Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ktoś z Was posiada białą koszulę OCBD? Właśnie odebrałem swoją i trochę martwi mnie materiał. Jest dość sztywny i wydaje się, że będzie się miął i trudno prasował. Bawełna oxford kojarzy mi się raczej jako miękka tkanina. Zastanawiam się też, czy błękitna koszula OCBD jest tak sama pod kątem materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada białą koszulę OCBD? Właśnie odebrałem swoją i trochę martwi mnie materiał. Jest dość sztywny i wydaje się, że będzie się miął i trudno prasował. Bawełna oxford kojarzy mi się raczej jako miękka tkanina. Zastanawiam się też, czy błękitna koszula OCBD jest tak sama pod kątem materiału.

 

Ja mam, zarówno białą jak i błękitną. Materiał jest sztywny, ale po upraniu (pierwszym) prasuje się świetnie. Nie gniecie się też jakoś ponadprzeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada białą koszulę OCBD? Właśnie odebrałem swoją i trochę martwi mnie materiał. Jest dość sztywny i wydaje się, że będzie się miął i trudno prasował. Bawełna oxford kojarzy mi się raczej jako miękka tkanina. Zastanawiam się też, czy błękitna koszula OCBD jest tak sama pod kątem materiału.

Obie koszule są z identycznej tkaniny. Z uwagi na splot oraz grubość wątku i osnowy, oxford nie należy do lejących się tkanin, ale będąc jego regularnym użytkownikiem nigdy nie odniosłem wrażenia, że jest gniotliwy lub trudny do wyprasowania, wprost przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze rzut oka na świąteczną odsłonę witryny MS&S z choinką z 20mb kuponu Harris Tweedu :D Na kilka garniaków by starczyło ;)

post-210-0-51693100-1449349826_thumb.jpg

Przypominam też o tym, że do jutra na naszą witrynę można zagłosować w konkursie na najładniejszy szyld w Poznaniu :D

http://www.ulepszpoznan.pl/wzorcowy-szyld-2015-glosowanie/

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze rzut oka na świąteczną odsłonę witryny MS&S z choinką z 20mb kuponu Harris Tweedu :D Na kilka garniaków by starczyło ;)

attachicon.gifwitryna2.jpg

Przypominam też o tym, że do jutra na naszą witrynę można zagłosować w konkursie na najładniejszy szyld w Poznaniu :D

http://www.ulepszpoznan.pl/wzorcowy-szyld-2015-glosowanie/

Done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxford nie należy do lejących się tkanin, ale będąc jego regularnym użytkownikiem nigdy nie odniosłem wrażenia, że jest gniotliwy lub trudny do wyprasowania, wprost przeciwnie.

Potwierdzam - obie moje koszule OCBD od Tomka (jedna MTM i druga z serii MLS) prasują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością prezentuję pierwsze zdjęcie sesyjne kurtki, która w poniedziałek wejdzie do sprzedaży w preorderze w atrakcyjnej cenie 399 złotych :)

Kurtka będzie dostępna w trzech kolorach: granat, zielona oliwka i czerń :)

Czy ktoś z forumowiczów jest szczęśliwym posiadaczem pikowanych kurtek Miler i ma porównanie do innych producentów? Posiadane przeze mnie kurtki, kupione ponad 3 lata temu, proszą o „emeryturkę”. Zaczynam się rozglądać za nową kurtką pikowaną i zastanawiam się nad ofertą Milera, jeżeli będzie jakaś promocja. Chętnie poznam opinie szczęśliwych posiadaczy kurtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem granatowej kurtki zamówionej w przedsprzedaży. Dodam, że posiadaczem szczęśliwym:) Nie mam natomiast porównania z innymi kurtkami pikowanymi, gdyż ta jest moją pierwszą tego typu. Niemniej: jakość wykonania oceniam wysoko - wykończenie bardzo dokładne, żadnych wystających nitek, itp. Na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciach reklamowych, gdzie wg mnie model ma kurtkę zwyczajnie za dużą. Właściwości termiczne - nadal ją noszę i z marynarką i szalikiem (czasem cienkim swetrem pod marynarką) jest ok - raptem kilka dni było takich, że nie podołała.

Ze swojej strony polecam - jak będę miał chwilę postaram się wrzucić jakies foto.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.