Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyczerp zatem w pierwszej kolejności drogi komunikacji przewidziane przez sklep, a jeśli zawiodą podziel się swoimi uwagami z innymi. Nie wszystkich musi to interesować, a wszystkim pojawiają się informacje o nowych postach w wątku.

Telefon to chyba najszybszy z możliwych sposobów kontaktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczerp zatem w pierwszej kolejności drogi komunikacji przewidziane przez sklep, a jeśli zawiodą podziel się swoimi uwagami z innymi. Nie wszystkich musi to interesować, a wszystkim pojawiają się informacje o nowych postach w wątku.

Telefon to chyba najszybszy z możliwych sposobów kontaktu...

Myślałem, że ktoś już miał podobny problem z kodami rabatowymi, dlatego tu napisałem a potem odpowiadałem na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności napiszę, że oczywiście jestem właścicielem SklepMiler.pl i bezwzględnie odpowiadam za wszystkie jego sukcesy i porażki, ale nasz cały zespół liczy w tej chwili około 25 osób i z uwagi na różnorodność działalności nie mogę już samodzielnie doglądać każdej operacji. Staram się wchodzić codziennie na forum, czytam wszystkie wiadomości i odpowiadam najszybciej jak mogę, ale najlepszą drogą kontaktu w sprawach zamówień jest jednak kontakt przez sklep. Szybką wysyłkę lub problem z płatnością dużo łatwiej omówić ze sprzedawcą niż ze mną, a najszybszym kanałem komunikacji jest oczywiście telefon. Oto nasze numery: 

 

61 226 63 24 (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt ze sklepem stacjonarnym oraz w sprawie szycia na miarę. Pod tym nr telefonu udzielamy informacji dotyczących produktów innych niż whisky.

61 22 66 323 - (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt w sprawie whisky 

61 22 58 782 (8:00-16:00 pon-pt) - kontakt w sprawie zamówień składanych przez Internet oraz wysyłki

 

BTW Sprawdziłem właśnie temat kodów rabatowych i u mnie działają więc mam nadzieję, że problem jest rozwiązany :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ten problem. Jeśli dalej go masz to usuń historię przeglądania od tamtego czasu włącznie z pamięcią podręczną i cookies. Problem występował tylko przy kupowaniu przez konto, ja osobiście w końcu się wkurzyłem i kupiłem bez logowania się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie trzech zestawów na różnych poziomach formalności, pokazujących elastyczność filaru męskiej garderoby jakim jest garnitur w kolorze navy blue :D

Oczywiście we wszystkich zestawach występują koszule MLS: formalna, winchester i OCBD --> http://sklepmiler.pl/pl/c/Koszule/105

... oraz niezwykłe włoskie krawaty z serii testowej. Już teraz mogę ogłosić, że w nowym sezonie pojawi się cała kolekcja takich ręcznie wykonanych krawatów w przepięknych wzorach :D

post-210-0-30136300-1438417241_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.