Jump to content

blue

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About blue

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wypowiedz użytkownika @hinderyt nie miała i nie ma charakteru ocennego lecz stwierdzała jedynie fakty. Stwierdzenie faktu nie jest w żadnym wypadku jakąkolwiek oceną, jak stara się wszystkim wmówić użytkownik 4inHand vel Miler.
 2. Odpowiedz na powyższy post użytkownika @Marcin-L zamieszczam kolejny raz jako że Moderacja bez formalnego powodu usuwa moje odpowiedzi bez słowa informacji czy wyjaśnienia. Proszę w szczególności moderatora @waski o zaprzestanie uniemożliwiania udzielenia mi odpowiedzi na post użytkownika @Marcin-L również z tego powodu aby nie dawać kolejnych przesłanek potwierdzających fakt zasadności pytania "Czy produkty Miler są objęte jakąś szczególną ochroną przed porównaniami?" "Czy produkty Miler są objęte jakąś szczególną ochroną przed porównaniami?" - postawienie tego pytania bardzo dobrze świadczy o jego autorze, lecz po części wynika z nieznajomości realiów istniejących na niniejszym forum, a to z kolei może wynikać ze stosunkowo niedawnego zarejestrowania się na niniejszym forum(grudzień 2014). Nie tylko produkty Miler są objęte jakąś szczególną ochroną. To cała aktywność marketingowa użytkownika 4inHand vel Miler podlega na niniejszy forum szczególny prawom. I dlatego marketingowiec Miler vel 4inHand może wmawiać użytkownikom forum, potencjalnym klientom czy klientom że okres lata to nie jest okres właściwy do oferowania przez niego koszul odpowiednich na lato i wiosnę. Lato, w trakcie którego koszule "stanowiące filar męskiej garderoby"(według Miler vel 4inHand) kupił @hinderyt, to właściwy więc okres aby nabyć trwałą koszulę odpowiednią np. na okres zimowy.
 3. "....zmusza mnie do podejrzeń o najzwyklejszą marketingową zagrywkę." - nic dodać, nic ująć.
 4. "...chyba ktoś Cię przokrutnie oszukał..." - zasugeruję wzięcie pod uwagę, iż jesteś w błędzie.
 5. Bardzo dziękuję za cenne rady. Nadmienię jednak, iż nie skorzystam z nich, co sugerujesz, i nie dlatego iż zawierają one mylną sugestie " choćby było ono błędne".
 6. @Hargin Zestaw casualowy nie zawiera marynarki. Marynarkę zawiera zestaw smart casualow, taka choć subtelna, to jednak zasadnicza i kolosalna różnica. Jednak nie każdy zestaw z marynarką jest zestawem smart casualowym. Aby móc określić zestaw z marynarką jako smart casualowy muszą być spełnione pewne warunki. Błąd 4inHanda, wynikający z nieznajomości podstawowych zasad męskiej elegancji, nie polega, co należy podkreślić, na pominięciu słowa "smart". I przechodząc do istoty sprawy, błąd, a w zasadzie szereg błędów, rozprzestrzenia na niniejszym forum członek Stowarzyszenia 4inHand, który prowadzi na nim intensywne działania marketingowe, w ramach których usilnie stara się kreować - co najzabawniejsze - na eksperta w zakresie męskiej elegancji.
 7. @arsen "...i może się reklamować jak to czynią pozostali partnerzy, coś w tym niezrozumiałego?" - jeśli coś jest niezrozumiałe, to fakt iż moderacja/administracja toleruje to, iż użytkownik 4inHand, nie czyni tego tak "...jak to czynią pozostali partnetrzy".
 8. @Blondas Dysonans jaki wytwarzają, z jednej strony ciągłe próby, użytkowniaka 4inHanda, kreowania się w oczach potencjalnych klientów na eksperta w zakresie męskiej elegancji, a z drugiej strony brak znajomości podstawowych zasad w tym zakresie, w połączeniu z intensywnym działaniami marketingowymi(by nie rzec z nazbyt intensywnymi) prowadzonymi na niniejszym forum oraz w połączeniu ze zle rozumianą solidarnością członków Stowarzyszenia, skutkuje tym, iż przekaz wykazujący niewłaściwości i błedy członka Stowarzyszenia jest ujmowany być może stanowczo. Stanowczo, również po to, aby mniej doświadczeni forumowicze nie byli wprowadzani w błąd.
