Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnoście taliowania , to dobrze były by podać informacje o kroju . Jesli standardem jest dobre dopasowanie to potrzebna jest informacja na czym ten standard polega np. obwód pasa + 8 cm itp . Jesli ktoś nie jest już posiadaczem Państwa koszuli MTM , nie bardzo wie czego sie spodziewać ;) Mozna tez zrobic okienko wyboru - krój regular , slim , super slim , oczywiście z opisem .

Myślę, że w przypadku dzisiejszych standardów koszul MTM można powiedzieć, że dopasowanie należy rozumieć jako najmniejszy możliwy luz pozwalający na to, aby koszula nie ciągnęła się np. deformując plisę pomiędzy guzikami. W tej sytuacji pojęcia "slim fit", "super slim" i inne tracą sens ponieważ dopasowanie "slim fit" ma sens wyłącznie w odniesieniu do bardzo szczupłych osób. Tęższa osoba zamawiająca koszulę slim fit skończy z ubraniem, które nie zapewnia żadnego komfortu. W wypadku takiej sylwetki potrzebne są większe luzy, które ustali konstruktor.

Trzeba także dodać, że koszula MTM to nie tylko dopasowanie. Mamy wielu klientów, na których koszule MLS RTW o bardzo kunsztownych szablonach, leżą doskonale, ale i tak zamawiają oni koszule MTM z uwagi na możliwość pełnej personalizacji, czyli wyboru kołnierza, mankietów, plisy, kroju pleców, monogramów i innych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, dwa z najsłynniejszych pięciu lewobrzeżnych Bordeaux! Wyższej półki wśród win już nie ma, brawo!

Dzięki Kamil --> BTW mamy ich więcej (domów z pierwszej piątki i innych z czołówki) :P Teraz zobaczymy czy nie jest to zbyt mocny ruch na polski/poznański rynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Wersja 2.0 :D

Trzeba jeszcze wymienić adres na wersje EN po celnej uwadze Kozła.

Uznałem, że ten fold "two-peak" to w sumie taki fold, którego nigdy bym nie złożył, bo strasznie mi się nie podoba więc zamieniłem go na dużo bardziej atrakcyjny "Mountains".

Oprócz tego zmieniłem kolejność w taki sposób, że formalność opada w dół infografiki. Nie wiem tylko czy ta niewielka strzałka dość czytelnie to obrazuje. Co myślicie?

post-210-0-07867600-1446929696_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, dnia 07 List 2015 - 14:23, napisał:snapback.png

Tomku, a skąd pomysł, by do takiej fajnej skóry paska używać klamer ze znalu - nie rozważałeś innych opcji?

W tej chwili nie biorę tego pod uwagę.

 

Tomku, chciałem być delikatny, a Ty (jak już wielokrotnie) pokazałeś,że jesteś mistrzem dyplomacji  :|

 

W takim razie otwartym tekstem - znal to pośledni materiał i nie  współgra z markowym produktem... 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, dnia 07 List 2015 - 14:23, napisał:snapback.png

 

Tomku, chciałem być delikatny, a Ty (jak już wielokrotnie) pokazałeś,że jesteś mistrzem dyplomacji  :|

 

W takim razie otwartym tekstem - znal to pośledni materiał i nie  współgra z markowym produktem...

Dzięki za ten komentarz, ale tak jak wspomniałem w tej chwili nie biorę tego pod uwagę :D

Mogę natomiast zdradzić, że wprowadzam całkowicie nowe okucia do Manufaktury Miler i będą wyglądać naprawdę atrakcyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści z MS&S :D

Przyjchały kaszkiety. Jest ich sporo :D

post-210-0-47089900-1447099671_thumb.jpg

A tutaj nowa ekspozycja, którą im zgotowaliśmy :D

post-210-0-10236000-1447101241_thumb.jpg

Oczywiście wyszły przepięknie. Niestety model ze zdjęcia jest już w większości wyprzedany...

post-210-0-42232100-1447099697_thumb.jpg

Więcej ujęć kaszkietów z bliska na SnapChacie --> Tom_Miler

Mam też dobrą wiadomość na wszystkich wyczekujących nowych koszul. Właśnie przybyły :D

post-210-0-04529600-1447101203_thumb.jpg

A jeśli chodzi o "program rozrywkowy" to w sklepie MILER ruszyła właśnie wystawa przepięknych i niezwykle pracochłonnych w wykonaniu modeli statków :D

post-210-0-49742200-1447100332_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Wielkie dzięki za pomoc z infografiką :D Skończony projekt z Waszymi uwagami od dzisiaj w sprzedaży w naszych pudełkach do poszetek z irlandzkiego lnu :D

 

post-210-0-04226400-1447669835_thumb.jpg

 

Więcej o białej, lnianej tutaj --> http://milerszyje.pl/lniana-poszetka-najbardziej-stylowy-i-jednoczesnie-bezpieczny-dodatek-meski.html

 

A oto nowa poszetka w stylizacji z marynarką bespoke, koszulą MLS i włoskim seven-foldem bez poszewki z bordowej grenadyny garza grossa ;)

 

post-210-0-61340200-1447670102_thumb.jpg

 

I jeszcze kilka stylizacji z poszetką :D

 

post-210-0-20605900-1447669968_thumb.jpg

 

post-210-0-76740500-1447669988_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz gdzie się zgłosić

Tak czułem, że chodzi o świadczenie usług dla ludności, a nie o zwykły komentarz o łatwości tego typu operacji; Koledze przypominam, że rzemieślników rozpoczynających działalność obowiązują na forum specjalne zasady;-)

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Prezentuje Wam prototyp "Miler Parka Jacket". Dopadłem bardzo ładny poliamid w kolorze "navy blue" i najprawdopodobniej zdecyduje się na odszycie takich właśnie kurtek. 

Planuję uszyć 70 sztuk i chciałbym, żeby kosztowały w preorderze 599 złotych. 

 

Shell = poliamid

Lining = poliestrowe "faux fur"

 

Kurtka ma kaptur, ściąganą talię i oczywiście kieszeń piersiową w środku. Przednie kieszenie są podwójne (od góry i od boku). 

 

Rozmiarówka będzie dla osób raczej szczupłych. 

 

Jestem bardzo ciekaw co myślicie ?!? ;)

 

 

post-210-0-45559500-1447962177_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.