Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, wiem że nie lubicie logo (chociaż ja je bardzo lubię ;) ). Chciałem to nawet napisać w poście ze zdjęciem kurtki, ale uznałem że mogłoby zabrzmieć niegrzecznie. Rzeczywistość pokazuje dobitnie, że logo jest potrzebne, a produkty nim opatrzone sprzedają się lepiej. Z tej przyczyny nie chciałbym angażować się w dyskusję na ten temat. Dzięki za wyrozumiałość ;) 

 

Bardzo interesuje mnie natomiast co sądzicie o materiałach? 

Czy wolelibyście zapłacić więcej za inne materiały? 

Jak podoba Wam się krój? itp. itd. 

 

BTW Co powiedzielibyście na taką kurtkę z prawdziwym futrem na kołnierzu, np. jenot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że nie lubimy logo jako takiego. Logo samo w sobie jest OK. Po prostu nie lubimy (a przynajmniej ja) dużego i rzucającego się w oczy logo. Oczywiście rozumiem argument, że rzeczy opatrzone takim logo lepiej się sprzedają. Nie prowadzisz w końcu działalności charytatywnej (aczkolwiek nie wyobrażam sobie, żeby na przykład Edward Green zaczął produkować "mrówkojady", bo takie buty lepiej się sprzedają). Mnie tak duże i kontrastowe logo eliminuje z grupy potencjalnych klientów, nawet gdyby kurtka była z lepszych materiałów, z prawdziwym futrem  itd. za tę samą cenę. Sama w sobie, o ile można ocenić po jednym zdjęciu i nie licząc logo bardzo mi się podoba. Nie przeszkadza mi też, że jest z materiałów sztucznych, nie mam aż tak restrykcyjnego podejścia jak niektórzy koledzy z forum, że wszystko musi być w 100% naturalne. Życzę wielu sprzedanych egzemplarzy :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioł ma rację. Oczywiście Ty Tomku patrzysz na to biznesowo, a my nie. Dlatego możliwe, że nam w większości nie przypadnie do gustu, a sprzedażowo będzie sukces. Z forumowego punktu widzenia hitem byłyby trencze o męskiej długości w kolorach tan i navy, a nie coś o uroku sztormiaka :-).

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Co powiedzielibyście na taką kurtkę z prawdziwym futrem na kołnierzu, np. jenot?

Marzę o takiej (z naturalnym futrem na kołnierzu względnie wewnątrz i na obrzeżu kaptura)

P.S. Parajumpers (w męskiej wersji) jest dla mnie zbyt "sportowy". Kobiece fasony są o.k., ale się nie wcisnę  :-D

Jest zatem przestrzeń do zagospodarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście logo mi nie przeszkadza. Pytanie czy ta kurta nadaje się na zimę, czy jest raczej przeznaczona dla jesiennych temperatur? Rozumiem, że cała podszewka jest taka jak w kapturze.

 

EDIT: Na postawie zdjęcia materiał wydaje się ładny, bez zbędnego połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu,

 

W kwestii logo: czy wykonalne jest pozostawienie wyboru odnośnie koloru haftu? Na przykład biały lub granatowy.

Rozważyłbym możliwość odpinania kaptura, kurtka stałaby się bardziej uniwersalna.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Adam Łuczak

Dzięki za opinię. Niestety to nie jest możliwe ponieważ logo nanoszone jest w szwalni zanim kurtki trafią do nas.

Odpinany kaptur jest opcją, ale już nie w tym roku. Mamy już gotowe wykroje, a na kurtke zimowa jest ostatnia chwila więc nie chciałbym ryzykować zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od większości Twoich pomysłów ta kurtka mi się nie podoba. Kurtka jak kurtka, ani specjalnie ładna, ani klasyczna, taka jakich pełno od markowych sklepów przez tkmaxa po tesco.

 

Nie nosiłbym.

Według mnie nigdzie nie jest napisane, że kurtka musi być purystycznie klasyczna. Moim zdaniem dobra "parka" jest bardzo potrzebna wielu mężczyznom, dla których płaszcz jest zbyt formalny, a większość kurtek zbyt krótka i wystaje spod nich marynarka co jest bardzo krępujące stylistycznie (delikatnie mówiąc). Jest dla mnie oczywiste, że doświadczony forumowicz BWB ma całą kolekcję płaszczy i klasycznych kurtek, ale IMO wielu mężczyzn, którzy zaczynają przygodę z dobrymi ubraniami nie są w tak komfortowej sytuacji, a ponieważ ta grupa stanowi lwią część moich klientów, chcę również odpowiadać na ich potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku, wybrany model na pewno nie wpisuje się w najbardziej pożądany typ odzieży wierzchniej, tak zwany ,,Must Have [/size].Wcześniej koledzy wspomnieli już o trenczu i pewnie taka propozycja spotkałaby sie z większym zainteresowaniem na forum.

Trencz bardzo mi się podoba i chciałbym go zrobić, ale potrzebuję jeszcze odrobinę więcej doświadczenia w pracy z projektantami wykrojów. Może zdecyduję się na to w przyszłym roku. Trencz nie jest odpowiednikiem kurtki zimowej i powinien być sprzedawany we wrześniu. W tym roku już za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, że koszula się zniszczyła :( Jeśli guzik wyrwał oddech oznacza to, że musiała być bardzo mocno dopasowana. Z rumieńcem zakłopotania powiem, że znam ten temat z pierwszej ręki :P

Tomku, "nie latamy w tej samej wadze":-) Ale jestem w stanie odżałować trzy stówy za samozadowolenie, że moja potężna klata o obwodzie 96 rozerwała koszulę z najwyższej jakości tkaniny:-)
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron - super slim fit 40. Barki - kupuję marynarki o szerokości 45-46 w barkach. Mam rozbudowane górne mięśnie piersiowe na wysokości pach i nawet słabo dopasowana koszula w tym miejscu ciągnie.

@4inHand - will do, thanks - wolę tak, niż rzeźbić w niej sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że nie lubicie logo (chociaż ja je bardzo lubię ;) ). Chciałem to nawet napisać w poście ze zdjęciem kurtki, ale uznałem że mogłoby zabrzmieć niegrzecznie. Rzeczywistość pokazuje dobitnie, że logo jest potrzebne, a produkty nim opatrzone sprzedają się lepiej. Z tej przyczyny nie chciałbym angażować się w dyskusję na ten temat. Dzięki za wyrozumiałość ;)

 

Bardzo interesuje mnie natomiast co sądzicie o materiałach? 

Czy wolelibyście zapłacić więcej za inne materiały? 

Jak podoba Wam się krój? itp. itd. 

 

BTW Co powiedzielibyście na taką kurtkę z prawdziwym futrem na kołnierzu, np. jenot?

 

Widzę parkę w takiej formie jakiej przestawiłeś na zdjęciu (bez futra na kołnierzu) lub w wersji puchowej i tylko w takiej formie prawdziwe futro mogłoby całkiem nieźle wyglądać. Jeżeli chodzi o materiał, uważam, że poliamid doskonale spełnia swoją rolę i zastąpienie go np. jakimś rodzajem flaneli czy innej wełny (bo rozumiem, że taki materiał masz na myśli) nie przekonałoby mnie do zapłacenia za nią więcej. Z resztą, uważam parkę, która nie stanowi dla mnie "must have", za bardzo casualową kurtkę więc poliamid doskonale oddaje jej charakter.   

 

Co się tyczy kroju, to z mojego "wąskiego" punktu widzenia jest tak jak być powinno. Kieszenie również zostały rozmieszczone w sposób przemyślany i praktyczny.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.