Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam za mój post, jeśli ktoś poczuł się urażony, po prostu usłyszałem od dwóch osób (nie na forum) opinie o koszulach Miler i były naprawdę bardzo dobre. Obaj panowie przyznawali, że to najlepsze koszule jakie mają, ale po prostu rzadko jest tak dobrze, żeby niczego nie dało się poprawić. Powiedzieli, że pod względem tkaniny niektóre ich koszule są w ich odczuciu minimalnie lepsze (np. niektóre metkowane Lamberty, ale nie tylko), o przepuszczalności powietrza jeden z nich też wspomniał.

Dlatego słowa, które padły na forum, były dla mnie niejako potwierdzeniem tych opinii.

Oczywiście, ja w żaden sposób niczego nie oceniam, bo sam bezpośredniej styczności z koszulami nie miałem i jak najbardziej zachęcam do przekonania się na własnej skórze jak jest naprawdę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zmiany atmosfery dodaję nową kompozycję zdjęć Marty Jankowskiej z marynarką klubową Miler Bespoke Tailoring oraz koszulami MLS MTM. Warto przypomnieć, że nasze koszule MTM dostępne są bardzo szerokiej ofercie tkanin o różnej gramaturze i splocie, które są odpowiednie również na te najbardziej upalne dni (cienkie popeliny, len). Od lewej na zdjęciach: winchester, bengal stripe oraz biały len :)

post-210-0-05107200-1439283605_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję by ktoś z forumowiczów, którzy posiadają koszule Milera podzielił się fotkami, jak takowe się prezentują na nich. Tomek w nich mi się już nieco przejadł (no offence) :) A tak na serio to chciałbym, przed najbliższą wypłatą, po prostu zobaczyć jak leżą na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję by ktoś z forumowiczów, którzy posiadają koszule Milera podzielił się fotkami, jak takowe się prezentują na nich. Tomek w nich mi się już nieco przejadł (no offence) :) A tak na serio to chciałbym, przed najbliższą wypłatą, po prostu zobaczyć jak leżą na innych.

 

A żaden problem - poniżej przedpremierowe zdjęcie modela w koszuli MLS OCBD Super Slim z pewnych materiałów prasowych o MLS, które opublikujemy za jakiś czas. 

 

#szczupli_maja_lepiej  :)

 

 post-210-0-02792900-1439285239_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły koszule od Milera. To moje pierwsze koszule z tego typu bawełny. Wydają się grube i dosyć sztywne. Nie chcę by to zabrzmiało pejoratywnie, ale kojarzą mi się pod tym względem nieco z obrusem. Są inne od "lekkich" koszul Osovskiego, jakie głównie posiadam. Jak będą się sprawowały w dłuższym użytkowaniu jeszcze nie wiem, ale podobają mi się. Przypuszczam, że koszula w kratę ma szansę stać się moją ulubioną. 

 

Widzę konsekwencję i wizję w kreowaniu marki. Podoba mi się podejście - start od niewielu typów koszul, klasycznych. Zarówno do samego produktu jak i opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko wykonane z dbałością o detale. Obsługa klienta pierwsza klasa. Realizacja błyskawiczna.

 

Także - będę testował "w praniu" koszule ;) i za jakiś czas dam znać jak się sprawują, ale póki co moje wrażenia są w 100% pozytywne. 

 

Ps. Zwracam uwagę na kolor kraty bo jest inny niż prezentowany na stronie (czego byłem świadom kupując bo właśnie takiej szukałem). 

 

IMG_0664.jpg

 

 

IMG_0665.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna tajemnica, że nie przepadam za sesjami foto z uwagi na brak predyspozycji modelingowych. Niestety jesteśmy zbyt małą pracownią krawiecką żeby pozwolić sobie na korzystanie z usług modeli w przypadku ubrań bespoke, których produkcja jest czasochłonna i kosztowna. 

Produkcja ubrań RTW otwiera jednak przed nami nowe możliwości i dlatego z dumą prezentuję pierwszą sesję zdjęciową koszul MLS. Choć prezentowane ubrania są jak najbardziej konserwatywne, porzuciliśmy kontekst klasycznej elegancji na rzecz sytuacji bardziej rzeczywistych. Oczywiście niewielu facetów w knitach jeździ na desce albo rowerze z ostrym kołem, ale to tylko zdjęcia. Stojąca za nimi koncepcja jest taka, żeby pokazywać noszenie ubrań jako dobrą zabawę, a nie obowiązek skrępowany dziesiątkami reguł. Uważam, że nonsensem jest budowanie odrealnionego wizerunku gentlemana, który żyje według zasad obowiązujących sto lat temu i dlatego za namową Mateusza, którego widzicie na zdjęciach, zdecydowałem się na delikatne rozluźnienie naszego wizerunku. Mam nadzieje, że nikt nie weźmie mi tego za złe :)

 

Oprócz tego informuję, że publikacja sesji koszul OCBD na GentelmansChoice.pl (więcej zdjęć tutaj) jest dla nas okazją do wprowadzenia nowej promocji. Kupując dwie koszule OCBD zamiast 598 złotych zapłacicie 449 !!!

Aby skorzystać z promocji wystarczy użyć w naszym sklepie online kodu oxford449 (ważny do 2 XI 2015)

 

Koszule promocji dostępne tutaj.

 

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. 

Jestem bardzo ciekaw co myślicie o sesjach zdjęciowych dwóch koszul OCBD ?!? :D

 

post-210-0-53359300-1440578704_thumb.jpg

 

post-210-0-83547100-1440578660_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wciąż nie ma w ofercie koszul slim/athletic fit, które obiecywałeś w tym poście: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3621-miler-spirits-style/?p=166163

Niestety, ale z tabeli rozmiarów wynika, że super slim są na mnie za wąskie w klatce, zaś koszul classic fit nie ma dostępnych w moim rozmiarze kołnierzyka (38). Pomimo moich najszczerszych chęci wypróbowania koszul (a tym bardziej z oferowanym kodem rabatowym) nie mogę tego zrobić :( Coś wiadomo o tym, kiedy pojawi się trzeci krój koszul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale w kwestii szerokości w barkach. Jestem bardzo szczupły (chyba nieproporcjonalna budowa - szersze barki) i biorąc rozmiar 39 (w barkach 43 cm) nie ma opcji żebym zmieścił się w koszulę, potrzebuję ok 46 cm. Z drugiej strony super slim 39 i tak pewni musiałbym taliować, ale do tego przywykłem. Zwęzić zawsze można, dodać w ramionach się nie da :).

 

Przy okazji zauważyłem, że zmieniła się chyba tabela rozmiarów. Na początku rękawy miały 67,5 cm, a teraz 65,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.