Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie doprecyzowałem pytania ... Według mnie ceny są bardzo przystępne, a krawaty tej samej manufaktury z metką innej marki można kupić dużo drożej, niemniej jest to kwestia indywidualna i w zasadzie dyskusja na ten temat nie ma sensu. Z kolei bardzo chętnie poczytam o tym co myślicie o samych krawatach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawaty są bardzo ładne jeżeli chodzi o wzornictwo materiałów, szerokość wydaje się obliczona na dogodzenie jak najszerszemu targetowi (chociaż ja zdecydowanie wolę 8,5-9 cm), rzuca się w oczy zdecydowana dominacja granatów w różne wzorki, zakładam, że było to poparte analizami biznesowymi.

 

Natomiast w kwestii marketingowego przekazu, to czy przywołanie marki Hugo Boss jako zamawiającej u tego samego wykonawcy oznacza, że chodzi o masówkę dostępną choćby w Peek&Cloppenburg za sto parę złotych? Znając Ciebie raczej nie... ;-), choć z drugiej strony jakichś lepszych krawatów Boss'a nie widziałem (co nie znaczy oczywiście, że ich nie ma). Zresztą sam dobrze wiesz, że na forum Boss nie żaden wyznacznik jakości, to chyba taka zagrywka pod klientów via Facebook niż z forum. Przepraszam za takie czepianie się (koleżeńskie rzecz jasna) detalu, ale zawsze miałeś kwestie marketingu rozpracowane do najmniejszego szczegółu, więc i wymagania teraz są wysokie ;-). Gdybyś napisał, że tam krawaty zamawia Brioni czy Kiton, to byłoby zupełnie co innego.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doprecyzowałem pytania ... Według mnie ceny są bardzo przystępne, a krawaty tej samej manufaktury z metką innej marki można kupić dużo drożej, 

 

Zaznaczam nieśmiało, że kilka moich ulubionych marek krawatów z podobnej półki, oferuje swoje produkty w różnych rozmiarach.

150 cm to dla mnie zdecydowanie za mało, a szkoda, bo niektóre są bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pytasz, ja odpowiadam: ładne, ale zbyt drogie na moją kieszeń, nawet biorąc ich najwyższą światową jakość.

 

poszetka.com, a zwłaszcza EmbassyOfElegance ze swoją ceną i jakością są zdecydowanie bardziej interesujące.

Tomek napisal, "gdzie swoje kolekcje zamawiają największe marki świata (np. Armani. Ralph Lauren czy Hugo Boss)" - najwieksze, a nie najlepsze. Choc marketingowo przekaz '-naj' na pewno dziala dobrze. W koncu sie zapomina czy to byla najwieksza marka czy najlepsza, a wrazenie zostanie. Na forum jednak raczej to ma znaczenie. W koncu porownanie do Patriccio Capelliego, Drake's, B&Tailor, Violi Milano, Vandy, Marino czy Muro nikomu z ulicy nic nie powie. 

Krawaty na pierwszy rzut oka prezentuja sie niezle, cieszy fakt recznego wykonania, dobra biznesowa selekcja, sa tez kaszmiry i szantung, ale zeby az nazywac ja "niezwykla" to nie jestem przekonany, w sumie zalezy od oczekiwan i punktu odniesienia. Ceny to dyskusyjna sprawa choc wg mnie nie mozna jej calkowicie pominac przy ocenie produktu, a osobiscie nie nazwalbym ich 'przystepnymi'. Naturalnie nie mialem ich w reku wiec jedyne co mozna teraz ocenic to jak prezentuja sie na zdjeciach i jaki jest wybor materialow. Jestem przekonany ze kolekcja zadowoli wielu klientow. Cieszy ze jest kolejny gracz na rynku i ze jest coraz wiekszy wybor.

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera nowego portfela marki Manufaktura Miler o wdzięcznej nazwie "mini wallet". Portfel jest o połowę mniejszy niż nasz najpopularniejszy portfel na dowód rejestracyjny i doskonale nadaje się do noszenia w kieszeni spodni :D

 

Więcej informacji tutaj --> http://sklepmiler.pl/pl/p/Cienki-portfel-Mini-wallet/822

 

post-210-0-33967000-1442486321_thumb.jpg

 

post-210-0-90903100-1442486338_thumb.jpg

 

post-210-0-91251800-1442486355_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiła się cienka podszewka. Według mnie bardzo dobrze. Trudno wsuwa się banknoty po szorstkiej skórze. Nawet pisałem o tym do obsługi sklepu poproszony o opinię o produkcie. :)

 

Faktycznie jest podszewka. Eksperymentowaliśmy ostatnio trochę z podszewkowaniem, ale nie jestem pewien czy utrzymam to w reszcie produktów. Ogólnie to w końcu kiedy emocje po otwarciu sklepu opadły, udało mi się wziąć za rozwój portfolio Manufaktury Miler. Nie wiem czy powinienem pokazywać prototyp, który zaprojektowano wczoraj a spod igły wyszedł przed chwilą, ale co tam  ;)

post-210-0-26206000-1442488829_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę do tematu krawatów, jeśli wolno. Również uważam, że są zbyt drogie w stosunku do cen konkurencji, a mówiąc szczerze (mam krawaty zarówno poszetki, jak i EoE, jak i producentów stojących wysoko, jeśli nie na najwyższym stopniu, w 'piramidzie prestiżu') nie wydaje mi się, by jakość można było aż tak wyśrubować, żeby uzasadniała tak dużą różnicę w cenie.

 

Nie podoba mi się też sposób, w jaki krawaty są zaprezentowane na stronie. Nie znam się na tym i nie powiem, jak krawat należy sfotografować, ale powiem, że pierwszy raz mi się zdarza (przy oglądaniu krawatów online) że gdy chcę jeszcze przesunąć zdjęcie, to ono już się kończy. Czemu nie wzorować się np. na takim Hoberze...?

 

Za to mocno wyróżnia się na plus grenadyna w groszki, że tak to ujmę. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to chyba jest tak, że w przypadku EoE i poszetki kupujesz bezpośrednio od 'producenta', w MS&S nie.

 

W przypadku "marki własnej" to do zakupu skłaniać powinna raczej cena (via sieci handlowe FMCG).

 

Mnie ceny krawatów MS&S również dysklasyfikują jako potencjalnego klienta. Oczywiście bezdyskusyjna jest ich uroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ceny wynikają z całościowej działalności firmy. EoE, czy Poszetka zatrudnia pewnie kilka osób. Pan Tomasz prowadzi szerszą działalność (pracownia krawiecka, chyba spory sklep, manufaktura akcesoriów skórzanych). Jedne produkty dostajemy relatywnie tańsze, to inne są droższe.

 

Z drugiej strony jeżeli widzę w sklepie krawat za 350 zł, to spodziewam się, że koszula będzie kosztowała 500 - 600 zł, a tutaj jest inaczej. Możemy sobie gdybać, ale motywy są znane tylko właścicielowi. Najważniejsze, że jest wybór. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.