Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w Toruńskiej Plazie kupiłem w sobotę marynarkę firmy Futuro. Na metce napisane, że szyta we Włoszech, dokładnie w Pulii. Cieniutka wełna, trochę jak kora, do tego brak podszewki i bardzo fajne smaczki takie jak perłowate guziki, brustasza szyta po łuku, klapy sensownej szerokości. Cena w moim mizernym rozmiarze 46 wynosiła 90 (sic!) złotych. Oprócz pochwalenia się zakupem post ma charakter informacyjny - dostępny był również rozmiar 54, w cenie 202PLN. Jeśli ktoś ma blisko, to chyba warto się przejechać.

20170617_113141.jpg

20170617_113206.jpg

20170617_113225.jpg

20170617_113250.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te marynarki Futuro w Bydgoszczy, nawet miałem u siebie w szafie, ale oddałem, bo jednak bez szans na przerobienie w dół, potwierdzam smaczki, sam krój bardzo dobry, były wełny granatowe i szare, jednorzędówki i dwurzędówki, te ostatnie w r. 46-52, niedawno wziąłem zagubionego kolegę na zakupy i skoordynowaliśmy granatową dwurzędówkę bez podszewki z szarymi spodniami i koszulą. Futuro jest na yooxie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
21 godzin temu, Monkiusz napisał:

Marynarek których zagranicznych firm przewijających się w tej sieci warto wypatrywać? Ktoś podzieli się tą tajemną wiedzą? 

Od czasu odkrycia yooxa już nawet nie spoglądam w "tikeju" na wieszak z marynarkami, ale wcześniej dobre wrażenie wywarły na mnie (z tych często spotykanych) marynarki Barutti, niektóre Baldessarini (kwestia kroju i tkaniny, bo jakość jest zazwyczaj o.k) i czasami Hilfigery (trzeba bardzo dokładnie czytać metkę ze składem, bo tu bywa różnie).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskiej Renomie tymczasem wysyp (jak na Wrocław) butów GYW (według tłoczenia na wkładce), nieznanej mi bliżej marki MP. Nic szczególnego, kilka par derby brogsów, koniak i brąz. Wyglądają jak tańsi i gorzej wykonani kuzyni G&B. Podaję z kronikarskiego obowiązku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, O.v.K. napisał:

We wrocławskiej Renomie tymczasem wysyp (jak na Wrocław) butów GYW (według tłoczenia na wkładce), nieznanej mi bliżej marki MP. Nic szczególnego, kilka par derby brogsów, koniak i brąz. Wyglądają jak tańsi i gorzej wykonani kuzyni G&B. Podaję z kronikarskiego obowiązku :)

W jakiej cenie, i nigdzie tej marki nie mogę wyszperać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Monkiusz napisał:

Pany... a gdzie na Marszałkowskiej lub w Blue City znajdę regał z poszetkami? Bo w obu byłem ostatnio i nic takiego nie rzuciło mi się w oczy. 

Na Marszałkowskiej byłem chyba raz, ale w Łodzi i w miastach gdzie byłem w tikejach, poszetki są umieszczone razem z krawatmi. Czasem luzem, czasem na "wieszaku" na tych samych pałąkach co krawaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎03 o 19:55, Monkiusz napisał:

Pany... a gdzie na Marszałkowskiej lub w Blue City znajdę regał z poszetkami? Bo w obu byłem ostatnio i nic takiego nie rzuciło mi się w oczy. 

Warto sprawdzać wieszaki z szalikami...

Czasem poszetka zabłąka się na półkę z portfelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.