Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klient sam wybrał taki staroświecki fason?

Nie, zmusiłem go przy użyciu whisky :) A tak poważnie to nie wiem gdzie widzisz staroświecki fason. Aby uniknąć jałowej dyskusji, wklejam zdjęcie staroświeckiej kozerki. Różnica dość ewidentna (choć wcale nie uważam, że w staroświeckiej kozerce jest coś złego) ;)

post-210-0-80405400-1448309509_thumb.jpg

A skoro już mowa o staroświeckich kozerkach, to zupełnie przypadkiem zdecydowałem się ostatnio na umieszczenie trochę obniżonej i nieco bardziej rozwartej kozerki w jednej ze swoich marynarek z łososiowej tkaniny vintage Holland & Sherry. Wszystko dlatego, że marynarka będzie na 2,5 guzika, ale pod klapą dołożymy jeszcze guzik nr 4. Marynarka będzie wyglądać jak na 2 guziki, ale jeden dodatkowy guzik oraz obniżona kozerka pozwolą mi zapiąć się pod samą szyję jeśli będzie zimno. Zobaczymy jak to wypadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że drugie zdjęcie, jakby robione z górnej perspektywy, przekłamuje proporcje i że marynarka jest krótsza, niż się na nim wydaje. Również położenie kozerki trafniej ilustruje pierwsze zdjęcie, na którym wygląda w sam raz (moim zdaniem, oczywiście) .

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dotarłem o jeden most za daleko ;) Kontrafałdy po bokach pleców i zaszewki nad i pod pasem wyznaczającym talię. (Dla pełni obrazu: z przodu nakładane kieszenie i 11cm klapy :D) Nie chciałbym rezygnować z kontrafałd po bokach ponieważ jestem bardzo ciekaw jak będą się nosić więc zacznę wycofywać swoje oddziały przez usunięcie zaszewek nad i pod pasem i zobaczymy co się stanie - mam nadzieję, że efekt "spódniczki gladiatora" zniknie.

BTW marynarka jest z czystego jedwabiu, który jest tkaniną naprawdę unikatową ponieważ przy swojej cienkości jest niezwykle stabilny, a nieformalna kratka sheperd's check w sposób bardzo nieoczywisty łączy się z połyskliwą fakturą tkaniny. Później pokażę zdjęcia w lepszhym świetle :D

post-210-0-92025800-1448610072_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o nowościach dotyczących Miler Luxury Shirts :D

 

1. Jeszcze w tym tygodniu w sklepie pojawi się koszula formalna w kolorze "ivory" skierowana do mężczyzn, którzy chcą przejść na mniej oczywistą strategię gry w ubraniach wieczorowych. 

2. Niedługo w sprzedaży pojawi się także koszula "Pin Collar", której odszycie zleciliśmy już jakiś czas temu. Stalowy pin do kołnierzyka z odkręcaną główką będzie w cenie koszuli :D

3. Mniej więcej w tym samym czasie pojawi się także różowa koszula półformalna o kroju identycznym jak biała i błękitna. Tym samym zamkniemy kolekcję "Classic Shirts", w której skład wchodzą: 

 

- biała koszula półformalna

- błękitna koszula półformalna

- różowa koszula półformalna

- biała OCBD

- błękitna OCBD

- formalna koszula do krawata

- formalna koszula do muchy

- formalna koszula do muchy w kolorze ecru

- candy stripe

- vichy check

 

4. A do tego wszystkiego dokładamy jeszcze trzy modele koszul tworzących kolekcję "Checks & Cutaways", która połączy nietuzinkowe kraty z mocno rozwartymi kołnierzykami włoskimi (do tej pory nie było ich w MLS)  :)

Oto jakie kraty wybraliśmy z naszymi klientami:

 

  • zielona vichy o dużym raporcie - głęboka zieleń i duży raport kraty; doskonale połączy się z dodatkami we wszystkich odcieniach brązu, czerwieni i bordo.
  • jasnofioletowa Prince of Wales - wzór stosunkowo rzadko spotykany w koszulach w kolorze wciąż jasnym, ale wystarczająco nasyconym, alby się nie zlewał pozostając widocznym; doskonale sprawdzi się z dodatkami w odcieniach granatu, popielu i grafitu.
  • graph multicolor - delikatna kratka w wielu kolorach, która z daleka nie jest krzykliwa, ale z bliska potrafi pokazać bardzo delikatny pazur; doskonała do wszystkich dodatków w kolorach: czerwony, zielony, błękitny.

