Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

ten po lewo nie ma zbyt krótkiej marynarki? :twisted:  ;)

 

Po tym zdjęciu ciężko ocenić :) Nie ma jednej długości marynarki ponieważ zależy ona od długości nóg, proporcji tułowia do nóg, wysokości punktu środkowego i długości ramion. Żeby ocenić długość trzeba widzieć całą sylwetkę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapytam trzeci raz (x2 wcześniej na FB), może tym razem pojawi się jakaś odpowiedź - kto jest producentem materiałów, z których powstają koszule od Milera? Z jakiego materiału wykonane są guziki? 

 

Koszule szyte są w Polsce, a tkaniny pochodzą w większości z Włoch. Nie korzystamy z żadnych tkanin produkowanych poza Europą chociaż ich ceny bywają 5-10x niższe niż ceny tkanin, z których szyjemy. To musi Ci wystarczyć.

Guziki są z płynnej masy perłowej.  Dla jasności trzeba dodać, że nie są wybite z muszli. Guziki wybite z muszli są czarne (bardzo ciemne) od spodu. Warto o tym pamiętać przy porównywaniu różnych marek na poziomie eksperckim.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie nieco właśnie nieco zastanawia. Gdy większość firm chwali się tym skąd dokładnie pochodzi materiał - tu jest to owiane tajemnicą. Jestem ciekaw z czego to wynika. Przypuszczam, że chodzi o konkurencję lub jakieś deale z firmami od których bierzecie ten materiał, ale trochę szkoda bo klienci zwykle lubią wiedzieć takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie nieco właśnie nieco zastanawia. Gdy większość firm chwali się tym skąd dokładnie pochodzi materiał - tu jest to owiane tajemnicą. Jestem ciekaw z czego to wynika. Przypuszczam, że chodzi o konkurencję lub jakieś deale z firmami od których bierzecie ten materiał, ale trochę szkoda bo klienci zwykle lubią wiedzieć takie rzeczy.

 

Powiedziałem wszystko co mogę i dziękuję za wyrozumiałość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem wszystko co mogę i dziękuję za wyrozumiałość :)

 

Tomku, nie dopytując o szczegóły dot. samych tkanin, mógłbyś w paru słowach wyjaśnić przyczynę konieczności dochowania tych kwestii w tajemnicy?  Pytam z ciekawości dot. samej "branży" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nie dopytując o szczegóły dot. samych tkanin, mógłbyś w paru słowach wyjaśnić przyczynę konieczności dochowania tych kwestii w tajemnicy?  Pytam z ciekawości dot. samej "branży" :)

 

Nie róbmy z igły widły :) Po prostu każdy ma swoje słodkie tajemnice i ja również mam do nich prawo. Nie ma drugiego dna, ani pikantnych szczegółów i wcale nie wykluczam, że w przyszłości wypuszczę serię koszul z wyselekcjonowanej i określonej jawnie tkaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie dziwna polityka. Jako że jestem nieufnym konsumentem, brak chęci podania poddostawcy najważniejszego elementu produktu, zmusza mnie do podejrzeń o najzwyklejszą marketingową zagrywkę. Wydaję mi się, że to może być przeszkodą w pozycjonowaniu marki w segmencie premium.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie dziwna polityka. Jako że jestem nieufnym konsumentem, brak chęci podania poddostawcy najważniejszego elementu produktu, zmusza mnie do podejrzeń o najzwyklejszą marketingową zagrywkę. Wydaję mi się, że to może być przeszkodą w pozycjonowaniu marki w segmencie premium.

 

"....zmusza mnie do podejrzeń o najzwyklejszą marketingową zagrywkę." - nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że materiał koszul osovski z metką albini jest jakości 7/10.

Jaka cyfra pasowałaby wtedy do koszul http://sklepmiler.pl/ ?

Dlaczego na koszule 38 trzeba tak długo czekać?

Dlaczego np w tej koszuli

http://sklepmiler.pl/pl/p/Biala-koszula-Oxford-Cloth-BD-Super-Slim/648

mimo że jest super slim

to w opisie jest Sylwetka: classic (rozmiarówka na dole opisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kiedy pierwsze emocje opadły to trochę się poczepiam. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak "ściegu bieliźnianego". Niby nic, ale skoro już jest głośna informacja o tym, że koszula jest wykonana w konkretny sposób i nawet zostało to ładnie pokazane to trochę głupio dostawać coś innego. Zapewne to tylko mój egzemplarz, ewentualnie jakaś jedna partia, jednak delikatny niesmak pozostaje. Drugą rzeczą jaką zrobiłem - zupełnie z czystej ciekawości - było sprawdzenie gęstości ściegu, czy faktycznie jest siedem szwów na cm tak jak zapowiadano i... niestety znów rozczarowanie. Na kołnierzu jest ewidentne 6 ściegów i to w każdym jednym miejscu do którego przyłożyłem linijkę. Na reszcie szwów koszuli ściegów jest siedem na centymetr, czyli tyle ile ma być.
Tak, wiem, czepiam się.  Ale tak na prawdę to w ogóle mi nie przeszkadza brak jakiegoś ściegu czy za mała gęstość innego. Chodzi tylko o to, że jeśli ktoś reklamuje jedno, to potem głupio sprzedawać coś innego. Niby nic, niby szczegóły, ale teraz zamiast cieszyć się z posiadania świetnie zrobionej koszuli z przepięknej tkaniny, to wylewam tutaj swoje bUle :/  A szkoda, bo koszula jest świetna.
 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.