Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry pasek! Swietny wybor, co do umiejscowienia logo. Zamawiam, jesli tylko bedzie w moim rozmiarze, albo bedzie mozliwosc skrocenia.

Czy planujesz tez wersje zamszowa w przyszlosci?

 

Jesli pasek bedzie na bardzo wysokim poziomie (na razie troche za malo informacji), to moim zdaniem dobra cena to 300zl.

 

Ktos powyzej pisal, o paskach ze zdejmowana klamra - to bardzo zly pomysl. Taka klamra latwo sie luzuje i spada. Jesli mowimy o pasku na lata, to tylko i wylacznie klamra przyszywana.

 

PS Aron, nie wiem jak liczyles srednia, ale nie wiem jak liczac to mi wychodzi co najmniej 222PLN zakladajac, ze wszystkie paski od pierwszego producenta sa za 100PLN.   :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Ktos powyzej pisal, o paskach ze zdejmowana klamra - to bardzo zly pomysl. Taka klamra latwo sie luzuje i spada. Jesli mowimy o pasku na lata, to tylko i wylacznie klamra przyszywana.

 

Yanko ma klamrę przykręcaną i nic się nie luzuje. Kolega ma pewnie na myśli klamrę z tandetnym mechanizmem przypominającym żabki - miałem taką, widziałem takie w Vistuli i jest to prawda - odpadają.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze z łatwością osiągniemy porozumienie ponieważ planuje sprzedawać paski w cenie 149 :) :) :)

Garść dodatkowych informacji:

- klamrę można odkręcić za pomocą śrubokręta. Funkcjonalność ta pozwala na skrócenie paska na dowolna długość za pomocą ostrego noża kuchennego. Nie widzę możliwości, aby odpadła sama.

Nie zamierzam tego reklamować, ale wszystkie paski mamy w rozmiarze 125 i skracamy je dopiero po zamówieniu zatem osoby chętne do prac domowych mogą zamówić taki pasek i samodzielnie określić jego długość.

- brzegi paska wykańczane są przez delikatne ścienienie i pokrycie farba do wykańczania brzegów skóry. Wyglądają bardzo estetycznie.

- od góry paska widać roślinie garbowanie lico, a od dołu mizdrę. Oznacza to, ze pomiędzy jedna a druga stroną paska nie ma żadnych dodatków/wypełnień z dwoiny lub tektury.

- klamra jest bardzo prosta. Nie widzę sensu udziwniać.

- za dopłatą przewiduje możliwość wytłoczeniu inicjałów na pasku ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. pasków ;

- przy zamówieniu wpisujemy obwód pasa , chodzi o nasz obwód pasa czy dlugosc paska ktory zamawiamy ?

- pod każdym paskiem , niezależnie od koloru jest opis dotyczący czarnego paska i zdjecia szczegółowe tylko jaśniejszego brązowego - czy beda dostępne zdjecia poszczególnych pasków makro , aby moc lepiej ocenić kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. pasków ;

- przy zamówieniu wpisujemy obwód pasa , chodzi o nasz obwód pasa czy dlugosc paska ktory zamawiamy ?

- pod każdym paskiem , niezależnie od koloru jest opis dotyczący czarnego paska i zdjecia szczegółowe tylko jaśniejszego brązowego - czy beda dostępne zdjecia poszczególnych pasków makro , aby moc lepiej ocenić kolor ?

 

1. obwód pasa

2. wydaje mi się, że zdjęcia profilowe dobrze pokazują kolory, ale chętnie dodamy więcej zdjęć po weekendzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta pasków w tej cenie ma jakieś konkretne granice w czasie, czy też pozostanie aktualna w tzw. dającej się przewidzieć przyszłości? :)

 

W tej chwili nie potrafię odpowiedzieć. Na razie mamy na stanie po kilkadziesiąt pasków w każdym kolorze, ale nie jest to specjalnie dużo więc mogą zaraz się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle okazało się, że jednak w tym roku będą kaszkiety MILER :D Kolekcja będzie nazywać się "Scottish Islands". Oto tkaniny, które będą dostępne. Od lewej: Islay, Jura, Skye, Arran i Orkney :D

W kolekcji Scottish Islands do oferty dołączą także dwa nowe modele kaszkietów --> kaszkiet bez nausznika oraz "driver's cap" czyli kaszkiet z klinów z guzikiem na czubku głowy :D Więcej informacji jeszcze dzisiaj :D

 

post-210-0-95675700-1445248683_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu go mamy! :D

post-210-0-20505400-1445286435_thumb.jpg

 

Z przyjemnością informuję, że otworzyliśmy dzisiaj preorder nowej serii kaszkietów "Scottish Islands". Oto tkaniny, z których uszyjemy kaszkiety:

 

Kaszkiet z nausznikiem Islay

post-210-0-81558200-1445287470_thumb.jpg

 

Kaszkiet z nausznikiem Jura

post-210-0-37238000-1445287573_thumb.jpg

 

Kaszkiet z nausznikiem Skye

post-210-0-32523000-1445287653_thumb.jpg

 

Driver's Cap Arran (czapka z klinów z guzikiem na czubku głowy)

post-210-0-05340800-1445287703_thumb.jpg

 

Kaszkiet bez nausznika Orkney

post-210-0-82055300-1445287523_thumb.jpg

 

Wszystkie kaszkiety dostępne są w preorderze w cenie 179 złotych. 

Po zakończeniu preorderu kaszkiety kosztować będą 199 (z nausznikiem i bez) oraz 219 (driver's cap).

 

Kaszkiety zamawiać można tutaj --> http://sklepmiler.pl/kategoria/kaszkiety

 

Oczywiście dla forumowiczów 10% rabatu nawet w preorderze :D

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.