MTM. Jutro i pojutrze planuje być w Warszawie. Chętnych do zdjęcia miary zapraszam do umówienia spotkania ze mną, które pewnie odbędzie się pojutrze w barze Kita Koguta przy ul. Kruczej ponieważ tam prowadzę degustację --> BTW jest jeszcze kilka miejsc -->

 

http://sklepmiler.pl/pl/p/Degustacja-whisky-Warszawa-1.10.-1900/597

Miara będzie zdejmowana przed czy po degustacji? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Ponieważ firmie MILER ostatnio trochę się urosło (25 osóB) strasznie trudno jest mi odpowiadać na pw dot. pojedynczych zamówień sklepu internetowego. Oczywiście posiadam moc sprawczą żeby namierzyć każde zamówienie i zweryfikować jego statu, ale zajmuje mi to dłużej niż pracownikowi, który zarządza wysyłką i kodami rabatowymi. Z tej przyczyny utworzyliśmy na forum konto firmowe MS&S, które poprowadzi Pan Mateusz i będzie sprawdzał je codziennie celem dostarczania kodów rabatowych i odpowiadania na pytania dot przesyłki itp. (dużo lepiej jednak napisać do nas na maila --> info@spiritsandstyle.com). 

Konto MS&S najłatwiej rozpoznać po logo z moim monogramem, które w firmie nazywamy "chrabąszczem" ;) 

Mam nadzieję, że nikt nie odbierze mi tego za złe, po prostu jest mi wybitnie niezręcznie kiedy czytam po kilku dniach wiadomości of forumowiczów, którym nie odpisałem od razu :) 

W sprawach innych niż zamówienie, wysyłka i kod rabatowy cały czas można pisać do mnie i z przyjemnością odpiszę choć może zajmie mi to kilka dni :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy projekt to pasek z prawdziwego bydlęcego kruponu czyli najtwardszej i najbardziej wytrzymałej części skóry krowy na plecach. Jak wszystkie dobre paski, paski MILER krojone są wzdłuż kruponu od szyi.

 

 

post-210-0-17483700-1444325386_thumb.jpg

 

 

Cechy paska: 

 

- jeden kawałek skóry (bez wkładek w środku)

- na górze widoczne lico, na dole mizdra

- wybite proste dziurki bez oczek

- dwie szlufki

- jedno przeszycie przy klamrze

- prosta klamra.

- branding tylko od wewnątrz (MILER, nie MM).

- do tego przepięknie wykończone brzegi :D

 

post-210-0-69270200-1444325405_thumb.jpg

 

W sprzedaży od jutra w 3 kolorach: 

 

- mahoniowy

- czekoladowy 

- czarny

 

post-210-0-57065900-1444325436_thumb.jpg

 

No i teraz prośba o wsparcie merytoryczne --> Ostatnio zetknąłem się na forum z silną krytyką cen krawatów w moim sklepie dlatego tym razem bardzo chciałbym wziąć pod uwagę zdanie forumowiczów zatem otwarcie pytam:

 

Ile Waszym zdaniem powinien kosztować pasek i jakie promocje zrobić na zakup 2 i 3 sztuk ?!? :D

 

Będę bardzo wdzięczny za Wasze cenne (i realne) propozycje :D

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze taka uwaga, choć już pewnie za późno: pasek ze zdejmowaną klamrą dającą możliwość skrócenia paska to zawsze świetny wybór.

+1! Nie wiedziałem, jak to ująć, a Łukasz trafił z opisem w samo sedno.

 

Pasek wygląda na wąski. To dobrze.

 

Moja sugestia na ulepszenie paska to też dołożenie dodatkowej szlufki (chyba, że ta ruchoma jest przymocowana tasiemką do sprzączki, ale chyba nie jest). Niejeden pasek straciłem, zgubiwszy szlufkę przy pospiesznym i nieuważnym ściąganiu paska np. na lotnisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiacie cenę na bardzo atrakcyjnym poziomie. Jedyne paski z taką ładną klamrą kupowałem od Lodinga, za 190 zł, choć sam pasek był zszywaną kanapką i nie wyglądał tak solidnie.

 

Mam tylko wątpliwość, czy ta solidność idzie w parze  z elegancją. Ostatni raz nosiłem lite paski do dzinsów i miały tendencję do mocnego odkształcania się na tylnej szlufce. To kwestia jakości kruponu, czy  one ogólnie są dedykowane raczej do zestawów każualowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ceny:

Vistula i Bytom 100 zł (większość) - 200 zł

SuitSupply - 160 zł

Shoepassion - 280 zł

Patine.pl (Yanko) - 350 zł

 

Czyli fajnie byłoby uśrednić, myślę, że 150 zł byłoby wręcz super, ale 175 zł (200 zł z bólem :) ) byłbym w stanie zapłacić za produkt z jak zakładam wyższej półki niż sieciówka. Nie mam pojęcia, czy jest to realna propozycja.

 

Podpisuję się pod opinią lubo69, że odpinana klamra umożliwiająca idealne dopasowanie długości to dobra rzecz, zawsze zwracam na to uwagę. Do koncertu życzeń mógłbym dodać kolor koniakowy - taki jak portfele.

 

Trudno rzucić propozycję ceny, bo przecież każdy patrzy przez pryzmat swoich możliwości finansowych. Jedna osoba zapłaci za pasek maksymalnie 100 zł, a druga nawet na taki nie spojrzy. Uważam, że ważne jest, żeby marka miała "zrównoważone" ceny poszczególnych rodzajów produktów. Jeżeli koszula kosztuje 300 zł, kurtka 500 zł, to byłem zaskoczony ceną tych krawatów, choć wiem, że ceny dodatków i akcesoriów są wyższe. Chyba, że pojawiają się różne linie produktów, to wtedy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zł to raczej pobożne życzenia, nie oszukujmy się, MSS pozycjonuje się w Polsce na markę high-endową, 150zł to może kosztować pasek w galerii handlowej.

 

 

 

 

Na pewno mniej, niż 400zł - tyle kosztują paski z bridle w http://www.equusleather.co.uk, a to jednak inny poziom, jeśli chodzi o skórę. W dodatku są w tej cenie ręcznie wykonane + wiele opcji MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.