 9. Niestety, merytoryczne posty wykazujące ignorancje Waszego kolegi ze Stowarzyszenia, w imię bardzo zle pojętej solidarności członków Stowarzyszenia, zostały usunięte. Merytoryczne posty, to z całą pewnością posty obnażające ignorancję i wykazujące błędy na poziomie podstawowych i elementarnych zasad męskiej elegancji, wynikające z nieznajomości tych zasad, a niestety takie właśnie posty zostały pousuwane. Prośba więć aby moderacja i/lub administracja nie usuwała postów wykazujących merytoryczne błędy.
 10. Mam pytanie. Czy zniesmaczenie jednego z użytkowników niniejszego forum, wynikające z oczywistej inspiracji krawatów Miler Spirits&Style, krawatami Shibumi, jest mniej czy jednak bardziej uzasadnione? Gdyby zniesmaczenie to nie było takie bardzo nieuzasadnione, to nieśmiało przypomnę, iż znajdujemy się na forum poświęconym szeroko rozumianej elegancji.
 11. @R50 Miler vel 4inHand jest członkiem Stowarzyszenia i prowadzi niestety na tym forum intensywne działania marketingowe(by nie rzec nazbyt intensywne) w ramach których, co najzabawniejsze, stara się w oczach potencjalnych klientów kreować na eksperta w zakresie męskiej elegancji. W imię zle pojmowanej solidarności członków Stowarzyszenia, aktywność użytkownika 4inHand na niniejszym forum, podlega szczególnym prawom. Za krytykę oferty Milera dostałeś ostrzeżenie. Za wykazanie i obnażenie błędów, użytkownika 4inHanda, na poziomie podstawowych zasad męskiej elegancji, osoba je wykazująca dostała 3 dniową blokadę dostępu do forum.
 12. @Whitsnake "..nie podoba Ci się marynarka w strojach każualowych?" powyższe pytanie zawiera błędne założenie. strój casualowy to strój którego elementem nie jest marynarka.
 13. "....przygotowałem stylizację casualową z tą samą marynarką"....hmm....jeśli napisałby to początkujący forumowicz można byłoby to zrozumieć. gorzej gdy coś takiego pisze marketingowiec chcący w oczach swoich potencjalnych klientów uchodzić za eksperta w zakresie klasycznej męskiej elegancji. celowo piszę chcący uchodzić za eksperta w zakresie męskiej elegancji( w ramach swoich intensywnych działań marketingowych) a nie nim będący jako że każdy znający podstawowe zasady męskiej elegancji wie iż coś takiego jak zestaw casualowy z marynarką może istnieć jedynie w świadomości ignorantów. zestaw/stylizacja casualowa z marynarką, to oksymoron. stroje casualowe nie zawierają marynarki. co gorsza, przedstawiony zestaw nie jest nawet zestawem smart casualowym i co należy podkreślić błąd nie polega na pominięciu słowa "smart". prezentowany na zdjeciach przez @4inHand to zestaw zaliczający się do grupy city zwanych też po polsku strojami miejskimi.
 14. Dobrą praktyką istniejącą(przynajmniej w założeniu) na niniejszym forum jest a w każdym razie winna być transparentność. Uprzejmie poproszę więc o wyjaśnienie jak podjęta przez Moderacje decyzja - o której pisze powyżej @Ernestson - ma się do II.3.g Regulaminu tj: "II. ......3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum: .....g)przekazów reklamowych w działach innych niż "Ogłoszenia Rzemieślników i Firm".... " ? Jednocześnie proszę Moderacje o usunięcie wszystkich postów naruszający postanowienia Regulaminu w tym II.6 oraz II.3.g Regulaminu.
 15. Jest to co najmniej dyskusyjne, czy to sa broguesy czy moze jednak bardziej wingtip bluchery?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.