Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

attachicon.gifwrzos26_8.12 (1).jpg

Tylko dzisiaj dobra promocja na granatową kurtkę :D (niestety nie łączy się z rabatem BWB)

 

http://sklepmiler.pl/pl/p/Miler-Quilted-Jacket-Navy-Blue/843

 

 

Rabat bardzo pomógł mi podjąc decyzję o zakupie. Granatowa zamówiiona Czy zielone również będą w promocji?

Promocję na koszule przeoczyłem - czy były wszystkei w promocji czy konkretny model?

Pozdrawiam

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to moje trzecie zakupy w firmie Miler. Z dwóch pierwszych zakupów (koszule oraz paski) jestem zadowolony. Kupionej kurtki (trzeci zakup)  niestety nie miałem jeszcze możliwości ocenić, mimo że zakupu dokonałem 15 grudnia.  Na podstawie wszystkich zakupów, muszę stwierdzić, że szybkość wysyłki jest kiepska. Zawsze trwa to więcej niż 5 dni! Również nie lubię sposobu przeprowadzania płatności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytację. Zamówienie z 14 na 15 grudnia. Z podglądu zamówienia domyślam się, że paczka dotrze do mnie dopiero jutro. Biorąc pod uwagę wyższe niż u konkurencji koszty wysyłki, czas oczekiwania budzi mały niesmak.

Przydałoby się także mailowe powiadamianie o stanie realizacji zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to moje trzecie zakupy w firmie Miler. Z dwóch pierwszych zakupów (koszule oraz paski) jestem zadowolony. Kupionej kurtki (trzeci zakup)  niestety nie miałem jeszcze możliwości ocenić, mimo że zakupu dokonałem 15 grudnia.  Na podstawie wszystkich zakupów, muszę stwierdzić, że szybkość wysyłki jest kiepska. Zawsze trwa to więcej niż 5 dni! Również nie lubię sposobu przeprowadzania płatności. 

 

Mam podobną sytację. Zamówienie z 14 na 15 grudnia. Z podglądu zamówienia domyślam się, że paczka dotrze do mnie dopiero jutro. Biorąc pod uwagę wyższe niż u konkurencji koszty wysyłki, czas oczekiwania budzi mały niesmak.

Przydałoby się także mailowe powiadamianie o stanie realizacji zamówienia.

 

Panowie bardzo mi przykro, że jesteście niezadowoleni z wydłużonego czasu oczekiwania. Dokonaliście zakupów w najbadziej intensywnym internetowo tygodniu roku. W tej chwili jest nam naprawdę bardzo trudno i robimy co możemy żeby obsłużyć wszystkich klientów. Od kilku dni wygląda to mniej więcej tak jak na załączonym obrazku. Będę naprawdę wdzięczny za wyrozumiałość. 

BTW czy zamówiliście wysyłkę kurierem czy pocztą?

post-210-0-17596500-1450740713_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przesyłka kurierska oczywiście. Zdaję sobie sprawę z faktu, że okres jest gorący, a zwiększona ilość zamówień wymaga większego wysiłku. Cieszy mnie informacja, że interes się kręci. Oby tak dalej!!!!! 

 

To nie zmienia faktu, że zamówienie złożone 15 grudnia, nie zostało jeszcze dostarczone. Uważam, że to spore opóznienie, jak na współczesne standardy, szczególnie, że przesyłka jest krajowa.

 

Pozdrawiam,

 

M

 

EDIT: właśnie dostałem SMS z DHL, że paczka jest w doręczeniu.

EDIT II: kurtka ładna, dobrze wykonana. Niestety odesłałem do sklepu w celu wymiany na rozm mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informuję, że na www.SklepMiler.pl w końcu pojawiła się różowa koszula półformalna i jest dostępna od ręki tutaj :D

post-210-0-40203100-1451214667_thumb.jpg

Oprócz tego ruszył preorder nowej kolekcji "Cutaways & Checks", która obejmie trzy koszula z różnymi rodzajami kraty i kołnierzykami włoskimi (na zdjęciach prototypy MTM z tych samych tkanin i nieco innym mankietem).