 

Oto one na zdjęciu :D

post-210-0-32008100-1448901716_thumb.jpg

 

Najprawdopodobniej jutro, kiedy już uda nam się wysłać wszystkie zamówienia z Black Friday, otworzymy preorder na opisane powyżej koszule :D Wtedy podam też dokładne terminy realizacji. Już nie mogę się doczekać! 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim kolorze będzie koszula "pin collar"?

 

Jeszcze mam pytanie dotyczące kołnierzyków:

1. Candy stripe - z opisu wynika, że półwłoski, na zdjęciu samej koszuli też wydaje się półwłoski, ale na modelu to chyba kent.

2. Winchester - z opisu wynika, że kent, na zdjęciu samej koszuli wydaje się półwłoski, na modelu to chyba kent.

 

Jeszcze mogłaby być biała koszula w różowe paski begal stripe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim kolorze będzie koszula "pin collar"?

 

Jeszcze mam pytanie dotyczące kołnierzyków:

1. Candy stripe - z opisu wynika, że półwłoski, na zdjęciu samej koszuli też wydaje się półwłoski, ale na modelu to chyba kent.

2. Winchester - z opisu wynika, że kent, na zdjęciu samej koszuli wydaje się półwłoski, na modelu to chyba kent.

 

Jeszcze mogłaby być biała koszula w różowe paski begal stripe. :)

 

 

1. półwłoski

2. półwłoski

 

Koszule na zdjęciach ze mną mogą mieć inne kołnierze ponieważ to zwykle prototypy. 

 

Myślę o jakimś bengal stripe bo też strasznie mi się podoba, ale nie wiem jeszcze jaki kolor i kiedy dokładnie. Prawdę mówiąc wahałem się bardziej między granatem a bordo (takim jak kiedys pokazywałem --> http://milerszyje.pl/bengal-stripe-i-flanelowe-spodnie.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie opis koszuli winchester do poprawienia. :)

 

Bordowa bengal stripe też ładnie się prezentuje. :) Jeszcze jeden pomysł, aby w innych modelach niż OCBD pojawiły się tkaniny oxford lub royal oxford. W sensie coś z bardziej wyrazistą strukturą niż twill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie opis koszuli winchester do poprawienia. :)

 

Bordowa bengal stripe też ładnie się prezentuje. :) Jeszcze jeden pomysł, aby w innych modelach niż OCBD pojawiły się tkaniny oxford lub royal oxford. W sensie coś z bardziej wyrazistą strukturą niż twill.

 

Thx! Wezmę pod uwagę :D Jestem bardzo zadowolony ponieważ wraz z różową koszulą dopiąłem celu stworzenia kolekcji "Classic Shirts", które stanowią filar MLS i teraz nastał czas żeby poszaleć :D Oczywiście z tej przyczyny wszystkie propozycje są mile widziane :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę o jakimś bengal stripe bo też strasznie mi się podoba, ale nie wiem jeszcze jaki kolor i kiedy dokładnie. Prawdę mówiąc wahałem się bardziej między granatem a bordo (takim jak kiedys pokazywałem --> http://milerszyje.pl/bengal-stripe-i-flanelowe-spodnie.html)

Granat w pierwszej kolejności, następnie czerwony. Tak to widzę/kupię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Panowie, mamy na sklepie kilka nowych butelek --> 

 

BenRiach 18yo LATADA (1szt.)

https://www.whiskybase.com/whisky/71708/benriach-18-year-old-latada

 

Caol Ila 17yo Unpeated CS, 55,9 ABV (3 szt.)

https://www.whiskybase.com/whisky/73366/caol-ila-1997-unpeated-style

 

Lagavulin 12yo CS, 56,8 ABV, vintage 2015 (3 szt.) 

https://www.whiskybase.com/whisky/73371/lagavulin-12-year-old-15th-release

 

Zainteresowanych zapraszam na priv :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula MTM z tkaniny "multicolor graphcheck", krawat grenadyna garza fina, poszetka z nowej kolekcji MILER, kamizelka MTM Harris Tweed i płaszcz z alpaki Miler Bespoke Tailoring :D

Kolor płaszcza świetny , zakładam ze taki jest w całości . Tomek mozesz wrzucić lepsze zdjęcie , na którym go widać w całej okazałości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy! Witryna sklepu MS&S dostasła się do finału konkursu na najpiękniejszy szyld w Poznaniu! Będę Wam bardzo wdzięczny za głosy na nas, które można oddawać tutaj :D -->

http://www.ulepszpoznan.pl/wzorcowy-szyld-2015-glosowanie/

Zagłosowałem z pełnym przekonaniem, trzymam kciuki.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.