Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie! Nie wiem czy jesteście użytkownikami serwisu SnapChat, ale muszę powiedzieć Wam, że ja dla niego zwariowałem. Jest prosty w obsłudze i bardzo szybki. Można powiedzieć, że to coś jak amatorska stacja TV nadająca na żywo prosto do Waszych telefonów. Myślę, że wielu z Was mogłoby zainteresować jak wygląda backstage wszystkich marek MS&S. Na SnapChacie pokazuje postępy projektów krawieckich, nowe whisky i niektóre elementy biznesu modowo-alkoholowego. Chętnych zapraszam - wystarczy zeskanować kod lub wyszukać mój nick w aplikacji :D

post-210-0-96715500-1446711910_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też gratkę dla fanów alkoholi. Przyjechały dzisiaj do nas bardzo mocne etykiety win. Na zdjęciu tylko dwie, ale mamy tego dużo więcej.

post-210-0-19961700-1446734659_thumb.jpg

Ostatnio zwariowałem też dla butelki Glendronacha 24 yo Grandeur więc kupiłem sobie jedną do prywatnej kolekcji. Druga butelka czeka na półce w MS&S na swojego właściciela. Jest tylko 1180 butelek na świecie więc długo pewnie nie będzie czekać :D

post-210-0-68463600-1446734808_thumb.jpg

post-210-0-03552400-1446734822_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam do Was prośbę :D Przygotowuję nową linię poszetek z irlandzkiego lnu i chciałbym, aby w każdym pudełku znalazła się infografika ukazująca jak składać poszetkę na kilka sposobów. Grafik zaproponował mi coś takiego. Chciałbym uprzejmie prosić o Waszą konstruktywną krytykę. Z góry dziękuję :)

post-210-0-31410300-1446744075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które zrodziło się w trakcie przygotowania moich wkładek, a nie znalazłam do tej pory odpowiedzi. Wiele z tego typu instrukcji robionych jest wektorowo, co zrozumiałe. Często jednak dość mocno wygląd takich poszetek rozmija się z rzeczywistością, tzn. np. poszetki mają w rogach kąty proste lub niektóre odległości są grubo zaniżone. Przykładem jest TV fold. Brustasza ma przeważnie ok. 9-11cm. Wymiar gotowej poszetki musiałby wynosić 22 cm - to bardzo mało. 

Wiadomo, że takie infografiki są intuicyjne i nie stanie się żadna krzywda jak będą nierealne.. Czy graficy rysują z natury czy na czuja?

 

Ja obeszłam ten problem rysując każdy etap złożenia poszetki z natury. Zrobiłam chyba 8 złóżeń po 4-5 rysunków. Mam w wyniku tego bardzo dużo rysunków w archiwum, które może kiedyś się na coś przydadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że takie infografiki są intuicyjne i nie stanie się żadna krzywda jak będą nierealne..

W zasadzie odpowiedź chyba jest w pytaniu. Niestety nie wiem w jaki sposób mój grafik to narysował, ale na pewno mamy to w krzywych i na pewno składaliśmy też prawdziwą poszetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam do Was prośbę :D Przygotowuję nową linię poszetek z irlandzkiego lnu i chciałbym, aby w każdym pudełku znalazła się infografika ukazująca jak składać poszetkę na kilka sposobów. Grafik zaproponował mi coś takiego. Chciałbym uprzejmie prosić o Waszą konstruktywną krytykę. Z góry dziękuję :)

Także użyłbym puff/inverted puff fold w środku a na dole crown/4 mountains fold.

Kilka przykładów:

56e3f0320fe938ca3927fc1ae1656989.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przerywając dyskusji i infografice poszetkowej, którą dzisiaj przerobimy zgodnie z pozytywną i bardzo konstruktywną krytyką forumowiczów (za którą bardzo dziękuję!), z przyjemnością informuję szanowynch kolegów, że właśnie odpaliliśmy dział koszul MTM w sklepie (również zgodnie z Waszym feedbackiem) i do końca tygodnie (do niedzieli) wszystkie koszule można zamawiać w nim w cenie 399 złotych.