Zdecydowałem się na następujące krety:

- Prince of Wales

- Gingham o dużym raporcie (krata mniej więcej 2x większa niż na niebieskiej koszuli w kratkę)

- Tattersall w trzech kolorach

Koszule można zamówić w preorderze, który zrealizujemy najpóźniej do końca stycznia (ale pewnie wcześniej) w preferencyjnej cenie 249 PLN :D Jedyną zmianą jest rodzaj kołnierza, krój koszul pozostaje zgodny z dotychczasową rozmiarówką. Wszystko dostępne tutaj :D

post-210-0-53561000-1451214706_thumb.jpg

post-210-0-11644900-1451214691_thumb.jpg

post-210-0-17402800-1451214721_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przesyłka kurierska oczywiście. Zdaję sobie sprawę z faktu, że okres jest gorący, a zwiększona ilość zamówień wymaga większego wysiłku. Cieszy mnie informacja, że interes się kręci. Oby tak dalej!!!!! 

 

To nie zmienia faktu, że zamówienie złożone 15 grudnia, nie zostało jeszcze dostarczone. Uważam, że to spore opóznienie, jak na współczesne standardy, szczególnie, że przesyłka jest krajowa.

 

Pozdrawiam,

 

M

 

EDIT: właśnie dostałem SMS z DHL, że paczka jest w doręczeniu.

EDIT II: kurtka ładna, dobrze wykonana. Niestety odesłałem do sklepu w celu wymiany na rozm mniejszy.

 

Wymieniona kurtka dziś do mnie dotarła. Przy wzroście 182 i standardowej budowie ciała polecam rozmiar M. Osobiście jestem zadowolony z zakupu, i uważam, że jest ona warta 350 PLN (cena promocyjna). Do ceny orginalnej cena 500 nie jestem przekonany!

Do kurtki miał być dołączony kaszkiet Islay. Niestety okazało się, że kaszkietu, który kupiłem przed Świętami w internecie, nie ma na stanie. Do tej pory, na stronie internetowej Kaszkiet Islay w rozm. 59 jest dostępny, w dużej ilości. Stan rzeczywisty wynosi jednak ZERO. 

Finalnie kurtka została do mnie wysłana bez czapeczki". Szkoda, że nikt nie pomyślał o tym, aby zadzwonić i poinformować mnie o tym przed wysyłką. Nie ukrywam, że byłem niemile zaskoczony po otwarciu paczki a powód poznałem dopiero po zadzwonieniu do sklepu. Kaszkiet w innym kolorze (Skye) zobaczę i ocenie jutro - wynik 2 minutowej rozmowy telefonicznej. A można było to wyjaśnić wczoraj  - zaoszczędzając mi zaskoczenia/rozczarowania a firmie MIler 19.90 PLN za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informuję, że na www.SklepMiler.pl w końcu pojawiła się różowa koszula półformalna i jest dostępna od ręki tutaj :D

attachicon.gifkoszula4_23.12.jpg

Oprócz tego ruszył preorder nowej kolekcji "Cutaways & Checks", która obejmie trzy koszula z różnymi rodzajami kraty i kołnierzykami włoskimi (na zdjęciach prototypy MTM z tych samych tkanin i nieco innym mankietem).

Zdecydowałem się na następujące krety:

- Prince of Wales

- Gingham o dużym raporcie (krata mniej więcej 2x większa niż na niebieskiej koszuli w kratkę)

- Tattersall w trzech kolorach

Koszule można zamówić w preorderze, który zrealizujemy najpóźniej do końca stycznia (ale pewnie wcześniej) w preferencyjnej cenie 249 PLN :D Jedyną zmianą jest rodzaj kołnierza, krój koszul pozostaje zgodny z dotychczasową rozmiarówką. Wszystko dostępne tutaj :D

attachicon.gifkoszula2_23.12.jpg

attachicon.gifkoszula3_23.12.jpg

attachicon.gifkoszula1_23.12.jpg

Bardzo ładne koszule - szczególnie nr 2 & 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest producentem tkanin nowej kolekcji "Cutaways & Checks". Szczególnie jestem zainteresowany:

- Gingham o dużym raporcie (krata mniej więcej 2x większa niż na niebieskiej koszuli w kratkę)
- Tattersall w trzech kolorach

attachicon.gifkoszula3_23.12.jpg
attachicon.gifkoszula1_23.12.jpg

 

Na stronie jsklepu est napisane:

"1. Tkanina

Najwyższej klasy bawełna pochodzenia włoskiego, cechuje ją doskonały chwyt...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.