Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

@p_b: niestety nie umiemy określić, czy krawaty z "renomowanej" manufaktury (o, której niewiele w sumie wiemy) są pod marką MS&S tańsze, niż u innych dostawców (brak danych, konkretnych przykładów - sam marketing) .

 

Fakt, że szyją tam marki "high fashion" mnie szczerze mówiąc nie przekonuje, bo wystarczy zajrzeć na pierwsze strony Gommorry Saviano, aby ten argument traktować z dystansem. 

 

@Aron: Z całą sympatią, ale to oznaczałoby, że marże są podobne, a koszty szerszej działalności wkalkulowane są w wyższą cenę produktu. Wynikałoby z tego, że sam produkt jest podobnej wartość i wybór staje się prosty. Chcę wierzyć, że krawat za 350zł jest więcej wart niż ten za 200zł, bo różnica % wartości jest szalona (ponad 40%). Na małych liczbach tego nie widać tak dobrze, jak na procentach. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bottom line dyskusji o cenach zawsze będzie: "sprzedaje się za tyle, za ile można, tj. za ile klient kupi". Jeśli Pan Miler ma klientelę na takie krawaty - jego sprawa, ceny mogą być choćby wyższe. Jeśli nie ma, to - no właśnie - też jego sprawa ;).

 

Dyskusja o tym, ile krawat jest *wart* też raczej nie ma sensu, bo zgaduję, że koszt materiałów i wykonawstwa to *trochę mniej* niż, powiedzmy, 90% końcowej ceny.

 

Ja tylko chciałem napisać, że jako konsument i użytkownik forum nie widzę najmniejszego powodu, by płacić 350 PLN za krawat, który kilka wątków niżej ktoś mi sprzeda za 200 PLN. Fastryga fastrygą, guzik guzikiem - jak poproszę, to i tam mi pewnie taki zrobią, i nadal (chyba) będzie taniej... Pan Miler z tą informacją, którą niniejszym przekazałem mu za darmo, zrobi, co zechce.

 

Ktoś kiedyś bardzo zręcznie powiedział, że wielkie firmy płacą czasem wielkie pieniądze żeby się dowiedzieć, co potencjalny klient *naprawdę* myśli o ich produkcie, usłudze, wizerunku czy strategii.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_b: niestety nie umiemy określić, czy krawaty z "renomowanej" manufaktury (o, której niewiele w sumie wiemy) są pod marką MS&S tańsze, niż u innych dostawców (brak danych, konkretnych przykładów - sam marketing) .

 

 

Jasne, mnie bardziej jednak chodziło o to, że koszty wykonania i materiału są prawdopodobnie na tym samym poziomie, a zlecając coś podwykonawcy finalnie marże będą dwie - sprzedawcy i podwykonawcy, każdy przecież musi zarobić.

 

Inna kwestia - zgadzam się z przedmówcami, że brak jest uzasadnienia dla płacenia wyższej ceny za podobny produkt, ale tylko pod warunkiem, że kupuję online.

Nie widzę natomiast powodu dla którego nie miałbym zapłacić takiej ceny za krawat kupiony w świetnie urządzonym sklepie, gdzie podczas zakupów mogę porozmawiać z właścicielem-pasjonatem, sącząc przy okazji jakiś ciekawy trunek. Za takie coś zdecydowanie jestem skłonny zapłacic dodatkowe pieniądze i przypuszczam, że nie tylko ja. Niestety wybitnie mi Poznań nie po drodze, ale może kiedyś...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością prezentuję pierwsze zdjęcie sesyjne kurtki, która w poniedziałek wejdzie do sprzedaży w preorderze w atrakcyjnej cenie 399 złotych :)

Kurtka będzie dostępna w trzech kolorach: granat, zielona oliwka i czerń :)

Zdjęcie potwierdza moje obawy. Ta zapinana patka na kieszeni wygląda marnie, i to nawet na kościstym modelu, a co dopiero na kimś szerzym!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pracujemy nad formularzem zamawiania koszul MTM online. W tej chwili wygląda on tak:

 

http://pracowniamiler.pl/koszulemtm/

 

Będę wdzięczny za feedback dot. formularza. Interesuje mnie czego Waszym zdaniem brakuje, co jest niejasne i przede wszystkim co budzi obawy i powstrzymałoby Was od zakupu koszuli na miarę przez Internet. Uprzejmie proszę o rady dot. funkcjonalności prezentowanego formularza, a nie strategii i teorii biznesu. Thx! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej przeglądarce (Safari) nie powiększają się zdjęcia po kliknięciu (te, które mają się powiększać), pojawia się tylko biały kwadrat.

Opis pomiaru pasa jest dla mnie może nie tyle niejasny, co strasznie dziwny (jakie boczki? To to się nie nazywa "biodra"?)... Na szczęście zdjęcia są czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po kliknięciu na zdjęcie, zanim pojawi się powiększenie, ściągane są wszystkie zdjęcia z danej grupy, co trwa parę(naście) sekund. Użytkownik może mylnie założyć, że zdjęcia się nie załadują.

2. Drobiazg: grupy zdjęć, które można przeglądać w powiększeniu zawierają więcej zdjęć niż wynika to z miniaturek (np. po kliknięciu na kołnierze można przeglądać powiększenia mankietów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, spójrz na zdjęcia kołnierzyków, coś tam jest nie tak. Nie kojarzę, jak wyglądają Berlin ani Trento, ale button down na zdjęciu na pewno nie jest button down, poza tym dla laika kołnierzyki (poza tab) niczym się nie różnią.

 

Też tak myślałem, pierwszy link z google wyprowadził mnie z błędu. Przynajmniej odnośnie Trento (jest dobrze). Może button down to button under? Dodatkowy opis pod zdjęciem mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Da się jednocześnie zaznaczyć wykluczające się opcje http://screencast.com/t/1NGz0AnJfyY

2. Przydałoby się zabezpiecznie pozwalające wpisać tylko wartości liczbowe (nawet przy wysyłaniu formularza walidacja to przepuszcza), albo w przypadku np. kołnierza select lista z wymiarami http://screencast.com/t/fa2DyJcGW

3. Przy wyborze kołnierza czy mankietów lepsze od listy byłyby radio buttony pod zdjęciami

4. To samo co wyżej dotyczy wyboru tkaniny z tym że tu jest gorzej bo pomiędzy listą a zdjęciami jest kieszeń 

5. Przy wymiarach "cm" wygląda jak index górny - http://screencast.com/t/LGUnTdyno do obniżenia i powiększenia

6. Jeżeli formularz nie został prawidłowo wypełniony dostaję tylko informację że wystąpiły błędy i pola są oznaczone na czerwono. W komunikacie o błędach przydałoby się info jakie pola są do poprawy

7. Jest obszerna (chyba zbyt) informacja o krojach pleców a nie ma pola w którym mogę zaznaczyć wybór

8. W polu na tekst monogramu nie ma ograniczenia ilości znaków

9. Wybór koloru monogramu oznaczonego liczbą na podstawie zdjęcia jest tak niewygodny że na pewno będzie dużo pomyłek

10. Wzrost i masę ciała dałbym razem z wymiarami a nie pod danymi adresowymi

 

To tyle na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył preorder kurtek w bardzo korzystnej cenie przy zakupie kilku sztuk lub zakupie grupowym. Więcej informacji tutaj: 

 

http://milerszyje.pl/kurtka-pikowana-z-nakladanymi-kieszeniami.html

Czy w przypadku zakupu kurtki, obojętnie czy indywidualnie czy w jakimś zakupie grupowym, i nietrafieniu w rozmiar, będzie możliwośc zwrotu lub wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.