Link do działu koszul MTM tutaj: http://sklepmiler.pl/pl/c/Na-miare/139

Link do forumlarza tutaj: http://pracowniamiler.pl/koszulemtm/koszula-biala/

Fedback dot. formularza również mile widziany :)

Oczywiście to co umieściliśmy online jest tylko niewielki fragmentem tego co możemy w rzeczywistości. Ofertę MTM rozbuduję, ale zanim zrobię to w ciemno, chcę zobaczyć jak internet na nią reaguje :)

post-210-0-53856000-1446802930_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze oficjalne zdjęcie kolekcji pasków razem z nowymi modelami. Od lewej:

- granatowy zamsz

- koniakowy

- mahoniowy

- czekoladowy

- onyksowa czerń

W ten weekend mamy dwie oferty:

1. Na każdy pojedynczy pasek 15% rabatu z kodem "pasek15"

2. Kup cztery paski i otrzymaj piąty pasek gratis z kodem "5gratis"

Zapraszam :D

post-210-0-66674300-1446803245_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nie wiem czy jesteście użytkownikami serwisu SnapChat, ale muszę powiedzieć Wam, że ja dla niego zwariowałem. Jest prosty w obsłudze i bardzo szybki. Można powiedzieć, że to coś jak amatorska stacja TV nadająca na żywo prosto do Waszych telefonów. Myślę, że wielu z Was mogłoby zainteresować jak wygląda backstage wszystkich marek MS&S. Na SnapChacie pokazuje postępy projektów krawieckich, nowe whisky i niektóre elementy biznesu modowo-alkoholowego. Chętnych zapraszam - wystarczy zeskanować kod lub wyszukać mój nick w aplikacji :D

attachicon.gifTomMilerSnapChat.jpg

 

Dodany, Snapchat w marketingu to świetny instrument. Niewielu go używa we właściwy sposób. Z niecierpliwością czekam na materiały. :D --> Misza_K

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag/pytań dotyczących zamawiania koszul MTM ;

- czy beda dokładniejsze opisy tkanin ( oxford , twill itp ) oraz ich cech , gramatur

- czy mozna będzie wybrać stopień taliowania a jak nie to opis jak to jest szyte bazowo

- czy jest opcja roznicowania długości rękawów ( jedna ręka dłuższa )

- czy jest mozliwosc rożnego obwodu mankietów ( grubszy zegarek )

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag/pytań dotyczących zamawiania koszul MTM ;

- czy beda dokładniejsze opisy tkanin ( oxford , twill itp ) oraz ich cech , gramatur

- czy mozna będzie wybrać stopień taliowania a jak nie to opis jak to jest szyte bazowo

- czy jest opcja roznicowania długości rękawów ( jedna ręka dłuższa )

- czy jest mozliwosc rożnego obwodu mankietów ( grubszy zegarek )

Pozdrawiam

Adam

- Tak, mozemy dodać takie opisy, oczywiście OCBD to oxford. Reszta tkanin gładkich to twill. Uzupełnimy to po weekendzie. Sukcesywnie dodamy też więcej nowych tkanin. Mamy ich naprawdę sporo.

- Stopień taliowania określają wymiary. Jeśli z wymiarów zamawiającego wynika, że nie ma wyraźnej talii, nie może oczekiwać klepsydrowego kroju korpusa koszuli. Ogólnie staramy się szyć koszule dopasowane, ale z uwzględnieniem typu sylwetki. Na osoby bardzo szczupłe, bez problemu możemy uszyć koszule ultra-turbo-super slim ;) Zdecyodwanie odradzam takie dopasowanie panom o pełniejszych kształtach.

- Bez problemu - wystarczy wpisać w komentarzach do zamówienia albo zadzwonić/napisać.

- Osobiście zrobiłem to w jednej koszuli i właśnie przez to jej nie noszę. IMO na zegarek lepiej jest wybrać mankiet z wertykalnym układem guzików i rozpiąć ten niższy (mankiety M4 i M2) co pozwoli na rozkloszowanie mankietu. Niemniej, bez problemu możemy to zrobić. Trzeba dać nam znać w sposób jaki opisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście taliowania , to dobrze były by podać informacje o kroju . Jesli standardem jest dobre dopasowanie to potrzebna jest informacja na czym ten standard polega np. obwód pasa + 8 cm itp . Jesli ktoś nie jest już posiadaczem Państwa koszuli MTM , nie bardzo wie czego sie spodziewać ;) Mozna tez zrobic okienko wyboru - krój regular , slim , super slim , oczywiście z opisem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.